Ölüm kalım meselesi bu lütfen yardım edin ark!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gamze_8 tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Merhaba herkese
    Dün akşam çok kötü bişey öğrendimki hala şoktayım.Benim kardeşim 19 yaşında bundan üç dört sene önce tecavüze uğramıştı.Şimdi bir erkek arkadaşı var bir yıl falan oluyo görüşeli aralarında bişey yaşamışlar ve hamileymiş.İşin kötüsüde bebek 6 aylık.Kardeşimde iltihap gibi bişey olduğundan hasta olmuyo sanıyorduk.Geçnlerdede hasta oldum demişti.Bizde şüphelnmedık.Annem doktora goturcektı artık ve dun soyledı.Çocugun evıne gıttım dun bızene yatmasaymıs dıyo aılesı.Çok kötü durumdayız.Çocuk gecen hafta askere gıttı.Zaten boyle bişeyi babam dayılarım duysa hepsı ya polıs ya asker zaten vuru oldurur babam cok delı zaten annem ve ben bılıyoruz ne yapıcaz sabaha kadar düşündük bi yol bulamıyoruz lütfen bi akıl verin belki yardım edebilicek birileri çıkar

2. 17 Aralık 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Allah yardımcınız olsun canım:teselli:
    ne kadar terbiyesiz bir ailesi var inanamıyorum..
    hukuki açıdan haklarınız var mı bilemiyorum avukat arkadaşlar bu konuda yardımcı olacaklardır..
    aklıma bir şey gelmiyorki elim ayağıma karıştı inan..

4. 17 Aralık 2008
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    :1shok: nasıl yani 6 aydır hiç farkına varılmadımı
    karnıdamı şişmedi bu kızın
    ne yazıkki yapılan bazı hatalaarın bedeli ağır oluyor
    allah yardımcınız olsun

6. 17 Aralık 2008
  7. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bebek 6 aylık olmuş mecburen doğuracak ve ortalık bir hayli karışacak
    Allah yardımcınız olsun..
    İnşallah bir çıkar yol bulursunuz.

8. 17 Aralık 2008
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    19 yaş reşit. yapacak bir şey yok. 18 yaşından küçük olsa polise gidin derdim. .bebeği 6 haftalık sandım.değilmiş.6 aylıksa o bebek doğacak .yapacak bir şeyiniz yok.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Aralık 2008
  10. 17 Aralık 2008
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    :1shok::1shok:
    kardeşiniz doğuracak tabiki de bunun başka çaresi yok.
    ama çocuğun ailesinin tutumuna bakar mısın?
    bu nasıl bir yaklaşımdır??
    baba adayı ne diyor bu duruma.
    sonuçta evlenmeye niyeti varsa ailenin tutumu çok da önemli değil şu durumda.
    evde kıyametler kopacağı kesin gibi baba tarafından ama bu saatten sonra yapacak başka birşey yok.
    çok zor, allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme: 17 Aralık 2008
  12. 17 Aralık 2008
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Çocuğun ailesi çok terbiyesizce davranmılş sanki bu kız kendi kendinemi hamile kalmış ay çok sinir oldum :kızgın:
    Kardeşinde nasıl bir cahillik yapmış o tranvanın ardından nasıl böyle birşeye cesaret etmiş ya sonunu hiç mi düşünmedi yaşı küçükte değil 19 :uhm:
    Tek çare hukuki yollar ailede bir şekilde öğrenecek baba falan yada çocukla askerede görüşüp (umarım kızla dalga geçmedi) tatlıya bağlanması lazım.
    Benimde arkdaşım hamileydi ama seviyolarda aile karşı çıktı 7.5 aylık hamileyken evlendi ne sözler söylendi şimdi çocuğu 1 yaşında herkez düzeldi aileler düzeldi...
    Umarım sizin içinde hayırlısı neyse o olur... Allah yardımcınız olsun, düşmanımın başına vermesin.
    a.s.

14. 17 Aralık 2008
  15. gamze_8

gamze_8 Guest

Karnında şişlik var normaldede göbekliydi zaten su son zamanlar belırgın oldu sorup duruyoruz süreklii ben kendımden emınım dıyodu saglık karnesı olmadıgından doktorada goturemedık resım cekınım cıkartalım dıyodu bızımkıde ıhmalkarlık dınlemeyıp yapcaktık aslında

16. 17 Aralık 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Allah yardımcınız olsun ama ilginç bi durum 6 ay boyunca hiç hasta olmuyor karnı şişiyor v.s hadi hamilelikten şüphe etmeseniz bile saglık açısından bi doktora gidilmeliydi belki daha erkenken öğrenilebilirdi .yapacak çok fazla bir şey görünmüyor ailesini ikna etmekten baska .hoş aile ikna edilsede babanız ve dayılarınız yine öğrenecek hamile oldugunu .6 aylık bebegide aldırmak gibi bir durum olamayacagından aile ile tekrar konuşmayı deneyin .çocuga ulaşın birde onunla konuşun belki onun bir fikri olacaktır .çok zor dışardan bakınca fikir üretmek gercekten zor.

18. 17 Aralık 2008
  19. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    18 yaşından küçük olsa idi gidin şikayet edin diyecektim ama kardeşin reşit.
    Bu saatten sonra doğuracak başka çaresiz yok gibi. Doğumdan sonrada mahkeme falan açarsınız babalık için. En azından o aile doğacak bebeği kendi nufüslarına almak mecburiyetinde kalırlar. İnan aklıma başka bir çare gelmiyor.
    Allah yardımcınız olsun. :Saruboceq:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.