Olum rop ameliyat oldu yardm ltfen...

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve minik kelebek tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : minik kelebek
  1. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar,daha önce yazmıştım.29 haftalık doğum yaptım.bugün 32. gün hala hastanede yatıyo bebeğim.bugün ilk rop muayenesi için cerrahpaşaya gittik.muayene sonunda doktor acil ameliyat dedi,karar verin gelin dedi ama çok bilgi vermedi kaçıncı evrede olduğunu bilmiyorum şuan.o kadar kötü oldukki eşimle doktor bize teselli vermekten pek bilgi veremedi.sadece riskli bölgede dedi hemen müdahale şart dedi.
    küvezinde ameliyathaneye girerken gülüyodu miniğim.tahmin edin halimi,rabbim düşmanımın başına vermesin çok zordu.yarım saat sürdü ameliyat.doktor diğer küvez bebeğini ameliyata aldığı için görüşemedik doktorla,biz hemen bebeğimizi hastaneye geri getirdik ambulansla çünkü.
    yardım edin arkadaşlar bu ameliyatı geçiren bebeği olanlar yardım edin.çok zor durumdayım.
    haftaya cuma kontrole gelin dediler.o zaman görüşücez ayrıntılı doktorla..

2. 23 Ekim 2009
  3. Elis

Elis Guest

:Saruboceq:RABBIM yardimciniz olsun canim,saglikla oglunu kucagina almani dilerim,,,:Saruboceq:
    inan hic bi bilgim yok ,yanlizca destek olmak icin yazdim,,,:teselli:

4. 23 Ekim 2009
  5. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım işallah en kısa zamanda iyileşir bebegin

6. 24 Ekim 2009
  7. evros

evros berat'ım hayatımın rengi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun canım hiç bilkgim yok ama dua etcem sana
    rabbim kimseyi bebeğiyle sınamasın

8. 24 Ekim 2009
  9. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlumda oldu..hiç bir sorun olmadan düzeliyo ameliyatla...dua etki ameliyat olmuş..farkedilmeyip geç kalındığında sonucu körlük oluyo..benim oğlum çok iyi şimdi sakın korkma....ameliyatınızı kim yaptı...

dagci bunu beğendi.
  10. 24 Ekim 2009
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun umarım sağ salim atlatırsınız

12. 24 Ekim 2009
  13. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağol canım,dünden beri çok kötü durumdayız.beni anlarsın.
    cerrahpaşada yaptırdık ameliyatı.doç.sema çöken arvas doktorumuz.iyi bi bayan bize çok moral verdi aml-eliyat öncesi.
    bebeğimin rop evresi 4.evre malesef.bu yüzden acil ameliyat yaptı.ama korkmayın bırakmayın kendinizi böyle,bu ameliyatta başarı oranımız yüzde 70 80 dedi.
    inşallah dediği gibi olur.o kadar moralimiz bozukki eşimle.ne yapacağımızı bilemiyorum.hala hastanede yatıyo oğlum bugün gittim emzirdim bebeğimi,gözleri şişmiş çok kızarmış.kahroldum.inşallah rabbimin izniyle bu zor günleride atlatıcaz.
    haftaya cuma randevu verdiler tekrar muayene olacak,inşallah iyi haberler alırız.
    sen nerde yaptırdın cnm ameliyatı doktorunuz kimdi,bebeğinin gözleri kaçıncı evreydi?
    cvp yazarsan sevinirim...
    öpüyrum seni ve oğlunu...

14. 24 Ekim 2009
  15. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,inşallah hayırlı habelerle döneriz cuma günü.oğlum için dua edin teyzeleri,onun şuan sadece duaya ihtiyacı var..
    hepinizi öpüyorum.

16. 24 Ekim 2009
  17. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ah yavrum minicikler ya kıyamam ben onlara yapılan şeylere ama onların sağlığı için deyip teselli buluyoruz işte çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıkla evinize getirmeyi nasip etsin

18. 24 Ekim 2009
  19. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktorumuz prof.dr.murat karaçorlu....bu konudaki en iyi doktor diyebilirim.amerikan hastanesinde oldu ameliyat..orda yatıyodu benim oğlum....evre 3tü....sizin rop muayeniz geçmi akldı..4e geçene kadar anlamadılarmı....ama sakın üzülme evre 4te olsa başarılı oluyomuş.....eğer olumsuz bişey olursa muhakkak dediğim doktora gidin derim..sakın geç kalmayın....sen sonucu 1 hafta sonra öğrenicez demişsin..biz 1 ay sonra öğrenebildik..sorucağın bişey olursa görüşürüz...