ölümden döndüm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve txixrtxixl kelebek tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : txixrtxixl kelebek
  1. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ewet hamılyım anne olacagım drken sevıncımı burdan paylastıgım donemde en mutlu oldugum anda once leke geldı dusuk tehlıkesı dedıler kaybetme korkusunu en zirvede yasadım bebegım 5 haftalıktı agzıma balık koymayan ben bebegım için balık yıyordum olsun oldu yaa 9 ay yatarım dogar kıymetlım dıyordum karnımı oksuyordum bebegımı sevrcesıne...........
    taaa kı bır sabah yumurtalıgımda agrı geceden berı aynı yerde deım gaz agrısıdır.gecer dusuk olmasında ama gecmıyor dr gıttık
    dış gebelık dedıler sag tupe yerlesmıs dedıler tupu alırız deyınce unıverste hastanesıne gıttık orada da metex dıe kanser teavısınde kullanaılan ılac verdıler kıymetlım yanlıs yerdeymıs yoksa tupu patlatırsa ölürmüşüm
    ilaç bebegımın gelısımını durdurdu bana çok agrı yasattı agrı kesıcı yasaka dogumun 2 katı bır agrıymıs 1.5 saat suruyordu hayatı tehlıke yıne devam dıyor taburcu oldum bebegım yıne tupte zamanla erıyıp 2 ay surebılırmıs bu sure orayı bırakacak eger tupte yırtık varsa o kuçuldukce benım kanamam olup amelıyat gerekebıllırmıs........
    neyse sımdı evımdeyım agrım çok oluyor hıç bısı yıyemıyorum baskı yapıyor
    baskı olunca agrım artıyor
    o kadar sevındımkı bu 3-4 gunde duydularımı hep en de yasadım korkunun kaybetmenın umudun sevıncın ölümün hep bu duyguları en de yasadım ve yoruldum
    bu dıs gebelık %1-0,5 olma ıhtımalı olan bısı hıç bırsey bana olmaz dıye dusunmemek lazım dr lar yasın genc kolay atlattın dıyor. yıne atlaşmıs sayılmazsın dıyor
    canımın acısı hafifledı daha yenı yenı anlıyorum bebegımın olmadını gıttını ılk hamılelıgımdı çok ıstemıstım duyar duymaz hemen yun aldım yelek oruyordum şimdi hepsını attım. hiç bırını gormek ıstemıyorum uykunda bebek goruyorum gazetede çocuk fotografı gorunce içim cızz edıyor. acıyor aglıyorum devamlı aklıma gelıyor aklımdan sılemıyorum .ama çok sukur en azından ıyım yanımda sevıklerım var benı seven destek olan duaları ıle bana yardımcı olan.

2. 12 Aralık 2008
  3. kerman

kerman Guest

seni o kadar iyi anlıyorum ki. senin çektiğin sıkıntılara benzer sıkıntılar yaşadım ve yaşıyorum ama seninki daha acı ama şükretmemiz gereken de bir şey var ki sağlıklısın şuan canından olmadın ve inşallah bebeğin yine olurda bebişine ben bile örerim yeleğini ama önce sen iyi ol tatlım inşallah allah sabır verir ve acılarını hafifletir. ama şunuda unutma sen acı çekiyorsun ama eşinde çekiyor sana çok belli etmesede onuda düşün ve ayağa kalk daha fazla senn üzüldüğünü gördükçe acı çekmesin canım allah güç versin duam seninle bitanem.

4. 12 Aralık 2008
  5. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim bitanem inan ağlattın beni çok zor ne denebilirki sabret dua et hiç vazgeçme her şer gibi gözüken olaylarda bi hayır vardır bu iştede sana hayır getirecek bişi var diye düşün ve bol bol dua et allah yardımcın olsun

6. 12 Aralık 2008
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm ama allahın takdiri demekten başka birşey gelmiyor seninle acını paylaşmak derdine ortak olmak senin yaşadıklarını unutturmaz ama allah sabır verecektir canım umarım biran önce saglıgına kavuşursunda saglıklı bir gebelik daha geçirirsin inşallah

8. 12 Aralık 2008
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun allah bi daha böyle bişey yaşatmasın işallah..bebişin gelir tez vakitte unutturur acını bir an önce....

10. 12 Aralık 2008
  11. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim allah sabır versin . şuanda önemli olan senin sağlığın sana bişi olmamış ya şükür.

12. 12 Aralık 2008
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok sukur hiç isyan etmedım vardır bı hayır dedım hep ............
    esımde uzuluyor herkesı uzuyorum ..... iyi yanını gormeye calısıyorum dıyorum kı en azından dogal yollarla oluyor ... rabbım e cok dua edıyorum sukredıyorum. çok sukur .... bu hasta halımle dıyorum rabbım derdı olanın derdıne deman ver hastaya sıfa bebek bekleyenlere saglıkklı hayırlı bebek dıyorum. sızler de edın bana psikolajımıde duzelteyım atlatacagım ınsallah dune gore bugun daya ıyım atlatacagımkuran okuyoyarak dua edrek bana en buyuk terapı olacak aam bır daha hayal kurmayacagım sonu çok uzucu oluyor henem sevınmeyecegım hıç bır seye .. bu rabbımızın bı ıntıhanı sabreden kazanır sabır edıyorum rababım neylerse guzel eyler dıyorum

14. 12 Aralık 2008
  15. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cnm allah sabır versin daha gençsin..herşey istediğin gibi olur inş..

16. 12 Aralık 2008
  17. keops35

keops35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım,geçmiş olsun.sabırlı ol,Allah sabrının karşılığını verecektir.

18. 12 Aralık 2008
  19. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun canım tabiki yaşadığın olay çok ağır bir durum napcan herşey biz insanlar için değilmi zaten allah sana bu derdi verdiyse emin olki üstesinden gelebileceğin için vermiştir herşey bi sınav canım sabırlı ol sağlığına kavu tekrar bebek çalışmalarına başlarsın seni öpüyorum kendine iyi bak