ondan ayrıldıktan hemen sonra neler yaptık??

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve siskelebegi tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : siskelebegi
  1. siskelebegi

siskelebegi siLemiyosan karaLayacaksn Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    ayrılık sonrası neler yaptık??

Son düzenleme: 18 Şubat 2012
  2. 15 Mart 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Ayrıldıgımızda güçlü lük rollerine bürünüyorum...
    Tam başarıyorum dediğim an gelip kandırıyor beni...
    Yine bir bütün oluyoruz...:asigim::asigim:

atlatmana sevindim...olumunekankayizsmile

4. 15 Mart 2010
  5. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ağlıyorum.. hemde cook sigara üstüne sigara içiyorum.. sonra kendi kendime seni sevse böyle davranmazdı diyorum kendi kendime ilaç oluyorum.. sonra zaten barışıyoruz.. ama sanırım bu sondu artık barışmıycaz ama hayat hala güzel:)

6. 15 Mart 2010
  7. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    27 temmuz 2009 pazartesi akşamüstü saat 6,daha on gün önce görüşmüştük istanbulda benim memlekete dönmem gerekiyodu,beni uğurlamaya gelmedi gelseydin son kez görseydim dedim,anlamıştım sanki içime doğmuştu ayrılacağımız,ölüm olmazsa son olmaz demişti ayrılık lafı yoktu güya mücadele edecekti yalancıı:mymeka:
    telefon ettim sonra konuşalım dedi hayır şimdi dedim kem küm etti bitti dedim tamam dedi,hakkımı helal etmiyorum dedim haklısın etme dedi,biliyordu hiç haketmemiştim,bu kadar adi olamazdı inanamamıştım:sinifsinif:ilk gün şoktaydım,ne konuşabildim kimseyle ne yemek içmek ruh gibi sadece uyumak istedim,annem üzülmemeliydi,anlamamlıydı üzüldüğümü gizledim gözyaşlarımı hep içime akıttım çünkü annemin karşısında ağlamak onu yıkmaktı,sessizce anlattım ona bitti dedim,üzülmüyorum dedim içim kan ağlarken...
    üzülme hakkında hayırlısı kızım dedi sarıldık,ağlamadım yine içime akıttım,bir ay kendimde değildim biri çıkıp bunlar rüyaydı işte sevdiğin seni bekliyor diyecek diye bekledim:1no2:,olmadı...ses seda çıkmadı:umursamaz:
    bu insanı mı sevdim ben,iki buçuk yılımı bu adama mı verdim diye üzüldüm,seven gitmezdi geç olsada anladım ve Rabb'ime şükürler olsun toparlandım sendeleyerek de olsa
    kaybettiğim sadece iki buçuk yılımdı ama biliyordum telafi edebilirdim,arkadaşlarımı aradım:teselli: işime sarıldım,aileme sarıldım...
    şimdi tekrar emin adımlarla yürüyorum sendelemiyorum artık...
    iki buçuk yıl kaybettim ama çok büyük bir tecrübe kazandım...
    İNSANI ÖLDÜRMEYEN ACI ONU DAHA GÜÇLÜ KILAR:lepi:

8. 15 Mart 2010
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben de bi kaldırıma oturmuştum.. hayat bitti.. dünya durdu sanmıştım.. kulaklarımda inanılmaz rahatsız edici bi uğultu vardı.. kendimi zorla ayağa kaldırıp eve geldim.. kötü haber tez yayılmıştı bile.. annemler düğündeydi.. hemen taksiye atlayıp gelmişti annem.. ben yatak odasına kendimi kilitlemiş elimde bıçak bileklerimin üzerinde gezdiriyordum.. böyle beton yığının altında kalmış gibiydim.. ağlayamıyordum.. bütün hislerim alınmıştı sanki..annem kapiyi zorluyodu..o da gelmişti.. sinir krizleri geçirdiğini duyuyodum içerden.. bileğimden akan kanları görünce geldim kendime.. yok daha yaşanacak çok şey vardı.. içeri gidip bi sinir krizi de ben geçirdim.. annem kuzenim arkadaşlarım beni zaptedemiyolardı.. o da gitmiyordu.. git diyordum gitmiyordu.. affet diye ağlamaya başladı.. gerisini hatırlamıyorum.. kötü oldum bu topiği görünce.. bi daha aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.. lanet olsun yaa.. kalbimin sıkıştığını hissediyorum şuan

10. 15 Mart 2010
  11. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    9 aylık bi ilişkiydi herkes etrafımızda artık nişanlanırız gözüyle bakıyodu bize ayrılmadan 1 gün önce ilk kez ablasıyla tanışmışdım dedim ki tam hersey yoluna giriyo okulda dersteyken msj geldi dün sana bakdığımda artık bişi hissetmediğimi anladım arkadaş kalalım hep yanındayım dedi dersi ve öğrencilerimi ortada bırakıp koşa koşa ona gittim neden dedim neden söyleyemedi gün boyu ağladım annemin sevgilim olduğundan haberi olmadığı için evde ağlayamadım ruh gibi bi halde kpsss sınavına girdim ve onun yüzünden berbart geçti ama iyikide ogün onları yaşamışım şimdi beni çok seven bi adamla beraberim kpssye daha sıkı çalışıyorum ve hayat benim için çok daha güsel

12. 15 Mart 2010
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bu berbat sonlar yüzünden hiç bir aşkı doya doya yaşayamıyorum.. içimde hep aynı korku..

14. 15 Mart 2010
  15. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:
    sakın ha canım sakın kendini şartlama,yanlış insan diye düşün emin ol dünyada doğru insanlarda var ve dua et Allah onlardan biriyle karşılaştırsın,yaşadığın herşeyin sana bir tecrübe kattığını unutma,Allah vereceğin değere layık birini çıkarsın karşına canım sevgiyle umutla kala.s.

16. 15 Mart 2010
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    saol bitanem.. çook tatlısın.. bir buçuk senelik bi ilişkim var.. umarım böyle bitmez.. bitecekse bile saygı çerçevesinde bitsin.. çok sağol güzel dileklerin için canım benim..

18. 16 Mart 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımda sadece bi insandan ayrıldığımda deliler gibi üzüldüm
    beni eve bırakırken sarılmıştık sonra giderken bırakamadım onu
    o geri geri giderken ben eve giremedim oturdum kaldırıma kaldım deliler gibi ağlıyordum zaten
    zoraki gitti sonra ortak arkadaşımızı aramış o aradı beni gel dertleşelim
    sabaha kadar o arkadaşımla dertleştik kah ben ağladım kah o ağladı ki düşünün erkekti :)
    hiç bi acı bu kadar kötü olamazdı hayatımın o 1 ayını acıdan hatırlamıyorum bile
    şimdi barıştık ama içimde çok kötü bi korku kaldı
    sanırım bi daha aynı şeyleri yaşamayı ne kalbim ne gururum kaldıramaz artık

bu arada burcuuu hem çok üzüldüm hem çok kızdım canım sanaa..
    sakın bi daha öyle bişi yapma tatlım olur muu??
    ne kadar çok sevsek neler yaşasak da en önemlisi kendimiziz bunu sakın unutma güzelimm...