Ölüm :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Angelife tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Angelife
  1. Angelife

Angelife Onur'umm (= Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar pazar günü dedem öldü... ve anlamışız öleceğinide konduramamışız annem teyzem ben dedemi görmşüz rüyamızda... dedem o günün sabahı tatlı almış bize anneannem canına degsin demiş. hiç sevmediği karşı komşusuna 'gel sana bugü kanım ısındı'deyip öpmüş.Ve o komşusu dedem öldüğünde bizden önce yanında olan her işine koşturan kişi oldu. benim yaptığım bir yemeği ilk defa hiç eleştirmeden begendi. daha o gün sabah birlikteydik ne bir hastalık ne bir şikayet turp gibiydi sabah 5te kalkar işe giderdi her gü spor yapardı ama beyin kanaması gecirdi... dedemin öldüğünü içten içe bildiğimiz daha okadar cok neden var ki sıkılmayın diye yazmıyorum. hala inanamıyorum kapıdan içeri girecek gibi dün üçüydü salı günü gömüldü ben gitmedim görmeye annemler görmüş gencecikmiş yüzü... Gözü açıkmış öldüğünde anneannem kapatmış gözünü. Allah kimseye hayırsız evlat vermesin! kızlar korkuyorum. dün sankidedem evdeydi canından çok sevdiği köpeği hep havladı uludu hep.2.kattta öldü dedem benim odamın önünde. çıkamıyorum odaya yukarı çıamıyorum evde kalamıyorum çok korkuyorum içime birşeyler oluyor kalbim ağırlaşıyor sanki. salak demeyin nolur ben zaten korkak bir insandım. toparlıyamıyorum kendimi ilk bir hafta eevi gezermiş,gömülene kadar oda bizle aglarmıs kimin öldüğünü bilmeden. dogrumu bilmiyorum ama korkmadan edemiyorum. düşüp öldüğü yere basamıyorum. annemin bir arkadaşı 7000dua okumuş tevhid sanrım. göndermiş dedeme. rüyasında dedemi grmüş tam göreememiş yüzünü ama demişki bizimkilere söyle beni merak etmesinler iyiyim demiş. dedemi anlattı ayaklarını yere sürte sürüte yürüyen peltek peltek konusan bir adamdı dedi. dogru söyledi.. bir ablamız görmüş rüyasında bugü burdayım demiş... dedem o benim ama ne olsada korkuyorum. ölümdende korkuyordum artık daha cok korkuyorum annemin babamın kardesımınde öldüğünü görcem nasıl dayanırım onlardan önce ben öli diye dua ediyorum :KK43: mantıksız seyler yazdıysam kusura bakmayın çok kötüyüm :KK43:

2. 5 Şubat 2010
  3. Angelife

Angelife Onur'umm (= Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    salı günü gömüldü yazmışım pazar günü 11.30civarında ölmüş pazartesi gömüldü..

4. 5 Şubat 2010
  5. =)yesil(=

=)yesil(= Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım öncelikle başınız sağolsun. Taktiri ilahi birgün tüm canlılar ölümü yaşayacak er yada geç. Dedeni kaybetmiş olmanın üzüntüsü ve ürpertisi var içinde sanırım zamanla atlatırsın canım, deden iyi yürekli bir insanmış demekki öleceği malum olmuş kendisine :çok üzgünüm: Allah herkese güzel ölümler versin.. Dedenin mekanı cennet olur inşallah...

6. 5 Şubat 2010
  7. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    BAsiniz sagolsun. Rabbim mekanini cennet eylesin, Insallah..
    Sizlerede bol sabirlar versin...

8. 5 Şubat 2010
  9. _NURUM_

_NURUM_ Guest

cnımm başınızz saolsunn.allah mekanını cennet etsinn.

her anına şahit olduğunn yakın bi kimseyi kaybettiğinde etkisinden kurtulman zman alırr.biliosunn ölmüşş gitmişş.ne zarar gelirr.ama insanın ister istemezz aklına gelioo.bi korkuu sarıo içinii yinede

10. 5 Şubat 2010
  11. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    tatlim basin sagolsun, mekani cennet olsun, Allah geride kalanlara sabir versin :Saruboceq:

12. 5 Şubat 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    basiniz sag olsun allah rahmet eylesin

14. 5 Şubat 2010
  15. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    başınız sagolsun alllah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

16. 5 Şubat 2010
  17. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Basınız sagolsun cnm Allah sabır versin
    Benim de dedem gülümseyerek ölmüstü
    Ben de senin gibi korkular yasıyodum eve geliyo gidiyo falan diye ama üstünden 1 sene gecti artık hic korkum yok ilk baslarda normal oluyo ama sonra alısıyosun

18. 5 Şubat 2010
  19. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    başın saolsun canım öncelikle seni çok iyi anlıyorum bnde aynı acıyı 4 ay önce yaşadım. babm gibi sevdiğim dedemi kaybettim bende. hiç bir şeyi yoktu sadece yaşlılık vardı onda.yazın düştü kalçasını kırdı ameliyat ettirp ettirmemk konusunda çok kararsız kaldık babam amcam annem ben baya bi kafayı yedik zaten 86 yaşındaydı en sonunda doktor yapalım amcayı amliyat dedi. ilk ameliyatını süper atlattı. iyileşiodu hızlıca. sonra doktor kalçasını fazla oynatmıcak dedi ama dedem rahat durmadı kendi kendine ayağa kalkmaya çalışmış bi gün. düşmüş. aynı yerden gere kırıldı. ikinci ameliyatı çok rahata atlatamadı dedem. ev geldiğinde hep çökmüştü. 1 hafta sonra halsizleşti , en son ölmeden önceki gece beni annemi babamı kızkardeşlerimi hep sevdi sanki vedalaşır gibi ama biz anlamadık dediğin gibi. hep iyileşicek gözüyle bakıoduk çünkü. ölmeden önceki gece saat 11 gibi iyi ol evladım dedi bnde gülümseyerek cevap verdim. ne bilim. o gece saat 1 de vefat etti dedem bn uyuodum uyandıramamışlar bni.babannemde uyuodu. saat 4 de bi baktım herkes ayakta bi biz uyuoz noldu dedim. annem deden fenalaştı dedi bana. avazım çıktığı kadar bağarmak istedim bağaramadım ağlamaya başladım. dedm salonda yatıodu hasta iken,oda ışığı açıktı girmek istedim annem engelledi sonra bn direnince dedemin 3 saat önce öldüğünü söyledi bana.o an vurulmuşa döndüm. girdim odaya dedemin üzerine çarşaf vardı tabi üzerindede bıçak. inanamadım hala yaşıo sanıodum o psikolojiyle. neyse bnde aynı senin gibiydim şu an gene ağlamaklı oldum. aklıma gelır akşamları hep ağlarım. hayatımdaki ilk kaybım ondan olsa gerek hala atlatamadım bu psikolojiyi ama atlatıcam yapacak bişey yok ÖLÜM ALLAHIN EMRİ