Önce özür dilerim.Yine ben ve malum derdim.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve govent tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : govent
  1. govent

govent Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle hepinizden özür dilerim ben biraz acemiyim.:eek::eek: Bu konuyu daha öncede açmıştım ama daha ayrıntılı anlatmak istiyorum

Yanlış karar verdim , yanlış kişiyi seçtim ama dönemiyorum.Bunu yazmak birazda olsa beni rahatlatıyor.Sizlerle paylaşmak istiyorum.

Benimle aynı okulda çalışan bi öğretmen arkadaşım vardı pek fazla konuşma fırsatımız olmuyordu ama yinede dikkatimi çekiyordu.Aramızdaki konuşmalar bir iki cümleyi geçmiyordu. Neyse bir gün sınıfıma geldi ve benden hoşlandığını görüşmek istediğini söyledi bende zaman vermesini istedim ve MSN de görüşmeye başladık. Açıkçası beklentisi biraz fazla gibiydi bende ona ümit vermemek için ve ileride daha kötü olur diye ona arkadaş kalalım dedim o ise beni sevdiğini vazgaçmek istemediğini söyledi ama bunların geçici duygular olduğunu düşüyordum.Sonrasın da ise arkadaşça görüşmeye devam ettik ben onu tanımak istedim ama gurur yaptı bazı kırgınlıklar ve küsmeler oldu.kısa süreli olarak görüşmeyi kestik ve yeniden görüşmeye başladık böyle devam etti. Bana kapris yapıyordu bende bu duruma bir son vermek için görüşmeyi kestim. Yaz tatilide gelmişti. O memleketine gitti ve yaz boyunca görüşmedik. Yeni dönemde de soğuk davranmaya devam etti bende aynını yaptım. Okullar açıldıktan 1 ay kadar sonra bana e-mail attı ve evin den uzak olduğu için yanlış hissettiğini arkadaş kalmak istediğini söyledi bende tamam dedim.Bu arada bir arkadaşım beni birisiyle tanıştırdı hiç te bana göre birisi değildi. Başka bi şehirdeydi , dershanede çalışıyordu. Ona da hayır dedim ama arkadaşça görüşmeye devam ettik sonrasında ise ondan hoşlanmaya başladım ama bana göre olmadığını da biliyorum.Nasıl olduğunu anlayamadım ama gönlümü ona kaptırdım bana görede değil işte gereken değeri de vermiyor mantığım onu kabul etmiyor.Bu arada okulumdaki arkadaşlada görüşüyordum ve onu tanıdıkça ne kadar iyi birisi olduğunu anladım bana da çok değer veriyordu şimdi görüyorum ki bana onun kadar kimse değer veremez , önemseyemez .Ben geçen yıl hata yaptım ve ona olmaz dedim şimdi ise keşke öyle demeseydim keşke bi şansımız olsaydı , keşke onu tanımaya çalışsaydım diyorum ama kalbime söz geçiremiyorum.senağlamasenağlama
    İleride pişman olmak istemiyorum

2. 8 Şubat 2009
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    o zamanda ayni seyi demistim simdide aynisini diyorum...
    hic bir sey icin gec degil eger ilerde pisman olmak istemiyorsan gidip ona duygularini aciklayabilirsin...

4. 8 Şubat 2009
  5. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Cocuk degilsiniz ki, yetiskin insanlarsiniz bunda utanacak, cekinecek hicbisey yok zamaninda o sana acilmis duygularina karsilik bulamadigi icin kendi icinde bitirmeye calismis ama gorulen o ki o da bitirememis yesil isik yak ve onla musait bigununde konusmak istedigini soyle...:asigim:

6. 8 Şubat 2009
  7. govent

govent Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Konuşuyoruz zaten ama ona karşı birşey hissetmiyorum eğer onu tanıma fırsatım olsa farklı olabilirdi işte. Şimdi ben hoşlandığım kişiden ayrılıp ona dönemem onu da fazla tanımıyorumki... Ayrıca başkasından hoşlandığımı oda biliyor..

8. 8 Şubat 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    bu yazınızdan anladığım kadarıyla iki kişi var hayatınızda.. birinden hoşlanıyorsunuz. ama o size gereken değeri vermiyor. okulunuzdaki öğretmen, daha ilgili, ama ona bir şey ,hissetmiyorsunuz...
    peki ,bu birşey hissetmediğiniz öğretmene, hata yaptığınızı beraber olmak istediğinizi söyleseniz,birşeyler değişecek mi. arkadaşken bir şeyler hissetmemişsiniz peki çıkarken, o duyguyu yakalayabilecek misiniz. bir muamma.... sanmam. ....bu kadar zaman ,arkadaşlıkta bir duygu kıvılcımı bile olmamış...beraberlikte olabilmesi çok zor... ve olmazsa, bu öğretmenide üzmüş olursunuz...
    diğerine gelince,dersanedekine,o zaten olmaz. size değer vermeyen bir insandan, ne bekleyebilirsiniz ki.
    mantığınız doğruyu söylüyor.bana göre değil diyorsanız ,doğrudur. onuda unutun...
    kısacası,ikiside size olmaz.... bilemiyorum. bu tablo bana bunu gösterdi.
    diğer arkadaşlar farklı şeyler yazabilir. ben sizi etkilemek istemem. mantığım hep önplanda olduğu için böyle düşündüm...hayırlısı diyeyim yinede...

10. 8 Şubat 2009
  11. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    niye o ikisi arasında seçim yapasın ki? pekala iyi-seni seven seninde hoşlanacağın bir 3.cüyü tanıyabilirsin

12. 8 Şubat 2009
  13. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Okypte'e sonuna kadar katılıyorum canım...

Aynı okulda olduğunuz kişiye karşı duygularınızdan emin olun. Ona göre açılın. Yine kalbi kırılmasın...
    Diğer kişiyi düşünmeyin bile zaten...

14. 8 Şubat 2009
  15. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    yaşanan ve söylenen her sözde bir hayır vardır diye düşünüyorum...
    hiçbir zaman pişmanlık duyma eğer gerçekten büyük bir hata işlemediysen..
    bırak koşma peşinden..vicdan azabı çekipte duygularınla hareket etme..biraz zamana bırak..sen değil o seni elde etmek için uğraşsın çabalasın..eğer seviyorsa yapar zaten..şimdi sen onun peşinden gidiyorsun kaçan kovalandı yani ne yazıkki..dediğim gibi..eğer gerçekten sevip değer veriyorsa senden kolay vazgeçemez...zaten sevgide öyle yokolmaz deyince hemen bitmez..biterse sevgi değildir..zaten..

16. 8 Şubat 2009
  17. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bence bir eğitimci olarak sizin öncelikle sağlıklı kararlar vermeniz gerekiyor
    sonuçta hayatta her şeyin geri dönüşü vardır
    siz şu anda görüştüğünüz kişi ile ne tür bir birliktelik içerisindesiniz anlayamadım kusura bakmayın
    arkadaş olarak mı görüşüyorsunuz, yoksa ciddi bir birlikteliğiniz mi var?
    birlikte bile olsanız, yürümüyosa yürümüyordur
    sonunda ölüm yok, ayrılabilirsiniz de
    ama neden hayatınızı bu 2 kişi üzerine kuruyorsunuz?
    3. bir kişi de olabilir 4. bir kişi de
    kaldı ki ben şöyle düşünüyorum, kaçan balık büyük olur hesabı, siz diğer kişiye zamanında hakettiği değeri vermediğiniz için ve şu anki arkadaşınız kötü olduğu için, diğer kişiyi daha değerli bulup, pişman oluyorsunuz

18. 8 Şubat 2009
  19. onunla cıkarken neden diğeriyle konuşmaya devam ettiniz ki?bana göre yanlış bu..
    size deger vermeyen biriyle hala neden birliktesiniz onu da anlamış değilim..ne kadar yalnız olsam d ane kadar evlenmek istesem de benle ilgilenmeyen biriyle aşık da olsam vakit kaybetmem..dikkatli adım atın hayat sizin ama ruhunuzu yıpratmayın ..baskasına da ümit vermeyin o okuldakine de yazık bence..hala sizi seviyor olabilir ki bence öyle..