ÖNEMLİ!! Tüp Bebek tedavisinde yumurta kalitesini arttırmak için kür kullananlar.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve 30temmuz tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : 30temmuz
  1. 30temmuz

30temmuz kuzum gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba buyrunnnnnnnnn
    yaklaşık bir hafta sonra tüp bebek tedavisine başlıyacağım
    ve incir kürü ile çörek otu bal tarçın karışımı kullanmayı düşünüyorum
    fakat teretdütteyim acaba aramızda bu kürleri kullanan ve başarılı sonuç alan arkadaşlar varmı lütfen yardımcı olun ters etki görmekten kokuyorum aynı zamanda kaliteli yumurtalar elde edilsin istiyorum yardıııııııııım.

2. 26 Nisan 2010
  3. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım bir arkadaş daha vardı kullanan belki sensindir benim doktorumun sitesine yazmıştı doktorumd sorun olmaz demişti ama

ben kendi fikrimi söliim ben normalde adet sancısı çeken bi insan değilim ama o bal tarçın çörek otu kürünü denediğim ay yumurtamın çatlaması falan çok ağrılı olmuştu..yani işe yarıyor olabilir ama düzenli yapılırsa

benim şahsi kanaatime gelince ben senin yerinde olsam tedavime böle şeyler eklemezdim çünkü bişey olduğunda aklında kalıcak ay acaba bu sebepten mi oldu diye yani yine sen bilirsin ama ben sadece ilaçlarımla yetinmek oları hiçbir şekilde etkilemek istemedim çünkü yumurtalar toplandıktan sonra hatta transferden sonra hamile kalırda ik usg ye gidersen (inşallah) tedavide küçük olduğu için toplanamayan ama daha sonra kocaman olmuş yumurtalarıı görüceksin bide o kürler tetikleyip dahada büyürlerse çatlarken hem transfer ağrısı hemde o ağrıları çekebilirsin

ama bunların hiçbiri olmayadabilir ...........kafan yine karışıcak ama ben olsam sadece ilaçlarıma bırakırdım kendime çünkü alternatif yöntemler deneyince insan ister istemez dahada kaptırıyo ve olmayınca iyice umutsuzluğa düşüyosun

4. 26 Nisan 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    iki kürü birlikte kullanma canım ben bal çörek otu karışımını kullandım.faydasınıda gördüm inşallah sizede faydası olur

6. 26 Nisan 2010
  7. 30temmuz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok ikilemde kaldım
    sen kür denemedin yani ben hala kararsızım
    gerçi yumurtalarımla ilgili bir sorun şuan için yok ama lucrin bazı bünyede kist yapabiliyomuş şuan da lucrin kullanıyorum en iyisi bu kürleri yapmamak bende incir kürü yerine incir yerim olmazmı

8. 26 Nisan 2010
  9. 30temmuz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tüp bebek tedavisindeyken mi çörekotu kürünü kullandın yoksa sadece tumurta takibindemi kullandım cvb için sağol.

10. 26 Nisan 2010
  11. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mesela sen hiçbişey karıştırmasan sorunsuz büyüyen yumurtaların sorunsuzca devam etse sabırsız arkadaşım ne dersin :)

12. 26 Nisan 2010
  13. 30temmuz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eksik oldu arkadaşım hem sabırsız + takıntılı ohaoldumsmile taktım ya kafama aslında doğru söylüyorsun zaten yapmam gerekeni yapıyorum bazı şeyleride oluruna bırakmak lazım ama bırakabiliyormuyum hayır huy işte valla işim zor daha yolun başındayım Allah sonumu hayır etsin kafayı yemezsem iyidir.

14. 26 Nisan 2010
  15. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :eek:klava::eek:klava:

bak bende böle gergindim bi arkadaş dediki bebekler istemicek annem çok gergin biz gidelim dicekler sen böle yaprsan dedi walla sanada olcak he otu şeyi karıştırma iğneni ol gıdana dikkat et bol bol dua et gerisini allah bırak o en doğrusunu bilir

16. 26 Nisan 2010
  17. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yavvv gizemmmm öyle demee gitmeyecek kimse bi yere bende takıntılıyım ne olcak şimdi :) güzelim herkes bişi söylüyo ya o yuzden kimi pozitif etki görmüş kimi negatif karıştı kafamız

18. 26 Nisan 2010
  19. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canımcıgım ben gizemlinin dr. sordum zararı olmaz dedi bilimsel olarak kanıtlanmamıştır diye yazmış bana ama zararıda olmaz demiş nasıl istiyorsan onu yap demiş bana bugun dr. sordum incir suyu içeyimmi diye zararı olmaz dedi zaten famara diye bana bir ilaç verdi 5 gün kullanacagım çok etkili bir ilaçmış kaliteli etkiside varmış kayısı falan yiyorum ceviz zararı olmaz bunların günde bir bardakta incir suyu içecegim incir havuçla beraber alındıgı zaman tehlikeli çatlamasına sebep olurmuş hemşire bir arkadaş anlattı en önemliside RELAX olmak gerek canım sende benim gibisin malesef kafa yormaktan yoruldum artık eşim çok rahat erkeklerin dünyası çok farklı...