OLMADIII Sanırım olmadııı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve esen81 tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : esen81
  1. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar dayanamadım bugün idrar testi yaptım transferden sonra 8. günümdü testte tek çizgi çıktıtesti atmadım yanıma aldım 2.çizgi çok az belirginleşti ama 10 dk dan sonra geçerliliği yokmuş şmdi de hafif bir lekelenme oldu olmadı sanırım yine olmadııııı

2. 11 Eylül 2008
  3. ankem

ankem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülmeyin benimde aynı şekil transferden 9 gün veya 10 gün sonra lekelenme oldu bende çok üzüldüm fakat sonu pozitif olduu şimdi 10 yaşında olduu oğlum ama tutmasada üzülmeyinn yine denersiniz kısmetteysee olur zatenn inşallahh sizinde pozitif olur

4. 11 Eylül 2008
  5. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah ama pek umudum kalmadı önceki denemem de tutunmuşlardı 6 haftalıkken düştüler ama o zaman göğüslerim çok ağrımıştı şimdi hiçbir belirti yok nasip değilmiş bidaha taaa seneye deneyelim diyor eşim ben çok yıpranmışım....bu arada Allah yavrunu sana bağışlasın bizimde tüm isteyenleri kucağını boş bırakmasın (AMİN)

6. 11 Eylül 2008
  7. celine07

celine07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım dur hemen stres yapma,8. gün test için daha çok erken değilmi,en azından 12. günü bekle,dün benimde 8. günümdü,bende senin gibi sabırsızca erkenden test yaptım,ikinci çizgi çooooooook belirsiz çıktı,hemen dr umu aradım,sen napıyosun daha çooooooook erken,14. günü bekle dedi bana,benim aşılama yaptırdım,bugün 9. gün,birazcık daha sabretmemiz lazım canım.Allah gönlüne göre en önemlisi hakkında hayırlı olanı versin inşallah

8. 11 Eylül 2008
  9. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bekleyemedim benimde çıktı ama hemen değil işte 10 dk dan sonrada geçerliliği yokmuşş Allahım sabır diyorum...Rabbim hepimizin gönlüüne göre versin öğretmensin sanrım işe gidiyormusun

10. 11 Eylül 2008
  11. esmarin

esmarin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ALLAH HİÇ KİMSENİN UMUDUNU BOŞA ÇIKARMASIN :KK46:İNŞALLAH..UMARIM BİRAN ÖNCE BEBEKLERİNİZE KAVUŞURSUNUZ... BENDE İNŞALLAH

12. 11 Eylül 2008
  13. celine07

celine07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyide canım bugün yaptığın testin bi geçerliliği yokki,neden bu kadar panik oluyorsun,8. günde çıkması mümkün değil benim bildiğim kadarıyla,evet ben öğretmenim,işe gidiyorum,ben hiç yatıp istirahat etmedimki,aşılamayı yaptırdım,hastanede yarım saat yatırdılar,eşimle hastaneden çıkıp yürüyüş yaptık ve eve geç gittik biz,ben çooook stresliydim çünkü.ve normal günlük hayatıma devam ettim,ben çok panik bir insanım,onun için kendimi ev işi ile,dışarı çıkıp dolaşarak oyaladım,boş kalınca hemen düşünmeye başlıyorum çünkü.sende benim gibi paniksin biraz sanırım ama canım daha çok erken üzülmen için,daha en az 2-3 günün var idrarda çıkması için,beklemek çok zor,sana diyorum ama ben dünden beri 3 kez test yaptım,kızıyorum kendime saçmalıyorum diye,ve test yapmaya başlayınca acayip yıprandım,karar verdim 14. günü beklicem,şimdiden boşuna canımı sıkmıcam,bu kadar sabrettik,çabaladık,bekledik,artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik,3-4 gün daha sabredelim canım.Allahtan şer gelmez hayır gelir,negatifsede dünyanın sonu değil diye,hakkımda hayırlısı buymuş diye düşünücez,bidaha denicez.Allah bize güç,sabır versin,çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah canım

14. 11 Eylül 2008
  15. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sıkma canını ve bu kadarda üzülme sonuc inşallah pozitif olur ama olmazsada dünyanın sonu degil ya hem bak daha öncede hamile kalabilmişsin bundada kesin kalırsın kalmazsan bile tekrar denersin canım bak bizler dostun olarak hep yanındayız

16. 11 Eylül 2008
  17. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ya saol konuşmak iyi geldi gerçekten evet rabbim eğer vermiyorsa da vardır bir sebebi bende bakmayacağım artık 12. günü bekleyeceğim ve olumlu yada olumsuz (senden gelen hoştur lütfunda hoş,kahrın da hoş) diyeceğimmm Allah yar ve yardımcımız olsun

18. 11 Eylül 2008
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.672
    Ödül Puanları:
    163
    Öncelikle idrar testi için oldukça çabuk davranmışsınız. Doğru sonuç vereceğini sanmıyorum. Kan testi bile tam sonuç vermeyebilir. Bunun için moralinizi bozmayın.
    Ayrıca ilk hamileliğimde benimde bir lekelenmem olmuştu. Ankem arkadaşımın dediği gibi şimdi oğlum 12 yaşında. Meğer hamileymişim o zaman. Yani lekelenme normal. Tabi aşırı olmadıktan sonra.
    Bence bir hafta daha bekleyip öyle tahlil yaptırın.