önerilerinize ihtayacım var :(

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve SessizGemii tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : SessizGemii
  1. SessizGemii

SessizGemii Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar son 1 ay içerisinde birden saçlarım dökülmeye başladı kullandıpım şampuanı değiştirdim başka farklı şampuanlarda denedim ama hiç etkisini görmedim bilmiyorum devamlı kullanmadan değiştiriyorum diyemi ama birden oldu ya 1 ay önceye kadar hiç sorunum yoktu şimdi ise saçlarım kup kuru banyodan çıktıktan 5 dk sonra sanki 1 aydır yıkamıyorum gibi elimi saçıma attığım an saçlarımla karşılaşıyorum bitkisel yağlarda kullandım ama yok yok :KK43: normal dediler mevsim değişiminden ama hiç normal gibi gelmiyor bana yardımlarınızı bekliyorum çok ciddi bir sorun p.tesi doktora gidicem gitmeden bi kaç şey daha denemek istiyorum yardı ederseniz çok sevinirim
    :sinifsinif:

2. 6 Ekim 2010
  3. azaro

azaro Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 2 aydır Lacinianın Şampuanını kullanıyorum saç diplerime çok iyi geldi ayrıca dökülmeler için losyonuda var ikisini aynı anda kullanabilirsin ben çok memnun kaldıma.s

Son düzenleme: 6 Ekim 2010
  4. 7 Ekim 2010
  5. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    cnm en azından bende işe yaramıştı , onu yazmak istedim sana
    otacı 10 bitki özlü şampaunın içine bepanthen ve evigen ( veya başka bir e vitaminide olur ) ampüllerini kırıp kullanmıştım . saçlarımı sadece bununla yıkıyordum .. ben faydasını görmüştüm baya ..
    bi dene istersen