Önemli :( ben kimim ?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve inci_007 tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : inci_007
  1. inci_007

inci_007 Guest

Merhaba arkadaşlar, ben bunu nasıl söyleceğimi bilmiyorum ama en rahat hissettiğim yer
    burası
    ben cinsel kimliğimin tam anlamıyla yerine oturmadıgını düşünüyorum 23 yasındayım.
    erkeklere karşı ilgim var evet ama bayanlara karşıda ilgim oldugunu düşünüyorum.
    çok hoş bir bayanım. ama neden bu şekilde davrandığımı bilmiyorum. güzel bir bayan görsem bakıyorum ister istemez.
    sizce ne yapmam gerekiyor.
    lütfen beni yargılamayın.

2. 29 Ağustos 2009
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne diyelim biz şimdi, istersen bir psikologla görüş, tedavi edilecek bir şey olduğunu düşünüyorum hayatından memnun değilsen.

4. 29 Ağustos 2009
  5. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende bi kdin gördügümde bakarim ama neden bakarim güzel oldugu icin peki seni baktiginda hoslaniormusun yoksa güzel odlgu icinmi bakarsin belki besexsuel olabilirsin hem kizlardan hem erkekleden hoslanma olabilir buda gayet normal yanii benceee kendini o yüzden üzmee herkez farklidir herkezin seyide farkli olabilir

6. 29 Ağustos 2009
  7. inci_007

inci_007 Guest

teşekkürler canım. memnun olmamak değilde ileride sorun olabileceğini düşünüyorum

8. 29 Ağustos 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    kadınlara erkeklerden cok baktıgıma emınım cnku guzel olana bakarım ben ama bu benım cınsel kımlıgımı etkılemez
    bır erkekle bırlıkte ıken heycanlanıyorsan degısık anlarsın ıste hısler ıcıne gırıyorsan erkkelerden hoslanıyosun demektır
    ama bır kadınla bırlıkte ıken aynısını hıssedıyorsan o zaman kork sadece.
    degılse bakmakta etmekte bısı yok hepımız bakarız

10. 29 Ağustos 2009
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hem bayanlara hem de erkeklere karşı ilgin varsa biseksüel eğilimde olabilirsin, dediğim gibi sorun olabileceğini üşünüyorsan doktora danış canım, belki de hormonlarınla ilgilidir...

12. 29 Ağustos 2009
  13. inci_007

inci_007 Guest

canlarım benimkisi sanırım biseksüellik kadınlara bakıyorum ve tuhaf duygular hissediyorum. ama bu erkeklerde daha baskın tabi.
    ama hani çok özel olucak ama bazen düşlerime bayanlarıda koyabiliyorum :KK43:

14. 29 Ağustos 2009
  15. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    katiliorum sanada ama simdi sen illah bi erkekte ne hissetigini ögrenmek istiorsan ozaman okadar cok sikarsinki kendini aceba bisiler hissetimi ettmedimi diye ozamandaa fucudun farkli seyler söliyebilir cünkü kendini sikarsin o yüzden kendini zaman ver bencee istersen bi piskojola danis bakim o sana ne önerir...

16. 29 Ağustos 2009
  17. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    e tamam da bende bakıyorum guzel bayan gordugumde hemde ben erkek olsam kesın tavlamaya calısırdım dıyorum yanı bunun yuzunden boyle dusunuyorsan bence yanlış düşünüyrsun güzel olan herseye bakılırı ama sen farklı acıdan mı bakıyorsun buun biraz daha acıklarsan yardımcı olabılırız dıye dusunuyorum yanı güzel bayanlara bakınca şehvetlimi bakıyorsun onu bılmek ısterım

18. 29 Ağustos 2009
  19. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hıııı pardon usttekı yazını okumadan cevap verdım kusura bakma düşlerine koyuyorsan olmaz tabe senı cok etkıleyen bı erkekle birlikte oldugundadamı bu boyle oluyo sakın kendını yalnız hıssettıgın zamanlarda aklına gelmesın her zamanmı oluyor