ömer faruk vanlıoğlu

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ffk tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ffk
  1. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tüp bebek tedavimi ömer bey yapıyor.ama ömer bey hakkında pek bi bilgim yok.daha önce tedavi olanlar yada bilgisi olanlar görüşlerini belirtirse çok memnun olurum.ilk izlenim olarak bana çok sıcak bi doktor gibi geldi.bu sitedede ömer bey hakkında pek bişey bulamadım.

2. 13 Şubat 2009
  3. ezolayn

ezolayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ömer beyin hastasıyım tüp bebek yaptırdım sonuç için beklemedeyim

4. 15 Şubat 2009
  5. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende beklemedeyim.bugün transferin 8. günü.sen kaçıncı gündesin.birbirimizi görmüş olabiliriz ozaman.

6. 27 Şubat 2009
  7. ezolayn

ezolayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımki pozitif arkadaşlar heyecanlıyım allah isteyen herkese bu heycanı tattırsın marta 4 de ultrasona girecem heyecanlıyım

8. 1 Mart 2009
  9. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide pozitif arkadaşım benimde 7 martta ultrason var.inşallah hayırlısıyla keseleride görürüz.

10. 16 Mart 2009
  11. ezolayn

ezolayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben keseyide gördüm kalp atışınıda duydum ama düşük yaptım 3.ayın 9 da kanamam çok oldu ömer bey ilgilendi ama yapacak pek birşey yoktu dikkatte ettim ama doktorumun demesi emriyo kalitesiz olabilir veya bünye bazen kabul etmeyebiliyomuş,çok üzüldüm ama adet sonrası yeniden gidicem allahım kimseye yaşatmasın 1 buçuk aylıkta olsa alışıyo insanbenneyaptımki

12. 17 Mart 2009
  13. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.inşallah bu denemende bebeğine kavuşursun.tedaviyle olunca insan çok korkuyo bişey olcak diye.çünkü tekrar tedavi tekrar zor bi süreç bizi bekliyo.bende çok korkuyorum bişey olursa diye çünkü eşimi zor ikna ettim tedaviye.benim şimdi 2 aylık oldu.bu hafta kontrolüm var.ilk kontrolde ikiz gözüküyodu ama şimdi ne durumda bakacağız.arkadaşım inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına almak nasip olur.

14. 19 Mart 2009
  15. ezolayn

ezolayn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ffk sagol hayatım çok dikkat et muhakkak karşılaştık senle çünkü tarihler denk geliyo,allahım kucağına versin inşallah,benim eşim bana çok destek sagolsun o olmasa ben çok çabuk pes ederdim hem maddi hem manevi destek bana

16. 15 Aralık 2009
  17. RALDIRMAZ

RALDIRMAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende Ömer beyın tedavısı sonucu hamıle kaldım. Bence Çok ıyı bı doktor. Çok memnunum ıkızlerımız olacak ınŞallah bır haftaya kadar gelecekler. Ömer bey ve ekıbı sÜperler... Benden sonra ıkı tanıdıĞımız daha gıttıler ıkısıde hamıle :)

18. 15 Aralık 2009
  19. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    93
    Bizde tedavimizi Ömer beyde gerçekleştirdik.ıyi biri ve hastanede temiz.Operasyon geçirdiğimiz yerlerde çok hijyenik.Tedavimizde olumlu sonuçlandı.2si tuttu fakat maalesef kalp atışlarını duymaya gittiğimizde duyamadık ve aldırmak zorunda kaldık.