Ondan vazgeç dediler, ablalarım bir bakın

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MLS_ tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bayanlar benim bir ilişkim var..Çoook seviyorum gerçekten çook.. a.s Ama benim için problem değil ama en yakın iki arkadaşım için problem olan bir şey var: yaş. O benden büyük Ben yirmili yaşlardayım o 48 yaşında bilmiyorumkismile Ama biz her şeyi göze alarak bir birimizi sevdik.. kaydirigubbakcemile5 Yani farkındayız her şeyin..
    Bugün ise kardeşim dediğim bir arakdaşım var erkek arkadaşım canımdır o benim.
    Dertleştik onunla bana gençliğini heba ediyosun bilirsin seni kardeşim gibi seviyorum onu nasıl sakınırsam kötülüklerden senide aynı şekilde sakınırım sonunda sen üzülceksin diye korkum var bu ilişkide. dedi.
    Ve duygularını değil mantığını kullan kalbinin sesini duyma unut dedi. Bunu nasıl yaparım onu deli gibi seviyorum ben. Biz sevgili olmadan en baştan konuştuk canım sevgilim bana: Eğer ben sana sorun olursam lütfen söyle seni üzmek istemiyorum hayatının diğer yıllarında senden daha yaşlı olacağım sana yük olurum ya da sen çoğu yaşamak istediklerini benim yüzümden erteliyceksin dedi. Ben hiç düşünmedim kötü birşey olur mu hiç hayır dedim falan. :nazar: Çok genç ruhlu olmasıda beni ona çekti.. Kendisi çok iyi bir müzisyen klasik müzikte bende bir müzisyenim daha okuyorum ve strajerlik yapıyorum.
    Tam birbirimiz içiniz buna inanıyorum ama kardeşim dedim insan o kadar negatif konuştuki bu yaş için inanın çok kötü hissettim kendimi ve konuşmamızın ardından onu gördüm noldu neden moralin bozuk dedi konuşamadım bu konuyu :çok üzgünüm: Ne yani kızlar şimdi ben yaşı yüzünden sevgimden aşkımdan her şeyimden cennetimdenn nasıl vaz geçerim. Evlilik hayalleri kurarken ikimiz şimdi benim ikilemde kalmam çok kötü oldu :sm_confused: Yani daha anlatmadım çook uzun olur diye ama çok olumsuz konuştu resmen son olarak şunu dedi: bir gün tek başına kalıcaksın o zaman melis bitti diyeceğim dedi :uhm: senağlama şimdi mantık kuruyorum ama kalbimede ihanet etmek istemiyorum ya ne bileyim ben aşkımla her şeyi yaşamak istiyorum.. :a015: sizce onları dinlemelimiyim.. ? mafoldumben

2. 3 Haziran 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi değilse bile sonra bu kadar yaş farkı sorun olur diye düşünüyorum.senin fikirlerin değişir ki söylediğine göre 30 yaşa yakın fark var.kaç yaş fark var?

4. 3 Haziran 2010
  5. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşın çok haklı:hulya:

6. 3 Haziran 2010
  7. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    24 yaş var canım aramızda evet bende senin gibi düşündüm.. ileriki zamanları

8. 3 Haziran 2010
  9. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    üzgünüm ama bende olumlu bişey söyleyemicem aradaki yaş farkı çok çok fazla aynı şey bi arkadaşımın başına geldi arkadaşım 19 malum kişi 33 yaşındaydı bizi dinlemedi çok söyledik olmaz diye kendi bildiğini yaptı şimdi ne mi oldu yapığı hatanın farkına vardı kendine yaşına uygun biriylr birlikte ve çokda mutlu ben nasıl böyle bi hata yapmışım diyo üzgünüm ama size olumlu bişi söyleyemicem yani siz 20 li o 50 li yaşlarda gençliğinize yazık etmeyin

10. 3 Haziran 2010
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    yaşı gerçekten çok büyükmüş canım yaa
    bu kadar yaş farkı olan biriyle birlikte olan ilk kişi sen değilsin son da olmayacaksın muhtemelen ama
    yine de iyi düşün bence
    karşında senin daha yeni yürümeye başladığın yolu katetmiş de geri dönmeye başlamış biri var
    ne olursa olsun devam edicem diyorsan çevrenden duyacağın tepkilere hazırlıklı olmalısın
    bunları taşıyabilecek kadar güçlü hissediyor musun kendini
    gururla aşkını savunup, doğruluğunu en azından ailene anlatabilecek misin
    sen ne kadar emin olursan ol bunu yapmak yorucu olacaktır.

12. 3 Haziran 2010
  13. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    biliyorum ya biliyorum ama ne yapayım aşk diyorum hani o varken onunla huzur varken neden ayrılayım diye çelişkilere düşüyorum ya da olacağınamı bıraksam :KK43:

14. 3 Haziran 2010
  15. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Evet bunları yapabilirim.. Nedense hiç kendimi düşünmüyorum hep başkarını düşünüyorum yani ben hayatımı onunla paylaşmak istiyorum öğlenleyin aradı ısrarla söylemedim bi şey yok dedim ama farketti artık söylemek geliyo içimden ona ama o benden daha fazla kırılacak.. bilmiyorumkismile

16. 3 Haziran 2010
  17. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Arkadaşlarla Aynı Şeyi Düşünüyorum..

Aradaki Yaş Farkı Epey Var.. Şuan Herşeyi Toz Pembe Görüyorsun Kanın Kaynıyo Ama Birde ılerisini Düşün Derim.. yerimseniben

18. 3 Haziran 2010
  19. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Evet kanım kaynıyor çok doğru düşünmek gerekiyor başından sonuda kadar haklısınız arkadaşım sizler ama işte bilirsiniz aşık olan bir insan nasılsa bende öyleyim şuanda hani yaşancak ne varsa yaşayalım onunla diyorum işte ay hayattan çok mu şey istedim acaba bilmiyorumkismile hiç mutlu olamadım ailevi sorunlarım daha yeni yeni bitti yepyeni bir hayatım var şuan ve o bana o kadar destek olduki tamm bitti dediğimde hayatımı tekrar başlattı. benim dertlerimle hep o uğraştı onu hatta bu dönemlerde çook üzdüm başkası olsa çeker gider nasımı kaprisimi sinirimi çekmez çok haksızlık yaptıma ma sabretti bekledi her şeyin düzelmesini ve buna katkı sağladı depresyona girdiğimde yine o vardı ynaımda her şeyim benim o işte bu yüzden zor geliyor bana kızlar senağlama