ömrümden ömür gitti

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve vahide1204 tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : vahide1204
  1. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    cts ateşimiz çıkmıştı malum.pazar gecesi ilçe doktoruna gittik.dişten dedi düşürmeye bile gerek yok 39 olmadıkça dedi ........doktor:eek:klava:.5 gün oldu yok biz düşürüyoz o çıkıyo.dün gittik doruk hastanesine kanda iltihap var.çok geç kalmışınız dedi çocuk hastanesine yatırın.bi de idrar alıncaktı.oraya vardık.tekrar tahliller yapıldı.arabada beklerken kanla ilgili bütün hastalıklar aklımı geldi o kadar çok ağladımki anlatamam.senağlamaelim ayağım boşaldı.ben o doktora nası kandım.içimde güvensizlik vardı niye bekledim.ya geç kaldıysam gerçekten.yedim bitirdim kendimi,5 saat idrar bekledik yapsın diye.sonra yaptı.bakıldı kanda fazla değil de idrar yollarındaymış.iğne verdi yine idrar alındı.pzt yatabiliriz.bi de gece arabada beklerken nefes sesi geliyodu oğluşumdan.bi ara durdu.yüzünü elledim buz gibi oğlumm diyom ses vermiyo.normalde hemen uyanırdı.çocuğu nası sastığımı bilemedim o psikolojiyle.meğer yorgun düşmüş derin uyuyomuş,ama çok korktum.senağlama 4 ay olcak haftaya hala 5800.3870 doğduk biz. baktıkça ağlayasım geliyo senağlama.çok kötüyümmbir buçuk aylık bebek gibi ben de çok olur acaba benden sütle geçme ihtimali olurmu sanmam ama hiç duyan var mı.teselliye öyle ihtiyacım var kii.senağlama

2. 20 Şubat 2009
  3. geçmiş olsun vahidecim , korkma canım idrar yollarında ise ufak bi sorundur atlatır çabucak .... Rabbim dermansız dert vermesin............. bebeğinin büyümesiyle alakalı bir sorunu olsa şimdiye kadar dr'un dikkatini çekerdi elbet , kimi bebekler birden atak yapıyor, hele şu sıkıntısını da atlatın da Allahın izniyle ...............kocaman adam olacak annesi

4. 20 Şubat 2009
  5. niva

niva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın telaşlanma oğlum 2. defa geçirdi iye inşallah son olur merak etme ilacı düzenli kullan allahım yardımcımız olsun seni çok iyi anlıyorum dualarım seninle

6. 20 Şubat 2009
  7. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sana nekadar sonucta hastalık bu hemen evladını kaybetme kaygısına düşme desemde bılıyorum annelik başka,mutlaka kaygılanacaksın.
    5 gun ates nedemek canım ya.
    keske hemen goturseydın..
    neyse artık olan olmuş.
    ılaclarını kullanınca gecıcek bişi bu cnım allah dermansız dert vermesin.hep boyle dua et.senden kotu olanları,hastanede yatıp kalkan anneleri,babaları düşün.
    bebeğinin hastaneye yatmasınada uzulme orda daha guzel kontrol altında olur.,
    allah tez zmanda sıfa versın oğluna ve sıfa bekleyen herkese inş
    a.s.

8. 20 Şubat 2009
  9. arikan2009

arikan2009 İyiki varsın bebeğim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vahidecim çok üzüldüm inanki.. allah acil şifa versin. ama sakin ol bebeğinin sana şimdi daha çok ihtiyacı var üstelik tedavi edilemeyecek bir durum değil ki.. üzülme canım benim..

10. 20 Şubat 2009
  11. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun.Allah dermansız dert vermesin inşallah.önce bi tedavisini olsun,kilo da alır sen hiç üzülme.eğer düşük kiloda olsaydı mutlaka dr.bi önlem alırdı.
    en yakın zamanda sağlığına kavuşması dileğimlea.s.

12. 20 Şubat 2009
  13. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun dermansız dert vermesin bizde 20 günlükken idrar yollarında iltihaptan 7 tane iğne yedik doktor doğum zor olduğu için doğum esnasında almış mikrobu büyük ihtimal dedi ama şükür ki geçti sizin ki de geçer canım dert etme birde ilk kez göründüğün doktorlara fazla güven me bu hafta bizde gece acile gittik ateşten bişi yok dedi ertesi gün kendi doktorumuzu arayıp durumu anlattım getir sen bide ben bakayım dedi meğer kulağı iltihaplanmış hemen tedaviye basladık acildeki doktora kalsa bişi yok deyip tedaviye geç kalacaktık tez zamanda iyileşirsiniz canım

14. 20 Şubat 2009
  15. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cooook gecmiş olsun canım rabbim acil şifa versinn

16. 20 Şubat 2009
  17. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda iyileştirsin bebişini sen ilaçlkarını o iyi olacaktır işallah. bide eğer sen ve eşin minyonsanız oda öyle büyüyecektir tasalanma olurmu

18. 20 Şubat 2009
  19. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsuna.s. umarim enkisa zamanda saglina kavusur:Saruboceq: