öle bişi...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve dita tarafından 18 Ocak 2008 başlatılmıştır.

  18 Ocak 2008
  Konu Sahibi : dita
 1. dita

  dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

  Katılım:
  7 Aralık 2006
  Mesajlar:
  463
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  hayat ve insanlar benim canımı yaktı, bense onlara hakaret edercesine yaşadım. ders insan yaşamı ve oyunları.. ben oyunlara katılmadım, dersi kırdım.
  istesem alasını oynardım, ben oynayanlara bakıp, onlarla dalga geçtim. oyun kolaydı, bense zoru seviyordum. zoru ve farklı olanları sevdiğimden dersten kaldım bu yüzden sadistti benim yaşamım!
  en çok ben kendime çelme taktım, düştüğümde yerdeki sefile ben tükürdüm, uçtuğumda ilk alkışlayan bendim, yalnızlığımda ve hatalarımda coşan ve akıllanan bendim, kendimi okyanusa ittim ve köpekbalığı yaklaşınca kıyıya yüzdüm.
  ilk yardımı lime lime olmuş ameliyat masasındaki ruhuma uygulayan bendim. anlaşılmadım, kurban ettim/edildim, reddedildim/reddettim, aldattım/aldatıldım, lanetlendim, taşlandım, tapıldım, sevildim/sevdim, örnek alındım, unutuldum, anıldım/andım.. anladım ki aslında hayatında bir dengesi varmış, yaşananlar bir bumerangmış.
  yaşamda garanti belgeleri yokmuş anladım.
  hayat casino: kolu çektin kazandın / kolu çektin yittin. maddeler ve nesneler gün gelir yok olurmuş ve sen de yoksan umutsuzluk/ümitsizlik koluna girip, seni bataklık ayinine götürürmüş.
  açıp girdiğin, davet edildiğin veya hırsız olduğun evler bir gün gelir kilitlerini değiştirir ya da aniden taşınırlarmış.
  senin onları gidiş/kalış testlerine tutman imkansız çünkü testle geçersiz, doğru sonuç yok. kalacağından emin olduğun ve yaşantın boyunca varlığını garantilediğin insanlar da gider.
  insan göçler.. insanlar arası göç..sokaklarda karşılaştığım kervanlar..sen ki bağımlılık, cahillik, kimliksizlikle kendi yaşantını kirletirken, sınırlarını aşıp başkalarının yaşantılarına müdahale etme. zaten herkesin tabağında yeterince bozuk yemek var.....