Öneriler, Sorular, Yorumlar...

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve runya505 tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : runya505
  1. runya505

runya505 Guest

Arkadaşlar burda birbirimize önerilerde , yardımlarda bulunalım

2. 5 Ocak 2007
  3. SENACE

SENACE Guest

EVET BENDE AYLAR ÖNCESİNDEN İNTERNET, MECMUA NE VARSA KARIŞTIRDIM.
    SIRA MODAEVLERİNE GELİNCE. ORADA NE GİYSEM HOŞUMA GİDİYORDU ( Gelinlik giymek çok harika birşey, hepsi güzel gözüküyor. )
    MODELE ve RENGE KATALOGDAN KARAR VERMİŞTİM ZATEN. MODAEVİNE GİDİNCE KUMAŞLARIN KALİTESİNİ ve ZARAFETİNİ DİKKATLE İNCELEDİM.
    SONUNDA DA TAM HAYALİMDEKİ GİBİ BİR GELİNLİĞE SAHİP OLDUM.
    ÜST BEDEN FRANSIZ GİPÜRÜ, ALT ETEK KISMI KETEN ŞANTUK DENEN BİR SATEN ve FRANSIZ GİPÜRÜYLE KOMBİNE EDİLMİŞ. DUVAK KENARI İNCE GİPÜR. GİPÜRLERE ARA ARA SU TAŞI İŞLENMİŞ ve RENK KIRIK BEYAZ.
    BEN KATALOGLARIDA YABANA ATMAYIN DERİM.
    YENİ EVLENECEK OLANLARA DA ALLAH KOLAYLIK VERSİN.
    HERKES GÖNLÜNDEKİNE SAHİP OLSUN İNŞALLAH.

4. 5 Ocak 2007
  5. SENACE

SENACE Guest

BİR EKLEME DAHA YAPMAK İSTİYORUM.
    GELİNLİKÇİYE GİTTİĞİNİZDE BİLİNÇLİ OLDUĞUNUZU HİSSETTİRİN AŞAĞI YUKARI PİYASA ARAŞTIRMASI YAPTIĞINIZIDA...
    EĞER TANIDIĞINIZ BİLDİĞİNİZ BİR GELİNLİKÇİ VARSA ( Dikişine, maharetine güvendiğiniz ) DÜĞÜNE AYLAR KALA ORAYA GİDİN ve PAZARLIK YAPIN. ( Fiyat çok düşüyor. ) DÜĞÜNE YAKIN MODELİ DEĞİŞTİREBİLİYORSUNUZDA.
    ÇÜNKÜ KIŞIN PİYASA DURGUN OLDUĞUNDAN ÇOK EKONOMİK SAHİP OLUYORSUNUZ. DAHA RAHAT DENİYORSUNUZ MODELLERİ.
    GELİNLİK ÇOK ÖNEMLİ SON DAKİKAYA BIRAKMAYIN...
    Ben 2005 Haziran ayında evlendim. 2005 Şubat ayında pazarlık yapmıştım ve model içinde aşağı yukarı karar vermiştim. ( Sonra biraz değiştirdim. )
    2004 Eylül ayında evlenen arkadaşımdan 250 YTL daha ucuza sahip oldum gelinliğime. ( Aynı gelinlikçide ve kumaş türleri ve model hemen hemen aynı )

6. 4 Mayıs 2007
  7. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Allah izin verise benim pırlanta yüzüğümde böyle olcak.. Ya da elmas olabilir..Ama bu modele bayılıyorum..

8. 3 Haziran 2007
  9. Skye

Skye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Bu alyans hangi firmaya ait? Bilen var mı? Başka alyanslara bakmama bile gerek yok, direkt bunu istiyorum çünkü. Umarım uyurken falan batıp rahatsızlık vermez =P

10. 11 Temmuz 2007
  11. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    hepsi birbirinden güzel.teşekkürler canım..

12. 1 Ağustos 2007
  13. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    ya bunların hepsi çok süper burda emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve ablalarıma çok tşk ederim bende bu yaz evlenicem gelinlik konusunda çok araştırma yaptım ve bu kadar gelinlik bulamadım çok tşkler arkadaşlar emeğinize ve yüreğinize sağlık

14. 26 Şubat 2008
  15. ana_lucia

ana_lucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim tek taşım en baştakinden ama taşı pembe değil beyaz birde bunu kullanmak çok zor dikkat gerektirio çünkü kenardaki küçük taşlar sürekli düşüyo yani fazla kullanışlı değil ama alyansla biraraya geldiği zaman çok güzel duruyo

16. 14 Mart 2008
  17. file_maker

file_maker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm bayanlar benim sorum şu: nişanı evde yapıcaz ben önceden nişanım salonda olcak diye abartılı bi nişan elbisesi tercih ettim.ama şimdi evde olcak evde nasıl bişi giyebilirim.hem abartısız hemde çok güzel bişi olsun istiyorum sizinn fikirleriniz ???

18. 15 Mart 2008
  19. ana_lucia

ana_lucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sade bi gece kıyafeti olabilir canım hayırlı olsun mutluluklar dilerim