ondan nefret ediyorum ama onu çok özlüyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa neden onu özlüyorum neden..beni hayatından bahanelerin arkasına sığınıp çıkaran insanı hala daha neden özlüyorumki..etrafımda,çevremde bunca insan varken,neden her yüzde,her sözde onu arıyorum..onu içimden atmak istiyorum.haketmediği ve her geçen gün içimi zehirleyen sevgisini öldürmeye çalışıyorum.onu her şeye rağmen seven,fedakarlık yapan ve buna rağmen haketmediğim şekilde terkedilen benim.ama neden buna rağmen onu özleyen,unutamayan ben oluyorum.onu ne sevmek,ne özlemek hatta nefret bile etmek istemiyorum.onunla alakalı hiç birşeyi taşıyaak gücüm yok artık..

2. 12 Aralık 2009
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

aşk bu olsa gerek tatlımm.sen gerçekten sewdiysen onu unutman çok zman alacakk.bu süreçte aklınada gelecekk,onunla yaşadığın güsel günlere özlemde duyacaksın.bi anda nefret ettim unuttum diemezsinn zatenn.

dilerimm bundan sorası senin için güsel olur.allah hayırlı insanlarla karşılaştırır we böle acı çekmek zorunda kalmazsınn güselim:Saruboceq:

4. 12 Aralık 2009
  5. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Elbette kolay değildir içinde bulunduğun durumdan hemen sıyrılmak... Fakat zaman herşeyin ilacı... Bilemezsin ki belki çok daha iyi biri karşına çıkacak...
    Böyle bir insan sana dönse sonu mutluluk mu olacak? Bence daha büyük bir yıkım hüsran olacak...
    Şimdi üzül sonra daha çok üzülmektense şimdi yıpran...
    Ama bir nokta gelecek ona olan hislerin yavaş yavaş ölecek... ınan bana böyle oluyor...
    Sen yeter ki unutmak kendine yeni bir yol çizmek iste...

6. 12 Aralık 2009
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi başka şeylerle oyalamaya,ilgimi başka şeylere vermeye,başka insanlara şans vermek istiyorum ama olmuyor.sevgimi haketmeyen bir insanı,onunla geçirdiğim her günü özlüyorum.içim çok acıyor

8. 12 Aralık 2009
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kaç gün oldu ayrılalı? ya da ay? eskiden yıllar yılı aşk acısı çekermiş insanlar. onları düşün teselli bul. :)

10. 13 Aralık 2009
  11. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı duyguları bende yaşadım canım bütün samimiyetimle söylüyorum sen onu asla unutamayacaksın tabi ki zaman birçok şeyi silecek beyninden ve kalbinden ama adı her geçtiğinde ya da dinlediğin herhangi bir şarkıda aradan 5 yıl geçmiş olsa dahi kalbinde tarifsiz bir acı yaşayacaksın.. gerçek bu.. zaman her şeyin ilacıdır ama zamanla kapanmayan çook yara wardır...sakın yanlış anlama bu bende böyle bir iz bıraktı aradan 5 yıl geçmesine rağmen bir şarkı bile o günlere dönmeme yetiyor...ınşallah sen tamamiyle silersin kalbinden..Hakkında hayırlısını iste kuşum

12. 13 Aralık 2009
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl canımın acıdığını ve hazmetmenin ne kadar zor olduğunu anlarsınız mutlaka..sanki hiç alışamayacakmışım gibi..her şeyde o var..çıldıracağım..beni deli gibi seveninsan bahenelerle yok saydı beni..çırpınıyorum ama biliyorum boş yere

14. 13 Aralık 2009
  15. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeni sayılır cnm bayramdan önce..ama ahanelerle çıkardı beni hayatından yok saydı.nasıl yaptı bunu

16. 13 Aralık 2009
  17. BenPeriKizi

BenPeriKizi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    zaman gectikce unutursun.zamanin herseyin ilaci oldugunu sende göreceksin.insanlar neleri unutmuyor ki...

18. 13 Aralık 2009
  19. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkes unutursun diyor arkadasım..ben de aynı seyleri yasadım aynı zamanda seninle.. 2 hafta gecti ama yok kıymet vermememiz gereken insanları atamıyoruz işte bir türlü..her sabah dua ediyorum allahım ne olur at aklımdan kalbimden diye.. olmuyo ama bir türlü..yine toparladım biraz ama içimin canımın acısı tarif edilemez...ne kadar sacma ve adaletsiz geliyor demi? biz o kadar sevdik böylesine baglandık..bizi bırakıp gittiler terk ettiler ama biz yine de hala onları özlüyoruz.. onlar ne yapıyor kim bilir? erkekler ne olursa olsun her zaman daha kolay ve basit atlatıyorlar..bu aralar bütün erkeklerden de nefret ediyorum...bekliyorsundur sen de telefon calsa da hatasını anlasa artık diye.. her gun içinde bitmek bilmeyen bi umut.her gun agzında aynı dua allahım pişman olsun dönsün artıklar...yalnız degilsin..biraz belki bu teselli verebilir sana.. üstesinden gelmeye calısıyorsun..dısarı cıkmalar gezmeler tozmalar...tamam artık unutup kendimi suna vericem demeler ama bi iki saat sonra bi bakmışsın içinde yine o tarif edilmez acı...artık bitse die yeni den ve yeniden seni tanrıya yalvartan...gecicek mi? cok sevdiysen gecmiycek...ama azalıcak.. bazen gun olucak hatırlamıycaksın bile.. ama bazen de aklına gelicek sana bi of cektircek ama hayatına yine devam ediceksin...arada seni yoklayan bi hastalık gibi..tüm vücuduna yayılmış bazen canını yakan...ama hayat devam ediyor işte...su sıralar okudgumuz lanetin hattı hesabı yoktur belki de...kolay mı can yanıyor..allah yardımcımız olsun.. umarım uzun süreli bi ilişki de deildir..gerçi süresi de fark etmiyo..ask varsa işin içinde hiç fark etmiyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.