Omuzları öne doğru eğik olanlar buyrun...!

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kıslar ya ben omuzlarımı dik tutamıorum aklıma gelince dik tutuyorum ama hemen unutuyorum öne dogru gelio yani kambur gibi oluyo birass ya aranızda benim gibi olan warmı buna bi çözüm bulalım CADIARZU

2. 3 Mart 2009
  3. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.501
    Ödül Puanları:
    238
    ben de hafif kamburum... ve bunu platesle düzeltmeye çalışıyorum... deneyenler çok iyi geldiğini söylüyo... sen de dene seninki de düzelir...

4. 5 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

arada yapıorum ama bi fayda etmez o. sen hergün yapıyomusun bide pilatesin birçok hareketi war hepsinimi yoksa bazılarını yapıyosun cnm

6. 5 Mart 2009
  7. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde omuzlarrım düşüveriyor yürürken.Plates duruş bozukluklarını düzeltiyormuş.Ptesi platese başlamayı planlıyorum.İnşallah faydası olur

8. 6 Mart 2009
  9. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ay bende çok istiyorum plates yazın yazıldım gitmedim :mymeka: bana

10. 7 Mart 2009
  11. kokoshatun

kokoshatun Guest

bende öyle duruyorum sinir oluyorum birde benim vücudun halamlara çekmiş onların hepsi kamburÇok üzgünüm çoook arkadan beni görenler aynı halası gibi diyolar ama ben öyle durmak istemiyorum göğüslerim küçük değil 85 veya 90 kullanıyorum çamaşıra göre yani dik duruncada benimkiler ben burdayım diyor öyle olunca bende bırakıyorum kendi haline uzun süre dik durmaya çalışınca sırtımda çok feci ağrı oluyor napıcaz istemiyorum kambur olmak

12. 7 Mart 2009
  13. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106