Ondan etkilendim ama bir daha grmek ksmet olmad :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Cimcime_06_20 tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Cimcime_06_20
  1. Selam Arkadaşlar.Çok kararsız kaldım sizden yardım almaya geldim bu siteye mafoldumben
    20 Yaşında Ünivsersite ögrencisiyim açıktan okuyorum.Ayriyetten de çalışıyorum.Daha yeni başladım işe ve ilk günümde onu gördüöm :kedi: Dolmuş şöförüydü :uhm: Yok artık dedim kendime dolmuşcuları küçümsediğimden degil kesinlikle ama ne biliyim garip geldi birden ama tam hayallerimde ki kişiydi:eek: beyaz gömlek siyah ceket esmer kirli sakallı felan :eek: Bir yıldır hayatımda kimse yok kimse onun kadar etkilemedi beni :asigim: olan oldu çok etkilendim ondan :asigim: Neyse dolmuşa bindim parayı uzattım o an başladı böyle dikiz aynasından felan baktı dizilerde felan olur ya bakışırlar 1 dk felan aynı öyle oldu kaydirigubbakcemile3.Sonra dolmuşun yanın da ki koltuk boşaldı ben oturdum yanına :eek: bi yandan da " bulamazsın benim gibi seveni" şarkısı çalıyo felan ne oluyo bana derken ;
    - Şunu bi dışarı dogru çevirir misin " dedi :1shok: gövdede ki klima yerini cama dogru çevircekmişim tabi ben anlamadım kaydirigubbakcemile3 camı felan söylüyor zannettim kaydirigubbakcemile3 ve ;
    - Ay neyi anlamadım ben dedim güldük bakışarak kaydirigubbakcemile3 delikafadulden
    - Bak şunu gövdedekini adıda aklıma gelmiyo ki dedi biz yine güldük kaydirigubbakcemile3 en sonunda oldu ama çevirdim
    - sonun da dedi güldü ben trip yaptım :dilcikar: ne demek sonun da anlamadım başta :dilcikar: , , , neyse sonra son durağa geldik sadece ben kaldım :asigim: ve camda ki tabelayı sökmeye çalıştı olmadı onu da çıkaramadı :roflol: dur ben çıkartıtırım dedim :roflol: o araba sürüyordu çünkü ben de çıkaramadım mı :roflol: gülmeye başladık yine.Sonra bana ;
    - Ne kadar cana yakınsın böyle dedi :eek: bende teşekür ederim dedim :kedi: ama asla kimse ile konuşmam ben öyle labali olmam ama bir sene ardından beni ilk defa biri bu şekilde etkiledi :asigim: Ve adımı sordum ben de söyledim :kedi: onun adınıda ögrendim :jeyyar: :jeyyar: :asigim: . Ve inme vaktm geldi dolmuştan :nazar: :gitme: inerken ;
    - Görüşmek üzere .... dedi :gitme: bende kolay gelsin dedim gülümsedim indim aşagı kornayı çaldı gitti :gitme:

Aşık olmak demiyorum aşk kolay degil ama çok etkilendim hayatımda ilk defa etkilendim bu kadar mafoldumben ama o da ellerimden uçup gitti mafoldumben her sabah 7 .30 da işe gitmem gerekirken ben onu görebilme umudu ile 6 da hava karanlıkken evden çıkıorm onun dolmuşunu bekliorum ama gelmior mafoldumben
    Onu bir daha nasıl görebilirim mafoldumben mafoldumben
    Dolmuşcu tanıdıkları olan var mı mesai saatleri nasıl oluyor bilgi almak istiyorum onu bir daha görmek istiyorum yardımcı olun bana lütfen :gitme: :gitme:

2. 8 Ekim 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol: güzergahını değiştirmiştir belki de

inmeseydin keşke

az daha gitseydin telefonlarınızı alırdınız

4. 8 Ekim 2009
  5. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    durga gıt sor..ceketım kalmıştı dolmuşunda de..dıger söförler tanır..hatta abı de şüphelenmezler..bu kaaa basıt hepsi tanıo bırbırını cunküüü..teee koşş hadiii :hulya:

6. 8 Ekim 2009
  7. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    birazda daha kalsaydın kesin muhabbet olurdu....
    saat veya yeri degişmiştir...
    biraz ögrenmen zor olur ..normal saatinde çık sen gene belki saatlerde degişmiştir...
    gene denk gelirsin ama egerki devamlı çalışıosa
    ....
    kaydirigubbakcemile3

8. 8 Ekim 2009
  9. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Peeee o vatandaş daha kimlerden para alıp, verirken bakışmıştır allah bilir sizde böyle forumda eşgal bildirerek aramaya devam edin.:kahve:
    Bence burda eşgal bildirip dolmuşçu tanıdıkları olanlardan bilgi almaya çalışana kadar bu dolmuşun elbet bir son durağı vardır orda sorsanız daha bir verimli olur bence verilen cevaplar. CADIARZU

10. 8 Ekim 2009
  11. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bacım braz daha smıle kullnsaydın eksık olanlar varrr :nazar:

12. 8 Ekim 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    daha 20 yaşında bir kız ,böyle hayallere kapılması normal:nazar:

14. 8 Ekim 2009
  15. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Hayalleri olabilir elbet anladım da burda dolmuşçu tanıdıkları olanlardan yardım istemesi çok garip geldi bana sadece. :nazar:

16. 8 Ekim 2009
  17. Ben burda sadece DOLMUŞCU tanıdıkları olanlara yazmadım ki yazımı size yazdım bana yardım edebilir misiniz diye saolsun ama bazıları yardım etmiş beni anlamışlar yani yerimseniben ben sadece ona ulaşmanın yollarını sordum yerimseniben . Durağa git demişsin evet ama ne diye gidicem birden durağa gitmek onun karşısına dikilmek garip geliyor sadece bir bahane ile gitmek istiyorum yanına ama nasıl yapabilicem bilmiyorum mafoldumben

18. 8 Ekim 2009
  19. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    ahhahah :KK70: Koptum. :KK70: Haklısın valla ..