Ölenle Öldüm sanki yardım lütfen

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve pink_panther tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pink_panther
  1. pink_panther

pink_panther Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb ben 1 ay önce canımdan çok sevdiğim anneannemi kaybettim. O gün bu gündür hep onu düşünüyorum. Hala ağlıyorum ve çok üzülüyorum. Unutamıyorum son anlarını :KK43:
    Onu çok özlüyorum ve ölenle gün ve gün bende ölüyorum. Nolur yardım edin ne yapmalıyım daha fazla üzülmemek için?

2. 23 Eylül 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende annemi kaybettiğimde senin gbi oldum. uzun sürdü toparlanmam. nerdeyse iki yıl olmasına rağmen hala izleri var. geçmeyecek de biliyorum. sen de anneannene çok bağlıymışsın anladığım kadarıyla. yapabileceğin tek şey öldüğünü kabul etmek, onun için dua etmek. herkes gidecek bir gün hepimiz için geçerli bu durum. kabul edip hayatına devam etmekten başka yapabileceğin bişey yok canım. acısı da geçmez ama zamanla biraz daha azalır küllenir biraz. zor ama böyle işte

4. 24 Eylül 2010
  5. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Başınız sağolsun. Anneannenize Allah rahmet eylesin. Maalesef ölüm nasıl acı bir gerçekse ölenle ölünmediği de öyle... İnsan ölürüm sanıyor ama sonuçta Allah bir şekilde sabrını veriyor ve hayat devam ediyor canım. Hayatın kuralı bu. Bol bol dua edin anneanneniz için. Allah kalanlara sabır versin.

6. 24 Eylül 2010
  7. eelifes

eelifes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    başın sağolsun canım bende temmuzda büyükbabamı kaybettim mide kanserinden onu o kadar çok seviyodumki hala daha her aklıma geldiginde aglıyorum dün kardeşimle konuşuyoduk çok özledik falan diye bu gece rüyamda gördüm kanserli hastalar son zamanlarına dogru çok acı çekerler agrıları olurdu ama büyükbabamda olmadı rüyamda yaşıyodu ve artık dayanılmaz acıları vardı ölümle beraber Rabbim onu o dayanılmaz acılardan korudu ölümde de rahmet var unutma rabbim kullarına zulüm etmez hepimizin gidecegi yer orası orda kavuşacagız inşallah allahtan sabır iste bol bol dua çok zor birşey ama hayat devam ediyor insanın elini kısa herşey istediği gibi olmuyor ölenle ölünmüyor ....

8. 28 Eylül 2010
  9. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM ÖNCELIKLA BASIN SAGOLSUN EMIR ALLAHIN.
    bende aılemde kayıplar yasadım ve senı cok ıyı anlıyorum..
    bana söylenenlerı sana ıletmek ıtıyorum,
    eger ölen kısının arksından agıt yapılırsa kabrınde rahat yatamazmıs ( bunun dogru oldgna ınanıorm,zugurt teselllısı dııl)
    ve sun dusun ^^^^o senı uzme ıstemezdı aslaa,,senın 1damla gözyasına bıle dayanamaz kahrolurdu,sıl gözyaslarını ve dımdık ayakta dur tıpkı onun senı görmek ıstedıgı gbı

10. 3 Ekim 2010
  11. isorgi

isorgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kendini dinlemiyceksin en başta annanenle geçirdiğin güzel günleri düşün,ne kadar şanslı olduğunu boyle bır annanene sahip olduğunu düşün yıkılmak üzülmek çok kolay zoru başar kuvvetli olmaya çalış annanen senin eminim boyle uzulmeni istemez.Topla kendini biran önce,hayatın devam ettiğini senı daha ne güselliklerin beklediğini düşün.Sen bu güzellikleri yaşarken annanen seni görüp ne kadar mutlu olucağını düşün

12. 8 Ocak 2011
  13. tutkum

tutkum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    basın sağ olsun amcamı kaybettıgımde cevremdeki ınsanlar bunu dedıgınde sankı kufredıyorlardı gibi hıssedıyordum bu kadar buyuk bır acının ardından soylenen tek sey basın sag olsun ama hayat devam edıyor yasıyoruz onun hatıraları onunla yasananlarla mutlu oluyoruz bızı bır yerlerden seyrettıgıne ınanıyoruz bız mutlu oldukca onunda mutlu olduguna ınanmaya calısıyoruz ve bır gun bır yerde tekrar gorusecegımıze ınanıyoruz.

14. 8 Ocak 2011
  15. DURU57

DURU57 canımm kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Başın sağ olsun canımm ALLAH sabır versin daha çook yeni zamanla acısı geçicek allah geride kalanlara ömür versin metanetli ol.....

Son düzenleme: 8 Ocak 2011