olgunlasmamış erkegi adam etmek mümkün mü?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve benkimimki tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : benkimimki
  1. benkimimki

benkimimki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaslar,

esinizi,sevgilinizi,nisanlinizi yeterince olgun buluyormusunuz?
    benim esim yeterince olgun degil malesef bazi konularda benim onu uyarmam gerekiyor ve ben aslinda bundan cok yoruluyorum..surekli uyarmakla bir erkek olgunlastirilirmi? yani siz erkeginizle tanistiginizda yeterince olgunmuydu(evlilik,iliski adina) yoksa bunu sizinle berabermi basardi, erkekler cocuk kalir filan biliyoruz hep ama yontemleriniz varmi? cok merak ediyorum paylasirsaniz sevinirim..a.s.

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
  2. 14 Ekim 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    insan yedisinde neyse yetmişin de de odur ama bu huy için geçerli..olgunlaşmak daha farklı olabilir evet kişi yaşamından dolayı falan olgunlaşabilir uyarılarak yaşayıp görerek ama bu geç yaştaki kişiler için ne kadar geçerli bilemem...örneğin askerlik erkeği çok olgunlaştırıyor

4. 14 Ekim 2010
  5. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben eşimle tanıştığım zamanlar ne yer bilir, ne mekan bilir, nerde ne yenir (bazı şeylerin bile ilk defa tadına benle bakmıştır) öyle bir adamdı işte. Hep benim yoğurmam gerekiodu hamur gibi şimdi çatal-bıçak kullanmasını, kıyafet seçmesini, oturup kalkmasını, garsona bile hitabı öğrendi. Erkekleri biraz iktirmek gerekio daha sonra askerlik fln girince birde olgunlaşıolar daha oturuo yani herşey merak etme.

6. 14 Ekim 2010
  7. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler ve olgunluk.. bu biraz düsündürücü :nazar:
    naparsak yapalim onlar hep cocuk hepte cocuk olarak kalirlar..

8. 14 Ekim 2010
  9. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bi insan kocasını bu kadar aşağılamaz bence çatal bıçak kullanmayı bir şeyler yemeyi ben öğrettim die.bilmiom ters geldi bana.eminim kavga sırasında da seni ben adam ettim eskiden çatal bıçak bile kullanamıyodun vs diyosundur.

10. 14 Ekim 2010
  11. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir insanın huyu 7 sinde neyse yetmişindede odur, olgunlaşmamaktan kastım benim sorumsuz ham adamdır. sorumsuz adamda hep sorumsuzdur kadına hayatı zindan eder, var öyle bir arakadaşım kocasının sürekli g.tünü topluyor

12. 15 Ekim 2010
  13. nisvess

nisvess Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olgunlasır olgunlasır yonlendırmeyle sekılde alır bosuna dememısler erkekler cocuk gıbıdır dıye hamur gıbı sekıl verıceksın sabırlaısanmadan her seferınde.Ama cok yogurmadan sekıl verıceksın cok mıncıklamadan bu sefer baslıyo ben senın cocugunmuyum kuklan gıbı bısey oldum dıye,ara sıra ara gazı vererek calısmalara devam.

14. 15 Ekim 2010
  15. ZYNPalp

ZYNPalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle kızımı kayınvalide eline teslim etmemeyi öğretiyor kk bana. çok garip bayanlar var.
    erkeklerin çocuk olduğunu kabul edince noluyor, kabul ediyorsunuz ve onu öyle seviyorsunuz. erkekler bayanlardan daha güçlü bilmiyorum farkındamısınız. erkeklere aaa bunda ne sen yaparsın, bak bunda kendini geliştirdin. de . gerisini izle :)

16. 15 Ekim 2010
  17. benkimimki

benkimimki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    evet, bu gaz verme teknigi bazen ise yariyor gibi.. umarim zamanla buyuk degisiklikler gosterir.. ama bilmiyorum benim adam boyle kalirmi..bazen cocuk gibi.. bi ornek vereyim:

gecen gun Annemlerdeyiz yemek filan yedik ablamgil annemgil hep beraber..daha sonra misafir geldi annemlere..esim demisti zaten kalkalim biz yorgunum ben diye ,isten gelmiti tamam caylari vermeye yardim edeyim cikalim dedim.. bu lavaboya gitti sonrada cikmis hol de bekliyo beni .. dedim ki bi iceri ugrayip biz gidiyoruz hoscakalin desene ..

esim yapi olarak cekingen bir insandir..girisken degildir..gelenler yabanciydi filan tamam ama sonucta yani kendi dusunmesi gerekmezmi bu gibi seyleri..diceksinizki bunun olgunlukla alakasi yok saygi meselesi..ben cok takiyorum boyle seylere ama o takmaz.. aileme karsi samimi davranir normalde..yapmasi gerekeni yapar ama bazende boyle tuhaf iste

18. 15 Ekim 2010
  19. nihal_suna

nihal_suna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkekler hamur gibi şeklini sen vereceksin .BENCE