ölüm tehditi

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve laralaren tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : laralaren
  1. laralaren

laralaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    savcılığa suç duyurusunda bulundum 2hafta oldu bu süreç nasıl işler??,malıma ve canıma kast olarak tehditler alıyorum.

2. 10 Temmuz 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizi tehdit eden kişi belli mi ismini adresini verdiniz mi ???

4. 6 Ağustos 2010
  5. daphne81

daphne81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Savcılıktan takip edebilirsiniz durumu, önce sanık ifade için çağırılır, yeterli delil varsa dava açılır.

6. 21 Ağustos 2010
  7. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    valla arkadaşım ben de tehdit edildim öldürülmek kardeşimin kaçırılmasıyla sacılığa suç duyurusunda bulundum ve mahkeme açılacaktı nedense iptal edilmiştir diye yazı geldi sokakta birine hişt desen yıllarca mahkemsi sürer benim psikolojim bozuldu ve hiç birşey yapılmadı nasıl adaletse sen fazla ümitlenme bence

8. 2 Eylül 2010
  9. nukleerbaslklkz

nukleerbaslklkz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Profilinizden anladığım kadarı ile İstanbul'dasınız. mahkeme ve savcılıklardaki yoğunluk sebebi ile biraz daha zaman alabilir.
    telefon görüşme kayıtları,çeşitli internet kayıtlarınız varsa delil olarak sunabilirsiniz. telefonunuzun dinlenmesini talep edebilirsiniz (ki bunları yaptınız mı bilmiyoruz)

Savcı suç duyurunuzla ilgili ya kamu davası (yani ceza davası) açılmasına karar verir, yada takipsizlik kararı verir. Suç duyurusu yaparken size verilen başvuru numaranızla şikayetin akıbetini öğrenebilirsiniz.