One Piece (Anime/Manga/Film)

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve decemBer tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : decemBer
  1. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    tuce açarken dier anime konularını, ben de özendim burdan başlıyorum :ecrin_bebek:

anlatılmaz yaşanır bir şey one piece. vakti zamanında star bikaç bölümünü vermişti.
    ana karakteri için tek bişi diyorum, gerisini izleyiciye bırakıyorum.
    ALEMİN KRALI!

vikipedyadan:
    One Piece (Japonca: ワンピース, - Wan Pīsu), Eiiçiro Oda tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shōnen Jump dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanmaktadır. One Piece, sihirli bir Meyve yiyerek doğaüstü güçler kazanmış, Monkey D. Luffy isimli, 17 yaşındaki bir gencin ve ordan burdan topladığı kahraman korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları denen mürettebatının maceralarını izlemektedir. Luffy'nin en büyük arzusu dünyanın en büyük hazinesi One Piece'i ele geçirmek ve sonunda Korsan Kral olabilmektir.
    Manga serisi, Production I.G tarafından 1998'de bir orijinal video animasyonuna, Toei Animation tarafından tüm Japonya'da yayın yapan Fuji Televizyonu'nda yayınlanan bir anime serisine ve birkaç video oyununa uyarlanmıştır.
    Manganın şimdiye kadar ki kopyaları 140 milyonun üzerinde satmıştır.[1] Şu an 23 ülkede 16 farklı dilde basılmaktadır ve anime serisi de 20 ülkede 13 dilde yayınlanmaktadır.

şu anda mangasının 10, animesinin 8inci senesi. 400 küsürüncü bölüm animesi japonyada haftalık yayınlanmakta. bunlar dışında 8 filmi, 4 tv specialı, 1 ovası bulunmakta.

çizimler basit gibi gelse de konusu.. ehem konusu.. neyse bişi demiyorum sürpriz olsun :eek:

2. 23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : decemBer
  3. eva__

eva__ <3 Tek Başına <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatımın animesi,, anlatıklarıyla,konu işleyişle her karekterin ayrı ayrı hikayesi olması ile müthiş üstü bir anime,Luffy zaten anlatılmaz yaşanır,Zoro zaten kendi başına bir olay hepsi hepsi çok güzel en güzlelide Nico Robin choper çok sevimli zaten çok saf hemen inanıyor:))shanks da çok karizma vala nedesem az kesinlikle izleyin,Narutoyu Blech i alır oynatır elinde open world animenin kralı olur kendileri.