Ona bir bebek vermenin bedeli bumu olmalıydı:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve KüçükAnne_ tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : KüçükAnne_
  1. neyaptıysam olmadı hep benmi tutucam ellerini hep ben mi sarılıcam nereye kadar sürebilirki:KK43: okadar dolmuşum ki anlatamam nerden başlayacağımıda bilmiyorum çünkü okadar çok şey varki eşimle ailemle bir bebeğim oldu sevinci bile içimde kaldı.emzirmenin tadına tam varmısken sütüm azaldı mamaya basladık şimdi ise cekiliyor daha bebeğim 4 aylık :KK43: emziren birini görunce ciğerlerim szılıyor.doğum yaptıktan sonra kilo aldım 78 kgyum ve eşim son 2 aydır iyice uzaklaştı benden ben yaklaşmasam yaklaşmıyacak.sürekli kilom hakkımda espiriler yarlayıcı sözler sadece eşim olsa etrafımdaki herkez.zaten yaşadıklarım çok ağır.neye kime üzleceğimi şaşırırken benim ne durumda olduğumu unutmuşum.eşimin bana destek olması yerine oda onlara katılıyor.uyarmıstım artık kilomla ilgili konusma diye görumcemlerdede aynı şeyi yapınca evi geldiğimizde uyardım .oda dırdır yapma dedi :KK43: kilo ver diyo bana az bi sutum var onunda kesilmesini istemiyorum bebeğim memeye çok düşkün mamayı hergun ağlayarak yiyor 3 aydır ağlayarak mama yiyor rejim yapamam suanda veremem kg.bunu bile bile neden .ben keyifimden kilo almadım.bende iğreniyorum kendimden seninde iğrenmen doğaldır dedim :KK43:salak değilim anlıyorum gözlerin nasıl baktığını dedim bağırdım sinirden ağladım sen kendi kendine senarya yazıyorsun diyo öyle bişey yok. ilişkiye bile girmmesinden anlıyorum eşim çok düşkündü bana her konuda gece sarılarak uyurduk hamileyken nasıl saılıcağını şaşırırdı şimdi bahane uyduruyo sarıl dyom bana ben öyle yatamıyorum diyor peki ya eskiden nasıl yatardı :KK43: üstünde yatardım düşünebiliyomusnuz genede rahat uyurdu ama şimdi kolu üstümde bile rahat yatamıyor.sadece hafta bikez işini göruyo baska yok :KK43: soğudu benden artık sevmiyor bence artık saygı içinde diyor kendi içinde.ama ben cok seviyorum bundan sonra yaklaşmıcam konusmuyoruz dunden itibaren artık seviyeli davranmayı dusunuyorum tıpkı onun istediği gibi arkdas gibi. uzak durucam. her seferinde gidip barısırdım öperdim sarılıırdım ama bu kez yapmicam o yaparsada istemediğimi söyleyceğim :KK43: hamile kalmadan önce sen 100 kg olsandsa ben seni cok seviyyorum değişmem diyen adam şimdi neyapıyor.ben ona bir bebek verdim onun eve tıkılıp kaldım bebeğime en iyi şekild bakamaya çaba gösteriyorum.ona en buyuk sevince veren birine bu mutluluğu için kilo alan karısını idare edeceğine yaptığı şey ortada peki ben neyapacağım şimdi şimdi kafaya taktım kilo vereceğim ve bana yaşatııklarını ısıtıp önune koyacağım bir akşam yemeğinde beni yıprattığın bunun içindi diyeceğim :KK43:(( çok kötüyüm ağırıma gidiyor abartıyormuyum çokmu takttım senağlamasenağlamasenağlama

2. 4 Kasım 2008
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım tek sorun senin kilo almanmı? bence değildir farklı şeyler varmış gibi geldi
    kilo eşler arasında asla sorun olmaz bence olmamalı daha doğrusu
    bebek doğurmusun doğal olarak vücudun eskiye nazaran bozulmuştur ama bu geçici bi dönem istedikten sonra eski formuna kavuşmaman için hiç bir neden yok ama eşinin sana bu yüzden soğuk davranabileceğini aklım almıyor
    bence sen bu konuyu kafana çok takdığın için bu tarafa çekiyorsun olayı belkide doğumdan sonra piskolojin bozuldu herşey sana batıyor bazı şeyleri yanlış anlıyorsun.

4. 4 Kasım 2008
  5. lisa simpson

lisa simpson Guest

canim kendini bu kadar suclama kilolarin konusuna cok takmissin esin ve cevren de uzerine gelmis haklisin.
    ama oncelikle anlaman gereken bu durumun gecici oldugu, hamileyken kilo alman normal. en gec bir yil icinde verirsin istedikten sonra.
    kimsenin seni uzmesine izin verme. bu kadar seyi icine atma. sen bebeginle ilgilen. bak bu sitede ne kadar insan var bebek sahibi olmaya cabalayan Allah melegine saglık versin gerisi bos.

6. 4 Kasım 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım duygularını çok güzel dile getirmişsin..
    sen bundan sonra kendini ve bebişini düşün...
    bak dogumdan sonra veririsin inan.
    benım arkadaşım. doğumda 82 kılo almıştı şimdi guzel bır dıyetle verdı..
    ama bebegın sute ihtiyacı var.onuniçin guzel beslenmelısın..
    istersen bu konuda uzman olan doktorlarada gıdebılırsın..
    bak burda bıle rejım yapan anneler var ..
    onlardan bılgı alabılırsın..
    birde canım her erkek degıl ama bazı erkekler dogumdan sonra eşlerine pek yaklaşamıyorlar...
    bunun bilimsel psikolojık bir açıklaması bile var..
    araştırırsam sana iletirim..
    bu erkeklerde psikolojıktır..o senı anne olarak düşünüyor...
    o yuzden tam adepte olamamıştır..
    ama geçer canım..
    inan kımler ne kılolar verıyorlar sende verırısın..
    saglıgın iyi olsun.gerisi boşşşş canım..
    ve evde şimdi daha bakımlı daha cılvelı ol .o yanaşmasada sen yanaş canım..-
    dediğim gibi hiç üzülme...

8. 4 Kasım 2008
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bencede sanki başka birşeyler de olabilir...

mesela ben hamileliğimin 2.ayında düşük tehlikem vardı ve riskli bir gebelik geçirdim...

eşimle iki sevgili gibiydik dr dikkat etmemizi ve ilişkiyi yasaklamıştı bize...

bana o kadar destek olduki anlatamam bebeğe zarar verecek düşüncesiyle hep korkardı...

kiloda aldım sonrasında kalan kilolarımda var bence canım açıkça derdini sor bunlar basit bahaneler gibi geldi bana...

kendinide yıpratma hakkında hayırlısı olsun...

10. 4 Kasım 2008
  11. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım yaşadıkların beni cok üzdü
    dogumdan sonra sen hala psikolohik olaak toparlanmamışsın
    eşinin tavrını da anlamak cok zor
    sen lütfen kendine bak kilolarını verirsin gider onlar ama psikolojin kötü durumda
    eşinle acık acık konuş lütfen
    problemi nedir sana acamadıgı şeyler mi var baba olmak mı agır geldi konuşun tavır aldıkca daha da sogursunuz birbirinizden

12. 4 Kasım 2008
  13. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bu düşündüklerini ona da anlatmalısın bence
    bi de çok küçük evlenmişsin cnm yaa bu yaşta hayatı bu kadar yüklemek nasıl bişidir bilemiyorum:nazar:

14. 4 Kasım 2008
  15. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence bunu hırs yapmalı ve hepsini imrendirmelisn sen kötü bişi yapmadın evladın için bu çok deil veririsin azmet ve başar cnm

wollstonecraft bunu beğendi.
  16. 4 Kasım 2008
  17. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Aile içinde bazı sorunlar bebeğin gelmesiylemi başlıyor?(genel olarak soruyorum..)
    Yoksa bebek eşlere mutluluğun yanı sıra stres sıkıntı ve soğukluk mu getiriyor?
    Bu şekilde bebek olduktan sonra eşler arası problemlerle ilgili bir çok yazıyla karşılaştım merak ettim de...

18. 4 Kasım 2008
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim icim burkularak okudum benim bebegimde 6,5 aya yaklasti ve benimde en az 14kilo fazlam var cok taktim ama sonra 6ayin bittigi gun diyetisyene gittim bana guldu dediki daha onunde tam 6ay daha var 9ayda aldigini 1yilda verirsin sana diyet degil tavsiyeler veriyorum tatliyi azalt bol su kepekli tahilli ekmek ye sut ve yogurdu ihmal etme dedi kisaca bana diyet vermedi bence sende sakin etrafini kimseyi dinleyip uzulme esinde sendeki degisimi kabul edememenin yaninda anne oldugun icin sana yaklasma konusunda zorluk cekebilir hani insan anne olunca 2.planda kadindir kutsallastigini dusunen erkek karisi oldugun kisimdan uzaklasabilir kaldiki 4ay cok erken toparlanman icin lutfen kendini uzup kalan sutunu bitirme once bebegin kimsenin elestirisini dinleme kiloda neymis verirsin saglik sorunun 5 10 kilo olsun guzelim ya organ bekleseydin ya yuzunun tam ortasinda buyuk bir yara olaydi kiloda neymis sen dogum yapmis ,kadin icin en zor anlari atlatmis biri olarak o kiloyumu veremiycen gul gec ama zaman simdi degil once su 6ayi gecir sisliklerin bile inmedi herkez kendine baksin gorumcen cok guzelse podyuma ciksin seyredelim dedigim gibi verirsin eninde sonunda hele zaten bir emeklesin bak sen vermeyi gor bedenin eski haline geldikce esin karisi oldugun kisma geri donucek bu durumu asicaksiniz eger cok kendini kotu hissediyorsan bi psikolaga git arkadasim sana yardimi olur diyetisyenim bana diyet verdigi zaman sanada yollarim yaparsin SIKma canini sevgilerimle

four dahlia bunu beğendi.