Önemli! ..... Selülit te son veriyormuş

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve zubeyde24 tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zubeyde24
  1. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sadece üç tane malzemeye ihtiyacınız var. Streç film, filtre kahve ve su. Hazırsanız, tarife geçiyorum.

Bir avuç filtre kahveye macun kıvamına gelene kadar su ekleyip karıştırın. İnceltmek ya da selülitlerden arındırmak istediğiniz bölgeye filtre kahve karışımını sürün. Streç filmle iki üç kat sıkıca sarın. En az 3 saat bekletin. Bu sırada ev temizliği yapabilirsiniz, spor yapabilirsiniz ya da TV izleyebilirsiniz. Bekleme süresi bittikten sonra banyoya girip filtre kahve sürdüğünüz bölgeyi soğuk suyla yıkayın. Sert bir lifle ovun.

Filtre kahvenin olayı nedir? Kahvenin içindeki kafein hücrelerin uyarılmasını sağlıyor ve kan akışını hızlandırıyor. Bu sayede yağlar erimeye, selülitler yok olmaya başlıyor.

Streç film sarmasam olmaz mı? Hayır, olmaz. Streç film; filtre kahve sürdüğünüz bölgenin karışımı iyice emmesini ve terlemesini sağlıyor.

Niye soğuk su tutuyorum? Şok etkisi yaratıp hücreleri harekete geçirmek için soğuk su çok etkili…

Ne kadar süre yapmam gerekir? İstediğiniz inceliğe kavuşana kadar her gün yapmanız gerekir.

Siz şimdi kaç kilosunuz? Şuanda 49 kiloyum. Filtre kahve uygulamasını yapmadan önce 60 kiloydum.

Sadece bu işlem yeter mi? Bence olabildiğince çok su içmeye ve hareket etmeye çalışın. Çok yağlı yemekler ve hamur işlerinden uzak durun.

2. 5 Temmuz 2010
  3. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar denemedım ama en yakın zamanda denıyeceĞım kullanan arkadaŞlarım var ve tamamen yok olmuŞ

4. 5 Temmuz 2010
  5. angelbaby89

angelbaby89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    filtre kavhe türk kahvesi mi yoksa nescafe falan mı :)))

6. 6 Temmuz 2010
  7. darksea

darksea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    filtre kahve=neskafe
    ben bunu streç filmsiz türk kahvesiyle yaptım o bile işe yaradı dikkat ederseniz biçok selülit kreminin içeriğinde var kafeinkaydirigubbakcemile5

8. 9 Temmuz 2010
  9. ozgish

ozgish KK Delisi Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kafein de ne meret bişey içten alınca selülit yapıyo dıştan sürünce geçiriyo :)

10. 9 Temmuz 2010
  11. SipidiGonzales

SipidiGonzales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, filitre kahve neskafe değil neskafe instant veya granül kahve olarak geçiyor. Flitre kahve türk kahvesinin biraz daha iri çekilmişi gibi bişiy yani türk kahvesi işinizi görür :)

12. 15 Temmuz 2010
  13. __immortaL__

__immortaL__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    33
    ya nasıll yani inceltiyor ben 17 yaşındayım ama selülitmm var ya :S göbeğimede sürsem eritirmi oarayı ? yasakkelime

14. 15 Temmuz 2010
  15. darksea

darksea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sadece kahve sürerek incelmek diye birşey zaten mümkün değil=)
    kafein kan dolaşımını hızlandırıyor selülitli bölgeye peeling etkisi yapıyor aynı zamanda zayıflama diye bişey beklemeyin o kadar basit olsa bu işler=)

16. 19 Temmuz 2010
  17. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    İşe yarıyorsa süper ama filtre kahve nereden bulcam ki? türk kahvesiyle denemeye başlayım

18. 20 Temmuz 2010
  19. _pink

_pink Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaslar..benım fazla kılom yok ama selilütlerle cok buyuk basım dertte :sinifsinif: onlara cok buyk savas actım..kahveyı 2gundur deneyıp 1saat yuruyuse cıkıyorum..yosunlu sabunla masaj yapıyorum ve banyoda soguk su soku yapıyorum bacaklarıma bayanssulusmile ınanırmısınız sımdıden sıkılastı sankı..bence deneyın ıse yarayacak gıbı..bakalım ne olcak..lutfen paylasalım burda sonucları bayanlar..sosyologtrendy arkadasım ben normal turk kahvesıyle basladım..fıltre kahveyıde baharat satan baharat ceken buyuk bahartacılardan bulabılırız sanırım..fıltre kahve cekılmemıs halı turk kahvesının sanırım..neyse lutfen bılgılerımızı paylasalım burda arkadaslar yerimseniben