O'ndan önce, O'ndan sonra...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve karisx tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben havalı, dediğim dedik, hatta hafif ukala biriydim, kolay kolay kimseye pabuç bırakmazdım, haklıysam bi konuda geri adım atmazdım, taa ki onunla tanışıncaya kadar... şimdi aman o üzülmesin, aramıza soğukluk girmesin diye çok şeyi alttan almaya başladım, geçenlerde bi mevzudan dolayı tartıştık, saçma sapan bi meseleydi, önce biraz ben uzattım olayı, biraz naza çekeyim kendimi diye, ben böle yapınca nazlamak yerine sinirlendi bi anda sonra kendimi özür dilerken, onu sakinleştirmeye çalışırken buldum...

dedim ki "ben havalıydım, artisttim hepsi hikaye oldu senden sonra, afedersin peşinde köpek gibi oldum, yüzüme tükürsen, yarabbi şükür dicem nerdeyse" dedim üzüldü "ben sana kötü mü davranıyorum, niye böle diyosun" dedi ben de artık peşinde ne hale geldiğimi söyledim, öylesine dedim... neyse telefonu kapattık, hemen bi daha aradı arkasından "aşkım, üzüldüm yaa, ben sana böyle mi davranıyorum" dedi, ben de "yok yaa, öylesine söyledim" dedim... gerçekten çok iyi davranıyo ama kendi kendime düşündüğümde hissediyorum, gerçekten öl dese ölücem o hale geldim, kaybetmekten korkuyorum galiba, bu durumda olanlar var mı, yokse bitek ben mi böleyim?...

Son düzenleme: 12 Temmuz 2010
  2. 12 Temmuz 2010
  3. Hande87

Hande87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hayır cnm yalnız değilsin, emin ol birçok kızın başına geleni yaşıyorsun sende kaydirigubbakcemile3

Bende de kaybetme korkusu çok fazla ve bu korku insanın inadını kırıyor. Ben normalde çok inatçı biriyimdir, bi konuda dediğim dedik yapabilirim ama eğer onunla bi konuda tartışıyorsak bu tavrımı devam ettiremiyorum. Bazen kızdırıyorum onu, ozaman çok sert bir yüzü çıkıyor ortaya. Hani o an karşısında ağlamaktan helak olsam, dönüp de bakmaz, eğer kendını haklı görüyorsa asla bir adım bile geri atmaz. Onu öyle görünce mutlaka birinin geri adım atması gerekiyor o da ben oluyorum. (Laf aramızda bazen inat ettiğim konunun da haklı tarafı olmuyor kaydirigubbakcemile3 )

Onu çok seviyorum ve evet kaybetmekten korkuyorum. :kedi:

4. 12 Temmuz 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    hata yaptıgının er geç farkına varacaksın bende ayrıldıktan sonra anlamıstımkaydirigubbakcemile3

6. 12 Temmuz 2010
  7. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.769
    Ödül Puanları:
    163
    bu hal aşkın A hali canım...dahasını zamnala yaşıcan:)

8. 12 Temmuz 2010
  9. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla zamanını bilemem, baya uzun süredir beraberiz (beni KKda tanıyanlar olduğu için süresini yazmak istemiyorum, ama uzun bi süre diyebilirim), hala bu durumdayım...

10. 12 Temmuz 2010
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    sana tavsıyem kendınden bu kadar ödün verme.
    bu benim nacizane görüşüm...
    erkekler karsılarında dik duran kadınları severler.
    karakterınden,kişiliğinden fedakarlık etme bence.
    sevıyosun ve kaybetmek ıstemıyosun bu cok normal ama senınde bı kırılma noktan wardır elbet,herkesın wardır... bı yere kadar sineye çeker insan. sonra sende patlarsın,karsındaki affallar... ama bu zamana kadar bu kız boyle degıldı der... buna mahal vermemek ıcın bence hep oldugun gıbı ol...

12. 12 Temmuz 2010
  13. cveo

cveo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya aşık insan seven insan aynı senin gibi davranır KARİSX. sen doğru olanı yapıyorsun ama çokta alttan alma herşeyi kaybetme korkusuyla sarma ilişkinizi. yani tabiki olcak o korku ama böyle hareket edersen sana herşeyi yaptırır. eline koz verme. bak o zaman güçlü taraf sen olursun yerimseniben içindeki korkuyu ona hissettirme yerimseniben

14. 12 Temmuz 2010
  15. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Tek değişimi herşeyde bağırıp çağıran ben artık susmayı öğrendim , ani kararlar almamayı öğrendim..

16. 12 Temmuz 2010
  17. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şöle söyliyim, kendisi başka bi şehirde olduğu için yaşayanlar bilir, tartışmalar bi taraf alttan almadıkça uzar da uzar, genelde alttan alan ben oluyorum, ertesi güne sarkmadan konu kapanıyor böylece...

18. 12 Temmuz 2010
  19. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet öyle ama bi şekilde uzatmak istemiyorum meseleleri, belki 3-4 gün tavır yapsam özür de diler, ben özür dilemem diye takıntıları yoktur ama küs kalmaya tahammülüm yok malesef...