Olmadiiiiiiiiiiiiii.....çok üzgünüm..............

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve NilKoksal tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : NilKoksal
  1. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bugün dokuzuncu günüm ve maalesef olmadı beta hcg :1,33 ......sonradan da pek yükseleceğini zannetmiyorum. yola devam edenlere bol şans, allah yanınızda olsun inşallah.

2. 19 Haziran 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım bu yol böyle işte...zamanı gelmemiş demekki.üzülme demek imkansız ama lütfen kendini hırpalayacak-mahvedecek şekilde değil...bir umut bekleniyor bu günler...ama herşeyin vakti-zamanı var..seninki bir sonraki deneme de inşallah...hem bu sıcak yaz günlerinde biraz dinlenir tatil yaparsın...1-2 ay sonra yeniden denersin...herşey bitti asla olmayacak gibi bir düşünceye sakın kapılma...çünkü bu düşünce tamamen yanlış ve gerçek dğeil..1-2 gün kendini çaresiz hissedebilirsin..ama sonra toparlanarak yola devam edeceksin..bak bizler burdayız...birbirimize desteğiz...bir sonraki deneme de tamamdır senin..içime doğuyor...hadi toparlan...

4. 19 Haziran 2008
  5. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm nil üzme kendini bu işlerde nasip kısmet işi canım bu sefer olmadı diye vazgeçmek yok öyle kenara çekilmekte olmaz bundan sonraki denemende hayırlısıyla bebişine kavuşursun inşallah canım

6. 19 Haziran 2008
  7. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cdnm herşeyin hayırlısı ALLAH'TAN HAYIRLISINI İSTE BEN İLK TÜP BEBEK DENEMDE İKİZLERE HAMİLE KALDIMDA NE OLDU OLMAYINCA OLMUYOR 23 HAFTAMDA İKİSİNİDE KAYBETTİM. HALİNE ŞÜKRETMELİSİN BÖYLE OLMAKTANSA ETRAFINDAKİLERİ DÜŞÜN... ÖNÜMÜZDE ZAMAN VAR..

8. 19 Haziran 2008
  9. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısınız, ama ilk öğrenmenin şoku biraz ağır oluyormuş. hiç bir şey değilde aynı şeyleri sil baştan yaşamak beni boğuyor. çalışırken çok zor.inşallah bir dahaki sefere.beni anlayan birilerinin olduğunu bilmek bile çok güzel, teşekkür ederim...

10. 19 Haziran 2008
  11. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yağmurcn, çok üzüldüm gerçekten.doğru söylüyorsun o daha zor. inşallah en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli kucğına alırsın bebişlerini. bu dualarımız karşılıksız kalmayacak eminim.

nestle 76 , evet allahtan ki yazdayız dediğin gibi ilk işim tatil yapmak hayılısıyla :))

pink rose, şu an pek enerji yok ama yeniden toparlanırım şüphem yok bundan, yola devam

hepinize teşekkür ederim. muckkkkssss

12. 19 Haziran 2008
  13. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

nilköksal istersen hemen koyverme kendini bugün benimde transferimin 9. günü bugün sabah yine sancılarla uyandım ve çok az kırmızı leke şeklinde peçeteye geldi bende ağlaya ağlaya dr umu aradım bana çok normal dedi ama ben iananmıyorum..... dr uma bugün veya yarın test yapsam çıkarmı dedim hayır daha çok erken çıkmaya bilir dedi ...bence sen bu tahliline güvenme hemen 12. günü tekrar yap testini allah büyüktür canım

14. 19 Haziran 2008
  15. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    henüz kanama falan yoksa neden kendini koyverdin anlamadım, 12. gün tahlil gerekmiyormu?

16. 19 Haziran 2008
  17. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısınız ama az çok fikir sahibi olunur zaten bu değerden dedi doktor. peki kanama olursamı risk oluşuyor, ilk denememde.....kanama olmadan herşey bitmiş değilmi yani???

18. 19 Haziran 2008
  19. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kedersiz inşallah bir şey yoktur ve tutunma kanaması dedikleri şeydir. senin içinde dua edicem. bir umut işte cumartesi tekrar yaptırıcam bakalım kısmet.