Olmuyor....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve name tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : name
  1. name

name Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.arkadaşlar
    ben 4 yıllık evliyim ve yaklaşık 2 yaşında bi kızım var.öncedende sölediğim gibi ben eşimi sevmeyerek evlendim yaşım küçüktü cahildim.
    şimdi ona dokkunduğumda hiç bişey hissetmiyorum hatta ona karşı sevgi bile hissetmiyorum.tamam yatıyoruz gülüşüyoruz ama olmuyooo.bunu kimseye anlatamadım bi siz varsınız.ona dokunmak istemiyorum.

bide benim liseden bi arkadaşım vardı ondan o zamanlar hoşlandığım.geçen ankaraya gittiğimde sınıfca buluşmuştuk oda vardı ve o bana aşıkmış.ve evli olsamda aşık olacakmış hep sevecekmiş.biliyorum biraz saçma.aslında ondan bunları duyunca eşime olan az bir sevgim vardı oda gitti ne yapcağımı bilmiyorum 2 aydır delircek gibiyim.aslında o arkadaşım olmasada ben eşimi sevmiycektim o mani değil bilmiyorum kafam çok karışık.bunu size anlatıyorum anlatacak bi arkadaşım dostum yok.
    kararsız kaldım sevmediğim biriyle bi ömür geçermi???
    aileme göre evet.
    neyse bizimki yattı bende gidiyim sevmediğimin koynuna:KK43:
    ALLAH'ım yardım ettt....

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2009
  2. 5 Eylül 2009
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Peki şimdi kaç yaşındasın?Sen hala toysun gibi geliyor...
    Sınıfça toplandığınız bir toplantıda seni beğenen biri olmuş..
    Evli olduğun halde böyle bir diyaloga niçin izinverirsin?
    Peki o kişilyle şu an görüşmelerin varmı?tel.da vs.şeklinde..

4. 5 Eylül 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Istemedigin bir yemegi ne zamana kadar zorla yiyebilirsinki arkadasim...

Esini sevmiyorsan ne onu nede kendini kandirip bu oyunu sürdürme....

BOSAN.....

Lakin bosanmaninda bir adabi bir raconu vardir....alninin aki ile evlendigin gibi alninin aki ile bosanacaksin...sahsi fikrim....

Ne kadarda lisedeki o arkadasim buna mani degil desende....söyledigi iki üc cümle tamamiyle esinden sogumana sebeb olmus....

Bilemiyorum...evladin var...yarin öbür gün keske dememek icin iyi düsün....:nazar:

Gelen gideni aratmazsin....

6. 5 Eylül 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    sevmiyorsanız sürdürmenin anlamı yok... evlilik sevgi olmadan asla gitmez. işte gideceği yer buraya kadardır. sonrasında da başka etkileşimler başlar. eski arkadaşa olduğu gibi... ve yanlışlar yapılır.siz tam o raddeye gelmişsiniz, bir adım sonrası o yanlışı yapmak olacaktır. bu yüzden bence yapacağınız şey son noktayı koymak olmalı... hem kendiniz hemde eşiniz için...

8. 5 Eylül 2009
  9. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bence bi boşluktasın diye düşünüyorum hersey sözde kalır bunu unutma o sana asık olacagını soyleyen sahıs sen bosandıktan sonra yüzüne bıle bakmıycagından emınım üstelik kızın var bence silkelen ve kendine gel eşin kötü biri değilse aranızda saygı varsa bence onu sevebılecegın yonlerıne bak yanlıs bısey yapma

10. 5 Eylül 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Bak canım kendin söylüyosun bu eski arkadaşın karşına çıkınca kafan bulanmış. Sakın inanma ve böyle şeylere meyletme.
    Büyüğün ve bu tarz olayları çok görmüş geçirmiş biri olarak söylüyorum asla inanma. Seni seviyor olsaydı sınıfça toplanmanızı bekliyor olmazdı değil mi? çoktan hamlesini yapar sen evlenmeden söylerdi sevgisini. Aradan seneler geçmiş seni mi seviyormuş bu çocuk yazık kıyamam, ya da seni görünce birden aşkı mı depreşmiş mirmirmirmir Hafif kadın olmayın, çok çabuk kanmayın böyle şeylere, erkeklere.. Beğenmiştir tamam ama sevmek nesi mirmirmirmir
    Şimdiki amaç seninle cinsel birliktelik yaşama arzusu. Hayat senin istersen kapılır gidersin, sonra utanır hayata falan küsersin kendinle baş başa kalınca. Ben acı söyleyeyim de sen tatlı yaşa..

12. 5 Eylül 2009
  13. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşini baştan sevmediysen sonradan sevmek daha zor tabi.
    çok büyük aşkla evlenen çiftlerin bile zamanla o aşkları bitiyor ya da farklı bir boyuta geçiyor. sevgi ve saygı çok önemli.
    ama sevmediğin biriyle ömür geçmez arkadaşım. çocuğuna rağmen boşanmayı göze alabileceksen ve boşandıktan sonra zorluk çekmeden ayakta durabileceksen boşanırsın olur biter.

ama sana bişey söyliyeyim. o lise aşkına falan güvenme. zamanında aklı nerdeymiş.4-5 yıl sonra çıkıp sana aşığım evli de olsan bişey farketmez diyor. sen treni kaçırdın, zamanında aklın nerdeydi diyemedinmi?
    hem ayrıca topluluk içinde sana bu lafları nasıl söyledi onu da anlamış değilim ya :sm_confused:

14. 5 Eylül 2009
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Yaş çok önemli bence,aklı başında mantığınız yerinde ise bunları söylerken acilen gidip boşanın derim.
    Ama bana çok gençsiniz gibi geliyor,ki o yaşlarda ilgi gösteren herkese gönül az çok kayabilir..
    Aklımın almadığı bir noktada var ki,evli bir kadına hangi erkek "sana hala aşığım "der..?
    Bu erkek nasıl bir erkektir..?
    Bilemiyorum,sevmiyorum sevmiyorum derseniz daha çok uzaklaşırsınız.
    Çocuk yapmışsınız sevmediğiniz adamdan,bence oturun bir düşünün...

16. 5 Eylül 2009
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sevmedigin biriyle evli kalmak kendine ve cocuguna haksızlık olur... keske en basından bu işe hiç girmeseydin... bundan sonrası icin yapacagın tek sey boşanmak olmalı

18. 5 Eylül 2009
  19. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    hayatın başka gerceklerını gormemezlıkten gelme derım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.