Ölümsüz Kahramanlar - Samanyolu Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Hoppidi tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Hoppidi
  1. Hoppidi

Hoppidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yapımcı: Fedai İpek
    Yönetmen: Fedai İpek
    Sunucu: Kıvanç Başkan

Hasan, Ali, Ömer, Mehmet, Himmet, Fırat, Ali ve isimlerini bilmediğimiz diğerleri… Çanakkale’den, Hatay’dan, Kars’tan, Burdur’dan, Hakkari’den, yani, Türkiye’mizin her yerinden geldiler, yiğitçe çarpıştılar, onurlarıyla şehit düştüler. Onlar, adlarını sanlarını bilmediğimiz ama bizim için, vatanın namusu için toprağa düşenler... Onlar, şehitlerimiz…Samanyolu Televizyonu şehitlerimizi hatırlamak ve hatırlatmak, onlara minnet borcumuzu biraz olsun ödeyebilmek için ‘’Ölümsüz Kahramanlar’’ isimli yeni bir programı hayata geçiriyor. Program vatan savunması yaparken canlarını feda edenlerin, şahadet mertebesine ulaştıkları ve aslında hiç ölmedikleri fikrinden yola çıkarak hazırlandı. Geleceği barışa taşımak, belki de vatanın tek bir karış toprağını feda etmemek için şehit düşenleri anlamak ve anlatmakla mümkündür. Programda şehit olan askerlerin öyküleri, ailelerinin, yakınlarının ve silah arkadaşlarının anlatımlarıyla öğreniliyor ve ulvi bir gayeye canları pahasına hizmet ettikleri anlatılıyor. Ölümsüz Kahramanlar’da iki şehit askerin ve ailelerinin hikâyelerine yer verilecek.

kızlar ben bu bölümü yeni gördüm..diziler bölümünü..samanyolu tv deki ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR ı söylemeden geçemedim..başta pek seyretmiyordum..eşim seyrediyodu(kendiside komondoymuş)..içim elvermiyordu...çünkü her bölümde bu vatan için canını veren bir şehitin hikayesi anlatılıyordu..fakat şu an bende sıkı takipçisi oldum..varmı benim gibi bu programı seyreden?

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2008
  2. 15 Kasım 2008
  3. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İzlemiştim ben.Sonra bıraktım.Şehitlerin yakınlarını konuşturmaları yeterliydi.Canlandırmalar çok yavan geliyor. Daha güzel bir şekilde çekilebilirdi.

4. 15 Kasım 2008
  5. Hoppidi

Hoppidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet, canlandırmalar biraz yavan ama yinede izlenmeye değer görüyorum..eşim daha fanatik, o izlediği bölümleri tekrar da olsa izliyor..a.s

6. 15 Kasım 2008
  7. Juliet

Juliet Guest

ben izleyemiyorum üzülüyorum

8. 16 Kasım 2008
  9. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.272
    Ödül Puanları:
    238
    bnde çok izliyorum ve herizlediğimde
    boğazım yanıoo
    ağlıyoruum
    bnce gerçekçi ve gzel çekimler vaar

10. 17 Kasım 2008
  11. Hoppidi

Hoppidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında türkiyenin gerçekleri...oturduğumuz sıcak evimizde, bu vatanı koruyan askerlerimizin ne şartlar altında yaşadıklarını bilemiyoruz..ne mücadeleler verdiklerini bilemiyoruz..bence toplumun birlik ve beraberliği için gereken ruhu, bizlere hatırlatan program...

12. 22 Aralık 2008
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    ızlemıyorum ızlemekte ıstemem sacmalık bunlar bende asker esıyım ve bukadar abartılı bı program olamaz ne bu ya bızım askerlerımızı ezık ve saf göstererek törerıstlerı on plana çıkarıyolar onları onurlandırıyolar

14. 3 Mart 2010
  15. REMNUR

REMNUR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende her seferinde aglıyorum bişey bogazıma
    dügümleniyor eşimde seyretme dayanmak zor diyo
    eşim bile aglıyor bana belli etmeden