Olmuyor artık, dayanacak halim yok, sağlıklı düşünemiyorum!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arwen85 tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

21 Kasım 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha evleneli 40 gun oldu ama ben bıktım eşim olacak insandn...belki bilenler biliyodur hikayeyi..ilişkide de böyleydim evlendim degişen bişey olmadı hiç..konuya gelince son 2 haftadır 4 günde bir kaga ediyoruz..kış sezonu geldi eşimin ucuşları birazda olsa azaldı bü yüzden tartışıyoru...ve ben kendimi artık kukla gibi hisediyorum..eskiden dısarı cıkarmıyordu şimdi cık kafana gre takıl diyo...
    örnek vereyim bilgisayar basındayım kızıyo...bulmaca çözüyorum bol bol kitap aldım hadi onun yanında olayım diye bana diyoki bu seferde bulmacaya sardın sen..kitap okuyorum ne okuyosun gibi şeyler.dogum gunum vardı gecen hafta dogum gunumu kutalamdı kavga ettik diye..insan bir seni seviyorum der dimi..tersine birlikte olduk çok özür diliyorum bana dedi ki buda sana dogum gunu hediyesi olsun dedi..inanabiliyormusunuz..kahvaltı ediyoruz ben kayınvalidemle kahvaltı hazırlıyorum evde bişey unuttum geri geldim eve dedi k banne oldu neden geldin..ben cevap vermedim sonra dedi ki neden geldin bende ev benim degil mi gelemiyicekmiyim dedim..okan bayulgeni izliyorum seviyorum haftada bir gun izliyorum onu ama sürekli kanal degiştiriyo..off lu yo püf lüyo ne buluyosun bu adamda diyoo..sonra sabahları bazen komik diye elendirme programları izliyorum ne buluyosun bunlarda ac kitap oku diyoo..gecenlerde bir mankenın sacını beyendi bunun gibi yapsan sacını nasıl olur diyoo...benı oldugum gibi beyenmesi lazım ken beyenmiyooo..daha neler var o kadar doluyum ki artık ona karsı sevginin s si yok..onu görmeye tahammul edemiyorumm artıkkk..sizce ne yapmalıyım sans mı tanımalıyımm...bunları onunla konusmaya calıstım anlamıyooo..bişeyler yapmak istiyorum ama neeee bulamadım yardım ederseniz sevinirim....bu arada ahamile olabilirm ki hiç istemiyorum..cok halsizim 2 gundur kusuyorum basım donuyoooo nefes alamıyıcak gibi hissediyorumm..yemek yiyemiyorum cıkarıcam gibi geliyo..ve ondan cocuk sahibi olmak dahi istemiyorummmmmmmm

2. 21 Kasım 2009
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bi ara dondum kaldim....ne demek buda sana dogum günü hediyen olsun..bu bi bayana söylenirmi..birde esisin onun...bunu normal ruh sagligi yerinde olan bi insan söyleyemez...arkadas dikkat et derim...bu adamdan cocuk falan yapmak icin cok erken..

Son düzenleme: 22 Kasım 2009
  4. 21 Kasım 2009
  5. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok dolmuşsun eşinizde tam olumsuz vakka imiş yani hiç bişeyden mutlu olmaz mı bu adam ne yaparsanız bi kulp takıyo yani kitap okumanın bulmaca çözmede ne var ki ya
    acaba eşinizin başka sorunları mı var sizinle paylaşmadığı hiç konuşmayı denedinizmi onunla

hamile kalmanın zamanı değil daha çok yeni evlisin daha hemde bir sürü sorun varken inşallah değilsindir canım bu kez kalmadıysanda önlemini al korun

6. 22 Kasım 2009
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    madem ilişkidede böleydiniz neden evlendinizki

8. 22 Kasım 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sevgiliyken alasamiyorsaniz evlenince ayni evde ortak hayat yasamak zorlasabiliyor..sevgisii bilmem ama esinizin size saygisi bitmis..

10. 22 Kasım 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

baştan zor bır ılıskıydı gun gectıkce daha da zorlasacak ne yazıkkı :KK43: umarım çözum bulursun

12. 22 Kasım 2009
  13. teremm

teremm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ee güzelim madem sen bu adamla ilişkinde de sorun yaşıodun nie ewlendin..
    biliosun ki ewlenince geçer,çocuk olunca geçer gb şeyler senaryo böle bişi yokki artık hepimiz okuyan insanlarız.
    bide hamile olma ihtimalinde war kendin çekiosun madem ne die bide böle bi riskin altına girdin ki
    bide hamileysen napıcaksın..o yawruya mı kıyıcan

14. 22 Kasım 2009
  15. Superisi.

Superisi. ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim keşke düzelir diye kendini ateşe atmasaydın yani evlenince işler malesef dahada sarpa sarıyor :bbo: Eşinde psikopatmış tatlım hele doğum günün hediyesi meselesine sinirden kudurdum :kızgın: ınşallah şu kadar sorunlu giden yüzünü görmeye bile tahammül edemediğin birinden hamile değilsindir

16. 22 Kasım 2009
  17. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Bile bile lades demişsin...
    ınşallah düzeltirsiniz durumu..

18. 22 Kasım 2009
  19. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım daha oncekı konunu okudum.yanlıs bılmıyorsam arada 13 yas vardı.eşin acaba yaşını mı kompleks yapıyor da ortak noktada blusamıyorsunuz bırturlu...cunku bunlar normal seyler degıl.hele dogumgunu meselesı cok sasırdım.canım sorunlarını duzeltmeden hamıle kalma,yazık olur bebege...