önerilerinizi bekliyorum.. Sanırım asıgım..

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve karameleks tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : karameleks
  1. karameleks

karameleks Guest

dogru baslık altındamıyım bilmiyorum ama sizlerle askımı paylaşmak istedim..

3 hafta önce sözlendım ben.. Görücü usulu sayılır.. Ama dogru bir karar verdiğime inanıyorum.. Olmak istediğim yerde ve olmak istediğim özelliğe sahip bir insan ile birlikteyim.. Onu gün geçtikce daha cok seviyorummm...

Yalnız bir konuda görüşlerinize ihtiyacım var.. Biz sözlümle her gün telefonda konusuyoruzz-mesajlaşıyoruz geceleri msn de konusuyoruz..
    Hani derler ya kaçan kovalanır diye ?? Onunla bu kadar görüşmem dogru muu sizcee.. Yani biraz uzak durup kendimi özletmem falan gerekir mii??

BEn onunla cok mutluyum.. O pek kendi duygularından bahsetmiyor ama yine de beni önemsediğini ilgilendiğini görüyorumm.. Biraz önce evimizin önüne gelip gül koydu penceremee :)) Ben onun için özel birsey yapmasam da tatlı dilimle onu mutlu ettiğimi söylüyor.

Daha yolun basındayız ama bu sevgi hiç kaybolmasınn istiyorumm..Araya biraz mesafe koymak mı gerek bunun için?? Önerilerinizi bekliyorummm..

2. 25 Mart 2008
  3. Bicapple

Bicapple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencee içinden geldiği davran mutluluğunu sevgini nsaıl yaşamak istiosan öle yaşa ve yaşat paylaşş sonra gün gelir biraz uzaklaşimm dersin farkında olmadan arada o kadar mesafe olurki tahmin bile edemezsin sonrada keşke böle yapmasaydım dersin pişmanlık duyabilirsin herşeyi akışına bırak nasip bu ne yaparsan herşey olacagına varır eger gerçekten seviyorsan bence kendini sakın geri çekme içinden geldiği gibi yaşa hayatında hiç bişeyi erteleme giden zaman geri gelmio unutmaki yaşanan günün tekrarı yok hayatında keşkelere yer vermeee keşke demek istemiosan mutluluklarr...a.s.

4. 26 Mart 2008
  5. Sarxix Frezya

Sarxix Frezya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende nişanlıyım gerçi nişanlım şuan askerde ama gitmeden önce bizde sürekli telefonda konuşurduk msjlaşırdık ve her seferinde birbirimize olan sevgimiz daha çok arttı daha çok bağlandık.Bunlar çok güzel şeyler elinde şimdi bunları yaşama fırsatı varken bence herşeyi doyasıya ve gönlünce tadını çıkara çıkara yaşa.Hem sözlüne daha çekimser ve soğuk davranırsan seni yanlış anlayabilir bunlarıda düşün bence sonuçta bu insan bu saatte bile gelip sana bir gül vermiş bu insana soğuk davranmak ayıp olur.Hem senin ki alenan bir çıkma vakası değil ki kaçıp da kovalanmayı düşünesin bu işin sonun da evlilik var. Bayan olmamız kimseye haksız yere kapris yapmamızı gerektirmez aynısını bana nişanlım yapsa çok üzülürüm ve de çok üzerim.....

6. 26 Mart 2008
  7. Sarxix Frezya

Sarxix Frezya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca bu arada çok görüşmekle emin ol ki sevgin azalmaz aksine daha da çok artar sen içini ferah tut ve çok mutlu :))))))

8. 26 Mart 2008
  9. yaseming

yaseming Guest

Merhaba,
    Bende Eylül 8'de nişanlandım;Temmuz'da flört etmeye başladık.Mayıs'ta da evleniyorum Allah nasip ederse. Herşey o kadar hızlı gerçekleşti ki... Aynı işyerindeyiz, hemen hemen hergün beraberiz. Bazen bu kadar görüşmek iyi oluyor mu diye soruyorum ;ama ayrı kalmakta yaramıyor,sürekli özlediğimizden dolayı kavga çıkaracak birşeyler buluyoruz. Pazartesi yurtdışına gidecek sadece 2,5 gün ama bize yıl gibi geliyor senağlama

Birbirinizi tanımak için en güzel günleriniz bence,bol bol görüşün.. Umarım çok mutlu olursunuz..

Kendine ii bak...a.s.

10. 26 Mart 2008
  11. sevdalxixm78

sevdalxixm78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne guzel canım allah mesut etsin..sen boşver kaçan kovalanır laflarınaa..sen sevgını doya dopya içinden basıl gelıyosa ole yaşa..

12. 26 Mart 2008
  13. karameleks

karameleks Guest

İçimi aydınlattınızzz coook sağolun... İyi kii varsınızzzz..

14. 26 Mart 2008
  15. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    boşveeeeeeerr...nasıl içinden geliosa öyla davran..
    allah mutlu etsin canım seni..

16. 5 Nisan 2008
  17. ÇXIXXGXDEM 33

ÇXIXXGXDEM 33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Aşkimin Yazdiği Msji Aynen Size Aktariyorum ''benim Anlamadiğim Yan Yanayken Dünyanin En Güzel En Mutlu çiftiyiz.ama Ayri Kaldiğimizda Paylaşamadiğimiz Olay Ne Ben Onu Anlamiyorum'' Aynen Onun Dediği Gibi Yan Yanayken Herşey Mükemmel Ama Benim Ayriliğa Hiç Tahammülüm Yok çok Kiskancim Ve Bunu çok Belli Ediyorum 7 Aydir Birlikteyiz Onun Beni Daha 1 Kere Bile üzdüğünü Hatirlamiyorum Tüm Sorun Benden Kaylankaniyor Ama Ne Yapim Kendie Söz Geçiremiyorum çok Seviyorum Onu Yaaa

18. 14 Nisan 2008
  19. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Seni o kadar iyi anlıyorum ki.
    O beni düşünürken bende onu düşünüyorum.
    İşte bu yüzden zıtlaşıyoruz.
    Sanırım bizdeki sorun bu çok seviyorum kendime söz geçiremiyorum elimde değil.