ömrümü herşeyimi çok kırdım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve monarosa_angel tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : monarosa_angel
  1. monarosa_angel

monarosa_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese mrb. ben daha 9 aylık evliyim çok şükür çak ama çokta mutluyum:nazar:
    zaman zaman her çiftin yaşadığı sorunları yaşıyoruz sanırım aileler inanın bunları yazarken bile kendimi tutamıyorum :sinifsinif: ben onu çok ama çok seviyorum aramızda bitek sorun var oda ailelerimizin düğünümüz sırasındaki anlaşmazlıkları tek sorunumuz bu yha ve ikimizde çok yıprandık evet çok yıprandık şimdi bana lütfen yardımcı olun ben ömrümü herşeyimi kocacımı kırdım nası kendimi ona affettiricem :KK43: senağlama , onu mutsuz görmek istemiyorum ,:çok üzgünüm:, :sinifsinif:

2. 28 Mayıs 2010
  3. sumeyra86

sumeyra86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl kırdığını anlatırsan belki önerimiz olur..

4. 28 Mayıs 2010
  5. monarosa_angel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yha sözlü tartışma her seferinde konuyu kapatıyoruz ve açmamak için nekadar söz versekte olmuyo biz bayanların huyu malum takıldıkmı takılıoruz enson eşimin babasını çağırdık işte ençok orada kırdım sanırım sinir anında insan ne yapacağını bilemio işte şimdi sakince düşündüğümde keşke hiç kayınpederimi aramasaydım diorum. Ama oldu bikere :sinifsinif:

6. 28 Mayıs 2010
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Size diyebileceğim tekşey,kim olursa olsun,
    başkaları yüzünden evinizde huzursuzluk yaşamamaya çalışın...
    sorun eşinizle sizin aranızdaysa,sakın ailelere duyurmayın derim..

Konunuzu içerik nedeniyle;
    http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi-f860/
    bölümüne taşıyorum, lütfen verdiğim linkten devam edelim..
    sevgiler...

8. 28 Mayıs 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

konunuz yanlış yerde umarım mod arkadaşlarım ilgi yere taşır

konuna gelince
    üzerinden 9 ay gecmiş arkadaşım hala neyi gündeme getirip evinin huzurunu bozuyorsunki
    bırak gecmişi gelecege bak kocanın sana verdigi degere bak
    kapını kapayınca kaynana kayınpeder anne baba dışarda kalır

bence akşama sevdiği yemekleri yapın ve karşınıza alıp konuşun özür dileyin bir daha yapmıcagınızı söyleyin (yapmamak içinde kendinize söz verinalsanaalsanasmile)

10. 28 Mayıs 2010
  11. monarosa_angel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt çok haklısınız kimsenin ruhu bile duymuyo ben ve bitanem içimiz içimizi yiyo
    sevdiği yemekleri yapmak ve özür dilemek inşallah sonuç verir diorumya başka hiç sorunumuz yok ama herne hikmetse düğün sırasında yaşanan tatsızlıklar sürekli önümüze çıkıo
    Umarım herşey düzelir bugün başaka tavsiyelerinizde varsa dinlemeye hazırım dedimya onu çok seviyorum

12. 28 Mayıs 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Aile mevzuları çok hassas konular, kimse tabi ki ailesi hakkında konuşulsun istemez.
    Haklı da olsanız, eğer konuyu ısrarla uzatıyorsanız, karşıdaki de biryerden sonra patlıyor, çünkü ailesi, haklı da.
    Ve dikkatinizi çekerse, bu konuları ısrarla ne kadar açıp konuşursanız konuşun, hep aynı noktaya gelir, tartışırsınız, başka da birşey olmaz, olan size olur, o kişilere hiçbirşey olmaz.
    Artık olan olmuş biten bitmiş diye bakın bence, geçmiş konuları açınca inanın çözüm olmuyor. Eğer karşı taraf size sıkıntılar yaşatmışsa, kendinizce sınırlar çizmeniz hakkınız tabi ama onun dışında, aynı konuları açıp, bu konuda aile mevzuları ise, çözüm olmaz.

14. 28 Mayıs 2010
  15. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    o bahsettiğiniz sorunları hangi çift yaşamıyor ki evlilik arefesinde
    örneğin biz bir defa annelerimiz çok kötü tartıştı ayrılma aşamasına geldik nerdeyse ama evlendik.
    ve inan eski mevzuları ne ben ne eşim bir defa bile ağzımıza almış değiliz.8 yıldırda evliyiz.
    eski eskide kalmalı canım ben hep diyorum birşeyi sürekli dillendireceksek kavga konusu yapacaksak en iyisien başta ayrılmak yok ayrılmıyorsak en güzeli hiç yaşanmamış saymak
    şükür bende eşimde hiç kinci değiliz.bir defa bile o tatsız anların lafıı etmedik evliliğimizde

16. 28 Mayıs 2010
  17. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Evine girip kapını kapatınca sadece sen ve eşin kalıyorsunuz. Siz bir ailesiniz bunun farkına varın lüften. Geçmişte yaşanmış ve telafisi olmayan şeyler için üzmeyin eşinizi.
    Şimdi ona kızsanız o size kızasa ne olacak geri gelecekmi geçmiş. HAYIR

18. 28 Mayıs 2010
  19. monarosa_angel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynen biz tüm eşyalarımızı kendimiz aldık ne benim ailem ne eşimin ailesi hiç bişeye karışmadı herkes gücü olduğu ölçüde yapar dedim inanın düğün sırasındada bir çok şeyi görnezden geldim ama eskileri tekrar etmenin hiç anlamı yok kırılan ya ben yada ömrüm oluo sanırım bi ömür boyu biz nekadar açmasakta bu konu bizim karşımıza çıkıcak kayın validemle falan hiç sorunum olmadı bne herşeyi alttan aldığım için biliorumki eşim benim hakkımı savunuyo ama eşiminde benim hakkımı savunmadığı yerde işte bende kopuyorum zoruma gidio insanların evlat ayrımı yapması (bu hem benim ailem hem eşimin ailesi için geçerli) büyük konuşmayım ama ayrım yapıcak bi anne olucaksam tek bi çocuğum olsun yapamam yha onun günahı ne die düşünürüm ama işte özellikle eşimin ailesinde bu ayrım bariz bi şekilde oluyo eşim farkettiğinde çok üzülüo ama elden ne gelir ailesi sonuçta insanın ailesini seçme şansı yokki