Onerdiginiz beyaz esya markalar..

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve mceycey tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : mceycey
  1. mceycey

mceycey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar bana yardimci olurmusunuz.. Evlilik hazirliklarim basladi ve beyaz esyalara bakiyorum ama hangi markalar iyidir bilemedim tavsiye ettiginiz bir marka varmi? Memnun kaldiginiz? paylasirsaniz sevinirim kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

2. 17 Temmuz 2009
  3. EU2

EU2 Guest

kesinlikle bosch u tavsiye ediyorum ...

4. 17 Temmuz 2009
  5. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim buzdolabım sharp süper bişey 10 dkda soğutuyor ve içi geniş. çamaşır ve bulaşık makinemde siemens memnunum...zemuszemus

6. 17 Temmuz 2009
  7. blueangel1771

blueangel1771 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bosch yada arçelik canım kesinlkle.arkdaşın dedğin sharp da çok ii bir markadır fakat azcık tuzlu.bnde yeni evlendim tüm eşyalarım arçelik bir çamaşır makinem bosch ve çok memnunum.buzdolabım arçelik nofrost harika soğutuor.sebzelkteki yiyeceklerim 1 hafta kalıolar ve hiç bozulmuo.o sıfır drece bölmesinde 1 hafta boyunca yeşillklerim sararmadı bile.karar senin

8. 26 Temmuz 2009
  9. Quixotic

Quixotic Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Beyaz eşyada markadan çok özelliklerine bakmalısın örneğin arkadaş demiş buzdolabım nofrost die ama nofrost özelliği elektiriği çok harcıyor. Aldığın ürünü hor kullanmadıığın sürece problem yaşıycğını sanmıorum. Bazıları dio daha senesi dolmadan boyası döküldü dökülür eşyayı ıslak ıslak bırakırsan çamaşır makinasında kireç önleyici kullanmasan mesela o makinadan hayır gelir mi gelmez. Bu arada benimkiler de beko hepsi hemde şimdiden alıcağın eşyaları allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin.

10. 29 Temmuz 2009
  11. Sinpac

Sinpac Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tek tavsiye: Kesinlikle Siemens alma. Mutfak eşyalarım Siemens. Buzdolabım aldığımdan beri yapmadığını bırakmadı. Teknik servis buzdolabıma kaynar su dokerek evime su bastırdı. Ve sonra müşteri hizmetlerinden arayıp, "Galoş giydiler mi" diye sordular. Türkiye Siemens ve teknik servisi REZALET. Allah onları bildiği gibi yapsın.

Annemlerin Arçelik herşeyi, memnunlar. Teknik serviste iyi. Ama galoş giymiyorlarmış. lülülülülülü

12. 30 Temmuz 2009
  13. failspuin

failspuin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar model noları ile verirseniz daha iyi olur,bende boschtan BSG82480 Elektrikli süpürge ve wae20462 çamaşır mk aldım.henüz kullanmadım ama evimizde bu ikisi bosch ve çok memnunuz.

14. 2 Ağustos 2009
  15. doddy

doddy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Buzdolabında Samsung, LG ve Sharp
    Kalanlarda Bosch, Siemens veya Profilo bence en ideali. Çamaşırda Electrolux de çok iyi.

Profilo eskisi gibi kalitesiz değil, artık Bosch tarafından aynı fabrikada üretiliyor. Ucuz bütçeler için çok ideal, aynı fiyatta satılan Indesit, Regal ve Altus gibi markalara her anlamda beş çeker.

Ya da şöyle diyeyim kızlar

Buzdolabında Amerika ve Kore
    Çamaşır ve bulaşıkta Alman
    Pişirici ürünlerde de ıtalyan bence en iyisi.

Arçelik'e kimse kaliteli demesin, iyi ürünleri var ama onlar hep ithal modelleri. Mesela 8144BJ çamaşır makinesi modelini LG üretiyor, süper bir makina. Üzerinde Arçelik yazıyor ama Kore malı. Arçelik'in bu tarz modellerini yakalarsanız süper, ama gerisi fiyasko benden uyarması. Vestel'e hiç girmeyelim :)

Ariston'un fırınları çok iyidir. Ama gerisinde en kötü markadır kesinlikle bulaşma derim.

Allah bol huzur ve sağlık nasip etsin. Bir de satıcıların lafına hiç inanma, yetkili servislerden ve internetten bilgi alanı öneririm. Satıcının stoklarında satamadığı ne varsa ne kral eşya odur :)

16. 2 Ağustos 2009
  17. Liva

Liva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    biz beyaz eşyalarımızı 2 sene önce yeniledik hepsi bosch , k şükür şimdilik şikayetimiz yok yerimseniben
    şimdiden hayırlı olsun canım sağlıklı mutlulukla kullanın eşyalarnızı opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 15 Temmuz 2010
  18. 4 Ağustos 2009
  19. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Maddi imkanin varsa,

1. MIELE

alternatif olarak´ta