önceden gözlük takıp şimdi lens kullananlar bi bakar mısınız??

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve EU3 tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

slmm arkadaşlar ben gözlk kullanıorum lens alıcam fakan gözlüğümü çıkarttığğımda yüzüm bi tuhaf oluo gözlerim şiş gibi oluo bide gözlüğün izleri var ya çok sinr oluorum bunlar zmnla düzelir mi acaba ???bi yardımcı olunn....:Saruboceq:

2. 24 Mayıs 2009
  3. annemcim

annemcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle endişelerinin tamamından kurtulacaksın :) Yıllarca gözlük kullanıp lense geçen biri olarak, lenslerimi gece dahil çıkarmıyorum, hatta denize ve havuza bile lensle giriyorum...:)

4. 24 Mayıs 2009
  5. çaykaxsxxixxgxxix

çaykaxsxxixxgxxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende gecen yıl düğünüm için lens almıştım iyiki almışım
    bende gözlüklerimden asla vazgecemem diyordum. burnumun üst tarafında içe çöküklük vardı. şimdi lenslerimden çok memnumum bende yatarken cıkarmıyorum ama arada rahatsız edıyo bı kaç gün gözlüğümü takıp sonra lense dönüyorum tekrar. yazın lazer amelıyatı düşünüyorum bakalım.

6. 24 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

teşekürler yorumlarınz için ..bide bu lenslerin aylıkları ,,yıllıkları falan oluomuş hangisi daha kullanışlı oluo bide bunlarda fiyat değişiyormu?ha bide renkli alsam yapmacık mı olur acaba:Saruboceq:

8. 24 Mayıs 2009
  9. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm ben 4.5 sene gözlük kullandım, 2 yıldırda lens kullanıyorum.. 6 aylık getirtiyo doktorum, şeffaf.. Her gece uyumadan çıkartıyorum ben. Temizliğine dikkat edersen bi sorun olmuyo. Renklileri ben yapmacık buluyorum. Bi ara bende heveslendim, sonra dedim şeffaf daha iyi. Sürekli kullanıyorum çünkü.

10. 24 Mayıs 2009
  11. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    $effaf lensin boyutu daha geniştir. Renkli lenslerin görüş acısı dardır ve uzun süreli kullanılması tavsiye ediLmez. Ozellikle alerjisi olan ki$iler için. Gözlüksüz veya lenssiz durdugum zaman ßenim midem ßulanır, çünkü gözler ßozuk oLdugundann ßaşa agrı ve ßulantı yapıyor..Temizlik lens için çok önemli, temiz kullandıgın sürece 1 ay degil 1.5 ay ßile kullanaßilirsin demi$ti doktor. Lensi ilk taktıgında gözün ßaya yaşarır vs cunku göz hemen kaßullenmez ama alıştı mı da sorun oLmaz yani..Gözlükten deil gözlüge alışkın olmaktan yüzün o hale geliyor senin.

12. 25 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

saolun gercekten içim rahatladı inş bnde çabuk alışırımmsositososito

14. 29 Mayıs 2009
  15. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende 4 yıl fln gözlk kullandım we sonra imaj her şeydir dip lens aldımalkisalkisalkis iikide almışım cnm gözlüğümn burnmda bıraktığı izler we kaşıntılar tamamen geçti.ayrıca şunu sölemek istiorum gözlükte bakış alanın sınırlıdr sağ sol gözlük sınırları dışındadır ancak lenste böyle bi sorun nereye bakarsan bak..ayrıca renkli lensleri günde 5 6 saat kullanman tavsiye edilir bu nedenle bunu önermiyorum..ben şeffaf ve 6 aylık olanlarından kullanıorm..her gece mutlaka çıkarmanı da sağlık açısından tavsiye ediyorum..

16. 29 Mayıs 2009
  17. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende uzun yıllar gözlük kullandıktan sora yaklaşık 8,9 yıldır lens kullanıyorum.
    çokta memnunum.üstelik benim lenslerim gecede çıkmıo.
    Belli aralıklarla temizliğini yapıorum.lenslerim 6 aylık gelio ve şeffaf.
    Dr renkli kullanmamı tavsiye etmedi.
    çok memnunum.herkesede öneririm.herzaman bu topiğe uğramıyabilirim bilgi
    almak isteyen olursa özelden msj atabilir.

18. 1 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

hilal ve psiqo saolun kızlar peki bu izler falan ne kadar sürede geçti sizin?? ya bana gözlerim gözlüğü çıkrınca şişmiş gibi gelio sizinde ölemidi acaba??bu arada lenslerimi ısmarladım bende çok yakında kurtulcam bu gözlüklerdenkaydirigubbakcemile3