Olmaz böyle birşey

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve benmine tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : benmine
  1. benmine

benmine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben 3 senelik evliyim.3seneden beri çocuk istememize rağmen olmuyor. doktora gittik eşimde bende.eşime varikosel teşhisi koydular. bir çok üroloji uzmanına gittik biri sağ biri sol varikosel dedi. sonra 1 sene ara verdik spermiyogram yapıldı özel bir hastanede sonuç süper çıktıı. aradan biraz süre geçti bidaha yapıldı sonuç dahada iyi. bizde sevindik tabiiii.taki aynı hastanede çalışan kadın doğumcu uyarana kadar. spermiyogram eski yöntemle yapılmış yanıltıcı olabilir diye. tüp bebek merk. yaptırın dedi.bizde tüp ebebk merkezinde tekaralattık sonuç hüsran. hatta iki hastanenin verdiği spermiyogramlar arasında dünya kadar fark var. biri diyo ileri hızlı hareketi %46 diğeri tüp bebek merkezinde yapılan ileri hızlı hareketi %3 .bu kadar yanılma payı olurmu ya. özel hastaneler sırf insanları sömürüyor.doktorlarda çok ilgisizler. tabi her hastande için demiyorum ama şu bir gerçek antalyada ki bir özel hastanede hemde ismi duyulmuş ve şubeleri olan bir hastanede oldu bu olay.kime güveneceğimi bilmiyorum artık:uhm:

2. 17 Ocak 2009
  3. zuzum2099

zuzum2099 Guest

öncelikle cok gecmış olsun bizde bazı problemler yasadık varikosalla ilgili öncelikle doktorunu iyi bulman gerekiyor bizde cok gezdik ama tam uzmanını bir doktor tanıdığımızdan öğrendik ve onun tavsiyesiyle bir laboratuvar bulduk bu konuda türkiyede tek ve biz cok memnun kaldık doktorumuz hiç ameliyat olmayın kim ne derse desin demişti eger bılgı almak ıstersen sana mail adresimi veririm ve doktorumuzun ve laboratuvarın adresini veririm sana tekrar geçmiş olsun.

4. 17 Ocak 2009
  5. sherry456

sherry456 Guest

cnm benim eşimede varikosel demişlerdi zor tutar ameliyat lazım dediler biz yaptırmadık.daha sonra başka bi dr iyiki yaptırmamışsınız dedi.benim rahim filminden sonra hamile kaldım ben.allah yardımcınız olsun.