olmadı arkadaşlar olmadıı :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tu_runcu tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tu_runcu
  1. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    perşembe yumurta toplama günümdü,eşime de micro tese yapıldı ve sonuç negatif sperm bulunamadı.allak bullak olduk ne yapmamız gerek ikinci denemede bulunabilirmi yoksa vazmı geçelim bilmiyoruz

2. 25 Ocak 2010
  3. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok üzüldüm inan. ama biraz zaman geçsin tekrardan deneyin hiç belli olmaz belki bulunur. umudunuzu kaybetmeyin sabırlı olun. benim eşimde azospermi nasıl neler yaşadığınızı çok iyi anlıyorum.

4. 25 Ocak 2010
  5. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah (c.c) umut kesilmez canım pes etmeyin devam eden derim inşlleh istedigin sonuca ulaşır muradına kavuşursun rabbim hepımıze annelik duygusunu tattırmayı nasip etsin

6. 25 Ocak 2010
  7. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim umudunu yitirme sonuna kadar diren derim derdi veren de allah alanda mucadele et muradina kavusursun insallah :ecrin_bebek:

8. 25 Ocak 2010
  9. ebrulii78

ebrulii78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    turuncu canım ya valla çok üzüldüm yaa,bende seni çok merak ediyodum....ama lütfen üzülme sağlık olsun canım yaa...hayırlısı belki böyledir,,benim eşimde azosperm...bugün bizde sperm ve genel test yaptırdık...belki bizdede sonuç yine sıfır çıkıcak...çünkü hep sıfır çıkıyo...hatta ameliyat sonrası da canlı sperm bulunamayabilir......çünkü dr lar yüzde 50-60 ihtimal veriyolar ...buna karşın ben bulunmaması ihtimalinide göze aldım...ama yinede pozitif düşün canım çünkü ben biçok kişide gördüm ki ilkinde bulunamazsa 2. de bulunabiliyo...hatta muş tan gelen bi çiftte 3.m.tese de bulmuşlar spermi...ve şuan kadın ikizlerine hamileydi...ben buna şahit oldum...hem iyi bide üroloğa giderseniz ilaç tedavisiyle de sperm çıkışı sağlanıyo bu sitedede çok örnekleri de var canım.....umudunuzu asla kaybetmeyin,...

10. 25 Ocak 2010
  11. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    canım çok üzüldüm.ama nolur umudunu kaybetme.rabbim isterse her şey olur.ona güven ve dua et.benim dualarım da seninle.rabbim hayırlısıyla yüzünü güldürür inş..

12. 25 Ocak 2010
  13. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allahim yar ve yardimcin olsun canim

ins bidahaki sefere hersey guzel olur canim benim uzme kendini lutfen ins hersey guzel olucak bol bol dua edelim ok kib :teselli:

14. 25 Ocak 2010
  15. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    turuncu başlığını gördükten sonra yazmak istedim ama önce ne diğeceğimi bilemedim aslında sadece üzüldüğümü söylemek istiyorum biz anlarız birbirimizi
    ama hiçbirşey için son değildir canım bunu sende biliyorsun şimdi sperm bulunamamış olabilir ama birdahaki seferde herşey değişebilir ben bu tüp bebek topiğinde bu şekilde olup vazgeçmeyenleri ve sonunda bebek sahibi olanları da okudum
    ama sperm sayısını artırmak için kullanılan ilaçlar var birde bitkisel ilaçlar var tabi en faydalısı da keçiboynuzu kürü bunu şimdiden başlayıp kullanmanızı tavsiye edreim çok etkili tabi aylar sonra etkisini daha iyi anlıyorsun
    inşallah herşey yolunda gider arkadaşım

16. 26 Ocak 2010
  17. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    hepinize çok teşekkür ederim iyiki varsınız ve iyiki yanımdasınız.hiçbirinizi tanımıyorum ama sanki çok tanıdık bir dost eli var omuzumda. dualarım sizinle

18. 26 Ocak 2010
  19. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    özel mesaj nasıl atabilirim? beceremedim birtürlü?