Ondan hoşlandığınızı beden dilinizle anlatın

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

  27 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  1. [​IMG] Biriyle flört etmek ve onun üzerinde etki sağlamak istiyorsanız, beden dilinizi devreye sokun. Saçınızlaoynayarak ya da bileğinizi göstererekona olumlu sinyaller gönderebilirsiniz..
  1. Kur yapma esnasında vücut dili çok önemlidir. Çünkü hareketlerimiz, ne kadar çekici, seksi, istekli veya ümitsiz olduğumuzu sıkça belli eder. Kur yaparken bazı sinyalleri bilerek ve isteyerek veririz ama bazılarını tamamen farkında olmadan karşımızdakine yollarız. Bu sinyalleri nasıl öğrendiğimiz hala kesinleşmiş değil ancak araştırmalar doğuştan olabileceğini gösteriyor. Bir kadının bakışları rakipleri karşısında avantaj sağlayabilir fakat erkekler daha çok onun ilişki yaşamaya uygun olup olmadığına dair verdiği sinyallerle ilgilenirler. Dikkatleri üzerinize çekebilmek için aşağıdaki önerilere kulak verin...
  2. Saçınızı düzelterek başınızı arkaya atın
   Bir kadının, hoşlandığı bir erkeğin karşısında farkında olmadan yapacağı ilk harekettir. Başınızı geriye doğru atarken bir yandan yüzünüze düşen saçlarınızı düzeltmek, ona nasıl göründüğünüzü önemsediğinizi gösterir. Aynı zamanda da,koltuk altınızın görünmesi, feromon hormonunun salgılanmasını sağlayacaktır.
  3. İfadenizi sertleştirin ve dudaklarınızı ıslatın
   Erkekler etli ve kalın dudaklardan çok hoşlanırlar ve gülmediğiniz zaman dudaklarınız daha da belirginleşir. Kadınlar cinsel olarak uyarıldıkları zaman; dudakları, göğüs uçları ve cinsel organları kan basıncından kızarır. İşte bu yüzden, erkekler kırmızı rujdan hoşlanırlar. Kadının dudakları kırmızı olduğunda, onu kendilerinin tahrik ettiklerini düşünür ve mutlu olurlar. (Cosmopolitan dergisi)
  4. Omzunuzun üzerinden gülümseyin
   Kalkmış bir omuz, kadın vücudunun yuvarlaklığını vurgular. Ona omzunuzun üzerinden bakın. Göz göze gelince, iki üç saniye bakmaya devam edin ve gözlerinizi kaçırın. Onunla ilgilendiğinizi göstermek için bu hareket yeterli olacaktır. Dikkatini çektiğinizdenemin olduğunuzda ise kaşlarınızı kaldırıp, bellibelirsiz gözlerinizi açarak gülümseyin ve verdiğiniz sinyallerin onun için olduğunu belli edin.
  5. Belinizi bükün, kalçanızı çıkarın
   Yapılan bilimsel araştırmalara göre, doğurgan kadınların beli, kalçalarının yüzde 70'ikadar oluyor. Bu klasik kum saati şeklinin, kadın vücudunun en çok dikkat çeken özelliği olduğu tarih boyunca kanıtlandı. Eğer sizin vücut ölçüleriniz buna uygun değilse, siz de ayakta dururken; belinizi yana kırıp, kalçanızı çıkararak aynı görsel etkiyi yakalayabilirsiniz.
  6. Yürürken kırıtın
   Kadınların kalçaları erkeklerden daha geniş ve bacak araları daha açık olduğu için, yürürken yanlara doğru hareket eder ve kalçalarını daha çok vurgularlar. Erkekler böyle yürüyemezler ve dolayısıyla kırıtmayı da, kadın olmanın bir sembolü olarak görürler. Tabii bunu abartmayın. Aksi takdirde basit görünürsünüz.
  7. Merak uyandırın
   Erkekler, çantasını, kadının kişisel bir parçası olarak görür. Dolayısıyla, çantanızı onun yakınına koymak, onunla ilgilendiğinizi gösterecektir. Çantanızı bilerek onun önüne koyup, ona dokunmasını sağladığınız zaman ondan hoşlandığınızı, ancak çantanızı ondan uzaklaştırdığınızda da hoşlanmadığınızı düşünecektir.
  8. Bileğinizi gösterin
   İlgili bir kadın farkında olmadan bileğinin pürüzsüz olan iç kısmını karşısındaki erkeğe yavaş yavaş gösterirken, ilgisi arttıkça da iyice göstermeye başlayacaktır. Bu bölgedeki deri çok yumuşak ve pürüzsüz olduğu için, kadın vücudunun en erotik bölgesi olarak görülmüştür her zaman.
  9. Usulca kendinize ve ona dokunun
   Beynimiz, tutkularımızı belli edecek hareketleri farkında olmadan yapmamızı sağlar. Kadınların sinir uçları erkeklere göre daha güçlü olduğundan, dokunmaya karşı çok duyarlıdırlar. Eğer bir kadın ensesine, boynuna veya kalçalarına dokunuyorsa, karşısındaki erkeğe, onun da dokunabileceğini göstermeye çalışıyordur. Erkekler, bir kadının kendilerine yaklaşmasını, el, kol, omuz veya sırtlarına dokunulmasını çok seksi bulurlar.

   Kadın ayakkabısını çıkarırsa...
   Hoşlandığı erkekle flört etmek isteyen kadın, bu niyetini, gönderdiği sinyallerle belli eder. Örneğin karşılıklı otururken, ayakkabısını topuğundan çıkarıp sallamaya başlaması, 'Seninle çok rahatım' anlamına gelir.
   
 2. 27 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 3. AzRASILAM

  AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  26 Nisan 2008
  Mesajlar:
  19.148
  Beğenildi:
  4.272
  Ödül Puanları:
  238
  cnm konuları yanlış yere açıyosuun dikkat edersen ii olur uyarı alma
   
 4. 27 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : EU1
 5. nevbahar

  nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

  Katılım:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.936
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  148
  2. konunuzuda buraya açtınız.

  İlk Merhaba: Üyeler kendilerini tanıtır burada.

  Lütfen daha dikkatli olun.