Önemli!!hamilelikte saç boyatmak????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve benbilirim tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : benbilirim
  1. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

kızlar slm
    8 haftalık hamileyım.saclarımı boyatcaktım hamile oldugumu öğrendım .cok sık boyatan biri değilim beyazım fln yok.gecen sene boyattım oda aktı ucları kötu işede başlayınca boyatcam dıye ertledım tam işe başladım hamile kaldım.dr röfle perma yasak dedı.ama nasıl oluyorda bazıalrı boyatıyor.acaba boya bu kapsamdamı?? sonucta sunu istiyorum diplere değil sacımın aynı rengınden olsun istiyorum ortadan uclara kadar bitkisel boya ile kapatrrsam buda zararlımı kızlar.bu konuda bilği verirsenız sevınırım..şimdiden sağolunn :nazar:a.s.

2. 2 Haziran 2009
  3. ysmnynr

ysmnynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 15 günde bir saç boyatan ojesiz gezmeyen biriydim canım 9 aydır saçıma boya sürdürmedim benim güzelliğimden çok onun sağlığı önemli bitkisel falan hikaye ben onlara inanmıyorum son 1 aydır da oje sürmüyorum acil amlyat olursam falan diye kızım bi doğsun 40 çıktıktan sonra gider mis gibi boyatırım sende öyle yap bitkisel falan bence hikaye doktorumda aynen öyle dedi.

4. 2 Haziran 2009
  5. candasyaman

candasyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım her dr başka bişey söylüyor..benim drum ilk üç ay geçtikten sonra gönül rahatlığı ile boyatabilirsin dedi...ama eşim izin vermedi..arkadaşlarının dolduruşuna geldi...bana kalsa hemen boyatıcam...çünkü etkisi olduğuna inanmıyorum...çevremde okadar çok insan varki boyatan....ama zaten benim az kaldı doğuma....biraz daha beyazlarıma katlanıcam....
    eşim bişi olursa boyadan bilirim ona göre dedi...bende vazgeçtim....
    bandana takıyorum havalı oluyor.....:)

6. 2 Haziran 2009
  7. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ünlüler falan boyatır ama işte ..ya ozmaan kalsın bende boyatmıyım iğrenc değil ama tek renk olsun istedım beyaz fln yok ama olmadı kestrırım .napıyım .ojedemı yasak?sisizn doğum ne zmaan kızlar benım taa ocak napıyım idare ederım tabıkı bebişin saglıgı daha önemlı riske atmam ama bitkiselle yırtarmıyım dedım ama:))

8. 2 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım organik boyanın zararı yok diyorlar ama içine sinerse boyat benimde durumum senin gibi saçlarımının yarısı başka yarısı başka renkte birde boyalı olan kısımı iyice aktı kötü görünüyor ama bebeğime kıyamadım nede olsa zararlı çevremde hamile olupta boyatanlarda var.sen bilirsin yinede ama güzel görünmek için o minik meleğin sağlığıyla oynamaya değmez bence

10. 2 Haziran 2009
  11. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım bende boyatmıycam, beyazım yok kestire kestire bitirririm boyasını napalım opuyorumnanaktan

12. 2 Haziran 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    benım sacımı görsenıuz tam rezalet suanda:bbo:

3 aydır boyamıyorum dıpler geldı koyu kahve dıger yerler kırmızımafoldumben

doktorum bıtkısel boya ıle boya dedı ama boyamıycam

hıc bı sekılde rıske atamam yapana kadar canım cıktı bebegımımafoldumben

14. 2 Haziran 2009
  15. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy ikrar cok hoşssun:))
    ayy kızlar madem kalsın ozman her ay kestrırım az az hemen bahaneysle boyalarda gider güzelım saclarıma kavusurum napıyım bebişim herseyden mühım

16. 2 Haziran 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yanımda annemler var birde kestirmek iyi değil diye kerstirtmedilerde bana düşün artık

18. 2 Haziran 2009
  19. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.854
    Ödül Puanları:
    463
    ne boyattım ne de kestirdim. boyatmanın zararı olur mu bilmiyorum ama riske atılmayacak bir durum bu. kestirme ise batıl matıl yaptırmadım. 2 ay daha mısır püskülü modunda gezicem zemuszemus