Ona yardim etmek bir akil vermek istiyorum ama nasil??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kafam cok takkik kizlar, demin kuzenimle konustuk telefonda....:nazar:

Yine kaynanasindan anlatiyor, Ya gülsüm abla ne yapiyim söyle, ben bu kadinla anlasamiyorum defalarca onunla güzelce konustum ama olmuyor iste diyor...

Kadin gercektende acayip kizlar yani ben gördüm ama böyle yüzsüz bir insan görmedim, gelinlerinin onu evinde istemedigni bile bile gidiyor hic ama hic bir gramm utanma arlanma yok, hem maddi hem manevi cok zarari oluyor ogullarinin evliliklerine...gelinlerini zaten hic adam yerine koymaz kaale almaz....:mymeka:

Her hafta sonu sip diye kahvaltiya damlar sonra keyif yapar uzanir yatar, alisversini kuzenimin evinden yapar, ne eksikse gider odan alir sanki market yok, bir sigarayi kar bilen bir kadin (buna bende kac defa sahid oldum) 2000 € borcu var daha kuzenime hala ödemedi....:kızgın:

Kiz bikti ilallah etti ondan ama abla suratina tükürsem umrunda degil inan diyor, oglumun evi burasi istedigim zaman gelirim giderim kafasinda, ogluda bikti ama birsey diyemiyor, onun yüzünden sürekli kari koca kötü oluyor...:çok üzgünüm:

Kuzenim ikitane kücük cocugu var birtanesi romatizma hastasi zaten maddi durumlarida iyi degil, abla herseye ammennah bunada sükür diyorum herseyi cekerim abla cektimde parasizlikta hastalikta ama bu kadinin siniri beni yiyip bitiriyor diyor!!:çok üzgünüm:

Ona yardim etmek istiyorum bir akil vermek istiyorum lakin ne dediysem abla yaptim söyledim tavrimi koydum hic yüz vermiyorum diyor, inaninki kizlar bende sasirdim kaldim artik....benneyaptımki

Belki sizin akliniza birseyler gelir heee:nazar:

2. 1 Kasım 2008
  3. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    valla allah sabir versin utanmaz insanlardan allah korusun...

uzak bi yere tasinsinlar diycem ama malum tasinmada kolay degil bir suru masraf hadi onu gecdim bu seferde utanmadan uzak deyip kalirda kalir kuzeninin evinde... a.s.

4. 1 Kasım 2008
  5. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.638
    Ödül Puanları:
    163
    Baska kaynanaları anlatsın kaynansınaa işte su arkadasımın kaynanası söyle yapıyormuş baksana çok ayıp olmaz böyle şeyyy yaaa falan tarzında...yasakkelime
    Bir baskasını anlatırken kişisel özelliklerine kaynasını bagdastırsın çaktırmadan yapmalı amaaaasırnaşık şeysırnaşık şey
    Yoksa anlar hemen kızım sana söylüyorum gelinim anla gibi mesela..
    işe yarıyor arkadaslar denendi ve görüldü:lepi::teytey::teytey:

6. 1 Kasım 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    O akili bende verdim ona canim, tasinin dedim, aman abla o zamanda gelir aylarca bende kalir dedi!!

Bu arada kaynanasi 46 yasinda gayet genc dinamik bir kadin yasli nine degil yani:kahve:

8. 1 Kasım 2008
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Bu işin çözümü kuzeninizin kocasında güzelim. Ben bu erkekleri anlamıyorum, hemencecik çekiliveriyorlar bir kenara. Anne onun annesi, madem kendiside rahatsızmış annesinin bu tavırlarından oturtup karşısına söyleyecek başka yolu yok.
    Bence kuzeniniz hiç araya girmesin. Eşi bu işi halletsin.

10. 1 Kasım 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Konustu esi tatli dil ile elli defa söyledi annesine kadin acayip bir kadin inanki isi yüzsüzlüge vuruyor...isine geleni anliyor gelmeyeni anlamiyor....:tomato:

Kuzenim artik denli yüz göz olmak zorunda kaldiki evinden bile kovdu onu bir kavga esnasinda, Abla ben olsam birdaha bu eve ayak basmazdim dedi lakin kadin 1 hafta sonra hicbirsey olmamis gibi geldi oturdu....
    benneyaptımki

Vallaha bende ne akil verecegimi sasirdim burbukcum:kahve:

12. 1 Kasım 2008
  13. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Ne diycemi bilemedim valla:1no2: çok sinir bozucu bişey, anlattığına göre bence bu kadının akıl sağlığı normal değil. Arkadaşına birde bunu söyle kadını hastaneye götürmeye çalışsınlar. Canım sakın yanlış anlama ama ben böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Bu artık yüzsüzlük, arsızlık falan değil. Kadın rahatsız bence sorunda bu

14. 1 Kasım 2008
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Madem laftan sözden anlamıyor...:eek:klava:
    Kıssasa karşı kıssas :jeyyar::tomato:laelaelaelaelae
    Kaynanası kuzeninin evine gelmeden .onlar gıtsınler kalsınlar orda yesinler içsinler olmassa...:içelim:
    aynı tavrı hareketı kuzenın orda yapsın...lülülülülülü
    acaba kcasının babası ne dıyor bu işe...:uhm:
    ona anlatsalar belkı bu hareketlere dur der......

16. 1 Kasım 2008
  17. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    İnnasabirin yaaa.
    Gülsümcüğüm (böyle cüğüm falan diyorum ama alınmazsın di mi? şahsen dinozor olmamdan kelli yaşlarımız yakındır diye düşünüyorum :)
    Şimdi benim aklıma takılan şu ki bu kadının kocası yok mu?
    Nasıl böyle rahat rahat geliyor gidiyor, yaşı da gençmiş daha, eşi demiyor mu bre kadın nerdesin sen diye?

18. 1 Kasım 2008
  19. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anam bu ne böylesinide yeni görüyorum benimkide yüzsüz ama bu çığır atlamış valla... bu kadına yapcak bişey yok gibi geldi bana anca kapıyı açmican yada o gelmeden sen ona gitcen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.