Olmaz olsun böyle kardeş

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar,

burda derdimi cok paylasdim, gene bir derdimi paylasiyorum. kiz kardesim cok gezen tozan biri anne baba sözu dinemeyen kendi basina hareket eden kisi.
    artik yeter böyle kiz kardes olmaz olsun. Cani istedigi zaman eve geliyor istemedigi zaman gelmiyor. arayip ben burdayim demiyor. cumartesi aksami ben ise gidiyorum diye erkenden evden cikdi, gece oldu hala gelemdi annem is yerine gitti o gun calismamis. butun gece onu aramis telefonu acmiyor. pazar sabahi ariyor annem ben arkadasimdayim diye. bir insan böyle olurmu 3 sene dir anneme babama yapmadigi kalmadi. annem cok uzuluyor hayatdan yasamakdan zevk almiyorum diyor artik. annemi öyle görmek cok zoruma gidiyor. kardesimle konusdum ama hic sanki ona söylemiyoruz bos bos konusuyoruz. gecen sene 4 ay evden gitti gelmedi annem babam hala onu eve aldi parasiz kaldi babam gitti para verdi. bu kiz akilanmicakmi hic ltf arkadaslar yardim edin bi akil verin bana. anneme destek olmaya calisiyorum ama annem o kadar uzgunki ne söylesem bos.artik bende cok yoruldum bir dert bittiyor biri basliyor. kardesim demek istemiyorum artik kendinen o kadar soguduki bizi bende biktim artik ondan. simdiden tsk ederim

2. 26 Nisan 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    4 ay evden gitti :1shok:bu kiz kac yasinda?

4. 26 Nisan 2010
  5. TATLIM1988

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    20 yasindan, evt babablar hala onu kabul etti, babam o kadar cökduki birden yaslandi canim babam,annem benim. tam 4 ay nefret ediyorum ondan

6. 26 Nisan 2010
  7. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    540
    Ödül Puanları:
    153
    Kız kardeşinizin bir sıkıntısı,derdi var belki açamadığı,konuşsanız açık açık..Onu kırmadan,üzmeden...

8. 26 Nisan 2010
  9. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    Allah evladında hayırlısını versin..
    elatları doğuruyoruz ama sonra istediğimiz gibi huy veremıyoruz..içten gelicek bazı şeler..
    peki kaçında annen baban bişey demeden mi geri aldı ..yoksa kızıp bi kaç tokat atarakmı..
    kimse kusura bakmasın ama bazen dayak gerçekten cennetten çıkma oluyor...

10. 26 Nisan 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ne zaman basladi bu durumlari? onlarda anne baba ne yapsinlar evlat sonucta...

12. 26 Nisan 2010
  13. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    valla ben de 20 yaşındayım gayette rahat ailem vardır gece 12 de girebilirim yazın eve mesela ama asla haber vermemezlik yapamam gece gelmeyeceksem, korkarım çünkü babamdan, tepkisinden. 4 ay gidip gelmiyosa anneniz babanız yeterince disiplinli değildir bence, çünkü annesinden babasından korkan hiçbir kız yapamaz onu.

14. 26 Nisan 2010
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Allah 4 ay evden gidiyor ve annene babana haber vermeden eve gelmiyor..20 yasında..
    ben 25 yasında hala anneme nerede olduğunu haber veriyorum..
    annenle baban ipleri biraz salmış sanırım..hiç bir korkusu yok kardesinin..artık bu saatten sonra nasıl bir yol izlenir bilemiyorum ama zor artık..bu kadar rahat bırakmak doğru değil..özür dilerim aileni eleştirdim ama benim babam hayatta karismazdi nereye gittim kime gittim kacta geldim vs bilmezdi ama yinede anneme herseyimi haber verirdim..çok rahat bırakılmış kardesin..

16. 26 Nisan 2010
  17. TATLIM1988

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ailem asla gezmemise karismaz, sadece nereye gidigimizi söyleyip su saate gelecegimizi. annem o kadar iyi birisiki gencleri anliyordu anlayisli babamda öyle baskalarina özenmeyelim diye biseyimizi eksik ettmezlerdi gezdirlerdi herseyi yaparlardi biz 4 kardesis iclerimizde bi bu öyle. babam cok diziplini birisi bizi cok guzel yetisdirdi, insanin icinden gelemezi gercekden böyle anne babaya asla yapilmaz bu.

18. 26 Nisan 2010
  19. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu bahsettiginiz en küçük kardeşiniz mı?