OLMAZ böyle komşuluk..........

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve REYYAN tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : REYYAN
  1. REYYAN

REYYAN Guest

dostlarım ablam ev aldı :hulya: bir seneyi geçti .taşındığı zaman bir iki daire komşusu hoş geldine uğradı .şimdi aradan koca bir sene geçmiş diğer geri kalan 25 daire hoş geldine gelcekmiş boshayallersmile
    ablam kabul etmek istiyor ama bana biraz ters geldi kabul etme diyorum bayanssulusmile
    ay BÖYLE KOMŞULUK OLURMU birkez uğrayıp hoş geldin komşum bir ihtiyacınız varmı nasılsınız yada ihtiyacınız olursa bekleriz filan demesinler :sinifsinif: eh 2.kış gelmiş canları gezecek yer aramış hatırlamışlar .ben böyle düşünüyorum sizler ne düşünürsünüz bu durumda kabul etsinmi etmesinmi....kaydirigubbakcemile5

2. 2 Şubat 2010
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Eskiden miş komşuluk maaleseff 3 yıldır oturuyorum bir tane komşum gelmedi hoşgeldine düşündüğün zaman onlarada bazen hak vermiyor değilim ortam kötü kimin ne olduğu belli değil
    Annemler de böyle birşeyle hiç karşılaşmamıştım gece kek yaparlar çağırılar hadi gelin kahve içelim derler vb... böyle büyüdüm dolasıyla benimde tuhafıma gitmişti ama alışttım artık

4. 2 Şubat 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kabul etsin canım. ne var ki bunda...
    artık genelde üzerinden epeyce zaman geçince gidiliyor. eskidenmiş o mahalleye her taşınana yardım etmek konuşmak. apartmanda komşuluklar daha az. bazı yerlerin komşulukları çok iyi olabiliyor amagenelde az işte. ben 9 aydır şuan oturduğum apartmandayım 15 daireyiz. kimse gelmedi hala. kaşılaşınca merhaba deriz o kadar.

6. 3 Şubat 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.132
    Ödül Puanları:
    488

Belki çalışan insanlar...Belki çoluk cocukdan vakit bulamadılar...
    Belki pat diye gelmeyi sevmiyolardır...Ve bir cok sebeb ardı ardına sıralana bilir...
    Ne var yani bunda... Gelsinler :hulya:

8. 3 Şubat 2010
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çalışan,çocuklu kadınlar ayarlayamamıştır kendilerini.Madem gelmek istemişler geri çevirmek olmaz.:CüvCüv:
    Bize de gelmişlerdi,3 -4 kişi gelcez dediler ,20 kişi oldular.ohaoldumsmileDuyan gelmiş,duyan gelmiş...Ton ton teyzeler vardı yaşıtlarım yoktu hiç .Evi gezdiler ,fotoğraflara baktılar,gittiler.kaydirigubbakcemile3

10. 3 Şubat 2010
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sevgılı komsucum yahu senı evde bulana aşk olsun bıkerem..:hulya:
    sımdı dedıgın gıbı tum sıtedekıler ıle can cıger kankayımdır..
    annemın yasında olmalarınaragmen super anlasırım bıgun evden cıkmasam evı ararlar nerde bu kız dıye..yaşıyommu bana bakarlar allahımhıc ayrılmak ıstemem burdan guclubacismile
    nese allahdan ust katımdakı gazetecı bey ın ev boş evlenırsem anamın ustune cıkıcam kaydirigubbakcemile3 ..
    sevgılı konu sahıbesı bence onyargılı davranıyosunuz bı tanıyın derım..
    komsuluk olmadan zor olur hayat bana gore..

12. 3 Şubat 2010
  13. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    bu kadar mesele yapacak birşey değil bu..?
    Gelsinler ne var,herkes ancak bir araya gelebilmiştir,tek tek gelmelerinden iyidir.

14. 3 Şubat 2010
  15. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eskisi gibi komşuluk gerçekten yok artık.
    helede büyük şehirde yaşıyorsanız dahada zor oluyor.
    ben küçük bir yerde yaşadığım için apart.dakiler
    taşındıktan 3-4 ay sonra hemen geldiler.

bence ablan kabul etsin
    bir gün yorulacak ama olsun
    kolay gelsin.

16. 3 Şubat 2010
  17. REYYAN

REYYAN Guest

ablamla konuştum kabul etti şimdide bir komşu hastalanmış daha sonraki hafta demişler bende bundan sonra hiiiiiç kabul etme dedim..benimde komşularım var hepsi şeker şerbet kardeşim ne bu bir sene olmuş şimdide haftaya olur canım ay inanamıyorum nasıl bu kadar sakin olur diyorsunuz böyle komşuluk eksik olsun

18. 4 Şubat 2010
  19. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Niye bu kadar tepki veriyorsun anlamadım eyyancım..
    Olabilir çok normal.. Artık herkes kendi hayat gailesine düşmüş durumda.. Belli ki hepsi birarada gelmek istemişler.. eee 25 kişinin uygun olacağı tek bir gün ayarlamak zor...
    Sonuçta biröok başka sebep olabilir...
    Biz de apartmanda topu topu 4 daireyiz ama 1 sene sonra birbirimize gidip gelmeye başladık.. ılla taşınır taşınmaz gelinecek diye bi kural yok...