Onep... Ankara

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve silvio tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : silvio
  1. silvio

silvio Guest

Onepte burun estetigi varsa resimleri koyabilirmi aceba veya tecrubelerini paylasabilirmi. Ben Hifzi beyle görustum ve cizdigi resim cok cirkin oldu, bisey diyemedim, ama herkes tavsiye ediyor. Cok merak ediyorum, özel msjda gönderebilirsiniz.

2. 11 Mayıs 2009
  3. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hıfzı beyle görüşmek istiyorum...sana nasıl bir resim çizdi neresini beğenmedin anlatırmısın biraz

4. 12 Mayıs 2009
  5. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bende ankara onepte burun ameliyatı oldum. olalıda 1 yıl oldu..benim ameliyatımı zühtü demir yaptı.ve ben cok memnunum cünki cok doğal ve kimse ameliyat olduğumu en yakınlarım bile anlamadı yüzüme cok güzel ve orantılı yaptı.hıfzı bey bilemiyecem ben 1 yıl araştırdım.yaptırmadan önce ve zühtü beyi cok met ettiler yaptıracak olanlarada şimdiden geçmiş olsun sorunuz olursa yardımcı olurum arkadaşlar...

6. 12 Mayıs 2009
  7. silvio

silvio Guest

Hangi hastaneyi sectiniz? Ben en pahalisini dusunuyorum. Cok korkuyorum. Sigarayida birakamadim ameliyati dusundukce dahada cok iciyorum.

Sevil hanim bilmiyorum hayal ettigim gibi guzel olmadi cizilen resim. Aslinda fazla bisey degismedi, dogal görundu. Ben yine Hifzi beyi dusunuyorum, guvendim, cok anlayisli ve realist. Onun yaptigi guzel ve dogal bir burun görebilirsem yuzde yuz eminim secimimden. Duyurulur: resim istiyorum!

8. 12 Mayıs 2009
  9. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    bende cok sıgara içiyodum.ameliyat olduğum güne kadarda içtim ama yinede bi hafta önceden azalt sıgarayı derim.ben öyle pahalı bi yer seçmedim.gop.tıp merkezinde oldum.korkulacak bişeyde yok kendini kasma dr seçtiysen dr güven derim.reismde ekliyorum bakarsın .

10. 13 Mayıs 2009
  11. cilek.35

cilek.35 Guest

kızlar benım amelıyatımıda dr.zuhtu demır yaptı ve annemın amelıyatınıda,,ben daha kalkık ve hokka bı burun ıstedıgım ıcın daha kucuk bısey yaptı bana ama annem daha dogal olsun dedı ve kımse estetık oldugunu anlamıyor cok harıka oldu benım amelıyat olalı 1 hafta oldu fotolarım var bakabılırsınız

12. 13 Mayıs 2009
  13. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benimde zühtü demir yaptı onepte 1 yıl oldu benim olalı bende cok memnunum cok geçmiş olsun sizede bende burnumunda resimleri var sağlıkla kalın.

14. 13 Mayıs 2009
  15. silvio

silvio Guest

Peki niye dr Zuhtuyu tercih ettiniz, dr Hifzida varken? Ne kadar ödediniz? Doktordan doktora degisiyormu fiyatlar (onepte)?

Turkcemin kusuruna bakmayin bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mayıs 2009
  16. 13 Mayıs 2009
  17. sergu

sergu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar fotolarınız nerde ben neden göremiyorum yaaa

Son düzenleme: 13 Mayıs 2009