Oligoastenoteratazoospermi ile ugraşanlar buraya

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve nzmyhn tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nzmyhn
  1. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bu dertten muzdarib olanlar varsa yada yok biz çok şükür bebişimize kavuşduk diyenler varsa herkesi bekliyorum...
    tedavilerimizi ve sonuçlarımızı konuşalım................

2. 16 Temmuz 2010
  3. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    galiba yalnızız.........

4. 20 Temmuz 2010
  5. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    nasılsın nazmiş iyimisin nasıl gidiyo...tedavi

6. 21 Temmuz 2010
  7. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yok belginim ne tedavisi..........
    biz yine sıfır çektik yaa...................1 ay oldu sonucu alalı.................
    artık sizden iyi haberler bekliyorum..........

8. 21 Temmuz 2010
  9. Belgin

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl canım tese oldumu eşin ya bu aralar benim kafam çok dağınık herşeyi unutuyorum inşallah arkadaşım birdaki sefere olur sizinde ...

10. 21 Temmuz 2010
  11. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tesadan sperm verdigi gün vazgeçtiler..........yapmadılar yani.............7 embriyo döllendi.sonra 5 sonra 3 kaldı...2sini transfer ettiler.........apar topar......o tekinide 1 gün daha bekledik iyi degil deyip çöp ettiler işte...........hepsi bu kadar.....ben yine tam bir sıfırla döndüm evime........hayallerimide sıfırladım..........
    inşaallah güzel haberleri sizden bekliyorum........ben bu aralar tedavi falan düşünmüyorum..........zaten düzeltilmeyen bir sorun oldugu içinde tedavi olumlu sonuçlanmıyo:.............o sebebten hayırlısı mevla bişey karar kılmıştır bizim için..............

12. 22 Temmuz 2010
  13. Belgin

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım allahım ne zaman verirse o zaan oluyor herşey ne yapalım bekliyoruz işte dua edip yalvarıyoruz başka ne gelir elden üzme kendini arkaadaşım...

14. 23 Temmuz 2010
  15. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba....
    benim eşimde hem sayı azlığı hem hareketsizlik hem şekil bozukluğu hemde genetik problem var...sanıyorum bundan bahsediyorsun...ama bak senin bi avantajın var.sizde genetik bi sorun yok....
    ben 4 defa tüp bebek denedim...ilkinde trasferim bile olmadı...çünkü pgtden sağlıklı embriyo çıkmadı.
    ikincide tek embriyo trasfer edildi....ama tutmadı malesef....
    üçüncüde yine trasferim olmadı...bize bebek sahibi olmamız için %25 şans verdiler...
    dördüncü tedavimde iki embriyo trasfer edildi ve ikiside tutundu çok şükür...
    salı günü iki kızım olacak Allah nasip ederse...herşey Allahtan...herşey onun elinde...
    biz ne yaparsak yapalım herşey olacağına varıyo...
    bol bol dua et cnaım rabbim kabul eder inşallah...Allahım gönlündekini hakkında hayırlı kılsın inşallah...sağlıcakla kal...a.s.

16. 23 Temmuz 2010
  17. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aaa hituci canım........maaşallah demek iki kızın olucak..............Rabbim bagışlasın onları size..............eline ayagına kavuşmak nasip etsin...................
    bizim y kromozom delesyonumuzda var canım yaa......ve sen dördüncüde kavuşmuşsun hayırlısıyla......bizim dördüncüdede negatif.........ve öyleki tutunma dahi gerçekleşmiyo..........hep sıfır.......
    neyse senin haberin keyfini çıkarma zamanı şimdi........ayyy çok sevindim yaa.....maaşallah barekallah........

18. 23 Temmuz 2010
  19. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    darısı sana ve tüm isteyenlere canım hayırlısıyla sağlıkla ve en kısa zamanda inşaallah.
    hayırlı cumalar...