ölmek istiyorum artik..yeterrr..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve umudumsun tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : umudumsun
  1. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar nerden baslayacagimi bilemiyorum..su an sinirden titriyorum..1.5 yillik evliyim...nisanlandigim andan bugune kadar kaynanamin ve ailesinin bir tek ufak hediyesi bile yoktur bana..dugunume bile zorla geldiler..ve tek bir altin dahi takmadilar..bunlarin hepsini gectim cunku esimi ailemin karsi cikmasina ragmen cok ama cok severek evlendim..ama aramizda inanilmaz kultur farki var ozelliklede aile ile..butun sulalem onlarla asla yapamayacagimi derken ben evlendim cok sevdigim icin..ya o kadar cok olay varki en sonunculari anlatayim..esimden kaynaklalnan problemden dolayi cocugum olmuyor.ve malesef bir tup bebek denemem var..bu yuzden zaten uzuntulerin en agirini yasiyorum...kaynanam butun koyde adimi kisira cikarmis..ve evine gittigimde oglunun beni bosayacagini ima etti..cocugu olmayan kadinlar bosanirmis..en sonunda dun dayanamadim senin oglunun cocugu olmuyor dedim..cunku doldum artik doldum...benim basim acik ve asla kapanacam demedim..tutturmus kapanacan kapacan ...oglumdan senin yuzunden yanacak..her zaman baskasinin geliniyle kiyaslanirim ozelliklede esimin yaninda..ya butun bunlara ragmen sustum...dunden sonra bugun ise..10 yasinda kizkardesim bana kalmaya gelecekti..esim bunu duyunca tavir yapti yok gelmesin falan diye cok kirildim tabiki...sebebini sordum neden boyle yapiyorsun..o 10 yasinda bir cocuk..aldigim cevap beni mafetti.esimin 3 ay once kardesi geldi bursadan..ki bu kardesi ne dugunume geldi nede benle konusmaz zaten..tutmus esime demiski tabi kaynanamda dahil; bak senin esin kizkardesini eve istemiyor..malesef ardimdam esimi doldurmuslar..dayanamdim bagirdim agladim..isyan ettim..o sirada kendi annemde geldi..agladigimi gordu..annem zaten tansiyon hastasi, rahatsizlandi...aradim kaynanami dedim yazik yazikkk ben bole biseymi dedim...bana bagirdi tabi bende dayanamdim bagirdim..pismanim dedim oglunla evlendigime ...oda bana ben belami buldum dedi bagirdi ve telafonu kapatti..sinir krizi gecirdim sonra ve suan kendime geldim..ne olur bana yardim edin...oyle caresizimki...oyleki..olmeyi bile dusundum..sonucta esimin ailesi..esimde onlardan vezgecemez..ama ben asla konusmam daha onlarla..zaten dedim ne cenazeme gelin nede ben sizin...kizlar neden neden....Allahim yardim et...ne yapayim ben...

2. 6 Kasım 2010
  3. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bir nedeni yok ki arkadaşım, model bu işte.
    Hiç birşey sizden önemli değil, evlendiniz diye kendinizi tüketecek haliniz yok.
    Malesef size de böyleleri denk gelmiş.
    Sizi bu hale getiriyorsa birşeyler, görüşmeyin asla, eşiniz tek başına görüşsün.
    Eşinizde size gereken anlayışı göstersin, gösteremiyorsa da, kendinizi bu evlilikte tüketecek haliniz yok.
    Herşey yoluna girer inş, iş eşinizde bitiyor, eşinizin tavrı nasıl, yanınızda mı olaylarda?

4. 6 Kasım 2010
  5. essss

essss Aşkının Kırmızısı... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım ölüm bunu en son ihtimalde bile düşünme ..
    madem bu kadar yıpratıyolar snei eşin ne yapıyo peki tamam ailesidir vazgeçsin onlardan demiyorum ama en azından seni koruyabilir sana laf getirtmeyebilir işin içini çok bilmiyorum belkide yanılıyorum ama büyük iş eşinde bitiyo ailesine senin eşin olduğunu ve hiç kimsenin hiçbirşeyine karısma hakkı olmadıgını svemek zoruda olmadıklarını ama saygı gostermek zorund aolduklarını yansıtması gerekıyodu taaa en basında
    suanda yapacagın sey bence soylenılenlere mumkun mertebe kulak asmamaya calıs esıne engel olma ama en azından bır sure gorusme onun aılesıyle ve esınlede aılesı yuzunden tartısma canım helekı cok aılecı bı yapıya sahıpse kı sana sahıp cıkmıyosa aılesıne karsı ,aılecıdır demktır.

6. 6 Kasım 2010
  7. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

esim aslinda benim yanimda..ama bir yandanda ben arada kaldim diyor..ailesinden asla ve asla vazgecmez...anne bedduasi alamam ben diyor..ama benide hakli buluyor..kendimi bor bitkiden farksiz hiissediyorum..huzur yok mutluluk yok....

8. 6 Kasım 2010
  9. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana hak veriyor esim ama elestiriyorda...annesiyle kavga edince ben telefonda..eskiden yanlizdim simdi daha cok yanliz kaldim dedi..beni cok hakli buluyor ama asla anne bedduasi alamam diyor..arada kaldigini soyluyor..ama biliyorummi oda mutlu degil..oyle yiprandimki..nedir cektigim bilmiyorum..neyin bedeli bu gunahlar...cocugumun olmamasi derdiyle ugrasamiyorum bile...

10. 6 Kasım 2010
  11. Crescenttr

Crescenttr Annesinin Keçisi :) bir de noktası :) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Allah kolaylık versin canım.Böyle olayarda iş eşte biter ama anladığım kadarıyla eşin ses çıkartmıyor pek durumlara.Orta yolu bulması gereken eşin.Sana eşinin yanında laf ediliyorsa onları susturmasıda eşine düşer.Şimdi gördüm yazdığını.Orta yolu bulmak bir birayin aile iiçine karışılmamsını istemek ya da yanlış gördüğünü söylemesi anne bedduası alacağı anlamına gelmez.Huzur en büyük hazine o olmadan hiç birşey olmuyor malasef.Çok yıpranmışsın ben böyle insanları anlamıyorum zaten.Allah yardımcın olsun canım.

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
  12. 6 Kasım 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Sizi görüştürmesin o zaman ,madem sizi anlıyor.
    Uzak kaldığınızda olaylardan, toplarsınız kendinizi inş.
    Eşinizin annesidir o görüşecek tabi ki, ama siz görüşmeyin.
    Kimse sizden daha önemli değil, uzak kalın bence.
    Allah yardımcınız olsun.
    Bu büyüklere de akıl fikir versin, büyük dediğinin büyüklüğü toparlayarak olur,
    yıkarak değil.

14. 6 Kasım 2010
  15. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin..amin..benim hayatim bitti zaten..hicbirseyden umudum kalmadi...yasiyorum oylesine..

16. 6 Kasım 2010
  17. essss

essss Aşkının Kırmızısı... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım o sekılde düşünme.RABBİM büüyük sıkıntılarının mükafatını alırsın inşallah.kayınvalıdenle cokmu sık gorusuluyodu canım yakın mı oturuyosunuz yada esının kardeslerı falan cok sık mı gelıp gıdıyolar

18. 6 Kasım 2010
  19. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten gorusemem karari aldim..o kadar canim yandiki hakkimi bile helal etmeyecem onlara.ama biliyorum,ki her zaman esimi dolduracaklar..nasil hayatimi duzene sokacam inan bilmiyorum....