Online alışveriş siteler

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve Beren tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

15 Ocak 2011
    Konu Sahibi : Beren
  1. Beren

Beren <3 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    kızlar ben internetten hiç alışveriş yapmadım artık yapmak istyrm acaba güvendiğiniz beğendiğiniz internet sitelerini buraya yazabilirmisiniz online alışveriş sitelerini:26:
  2. 15 Ocak 2011
  3. pisipisi

pisipisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım ben sürekli internetten alışveriş yapıyorum.
    Hepsiburda oldukça güzel, onun haricinde Kom ve Ayyıldızın internet sitelerindeki online satıştan herzaman alışveriş yapıyorum, strawbery'den de memnunum, 1.5 sene önce de emall diye bir siteden telefon almıştım onda da sorun yaşamadım.
  4. 15 Ocak 2011
  5. almor

almor Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Ben de hiç internetten alışveriş yapmadım da illa kredi kartı ile mi yapmak gerekiyor arkadaşlar kapıda ödeme ya da havale yapılabliyor mu bu tür alışverişlerde acaba?
  6. 15 Ocak 2011
  7. pisipisi

pisipisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Firmadan firmaya değşiyor. Hemen hemen hepsi havale kabul ediyor, bazıları da kapıda ödeme imkanı sunuyor ancak ben hep kartla yaptım. Yukarıdayazdığım sitelerin haricinde şehirfırsatı'ndan ve markofoniden de aldığım ve pek memnun kaldığım şeyler oldu.
  8. 15 Ocak 2011
  9. secret_1903

secret_1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bu tamamen siteye bağlı.bazı sitelerde sadece kredi kartı geçerli,bazılarında havale de oluyor.Kapıda ödeme ise yeni yeni başlıyor ve birçok sitede henüz uygulanmıyor.Güvenli olan sitelere gelirsek...hepsiburada genellikle piyasa fiyatında veya daha ucuz oluyor,bazen kısa süreli güzel indirimler oluyor.gittigidiyor ve sahibinden.com siteleri de güvenli fakat orada ilan veren bireysel satıcılardan alışveriş yapıyorsunuz,satıcı sorun çıkarabilir ama bu durumda da site paranızı güvence altına alıyor.mesela gittigidiyorda siz ürünü elinize geçtikten sonra inceleyip beğenirseniz onay veriyorsunuz 3 gün içinde.eğer onay vermezseniz paranız satıcıya aktarılmıyor...bir de ünlü markaların 2-3 günlük indirimlerle satıldığı özel alışveriş kulübü siteleri var.sitelerin bazıları sadece davetiye usulüyle üyelik alıyor.üye olmak isteyenlere davetiye yollayabilirim
  10. 15 Ocak 2011
  11. Madamiks

Madamiks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.
  12. 15 Ocak 2011
  13. Beren

Beren <3 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    kızlar çok teşekkür ederim markafoniye üye oldum ama anasayfada sadece kampanyalar çıkıyor maybeline filan makyaj malzemelerini bulamıyorum halbuki orda var ama seçeneklerde yok nasıl bulucam:KK43:
  14. 15 Ocak 2011
  15. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin &#9829;pamugum ve prensesim &#9829; Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    markafoni,limango,trendyol,clubbon,markalonga,vipdükkan gibi sitelerin kampanyaları 1-4 gün arası olur.
    hatta bazı ürünler daha satışa sunulur sunulmaz bitiyor tükeniyor.hergün takip edeceksiniz bu tarz siteleri.
    bazen acaip indirimli markalar geliyor ihtiyacım varsa beğendiysem değerlendiriyorum
    mesela bir kere rodi kotu indirimli 25 e aldım,leviste 40 a aldım.tabi bi baktım sabah stokta var düşünmeden aldım.10 dk sonra baktığımda bitmişti bile.
  16. 15 Ocak 2011
  17. Beren

Beren <3 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    yani her zaman her marka çıkmıyor öylemi? yani her gün takip etcem belki maybelline çıkar die bide arkadaşını öner 10 tl kazan dio bu dogrumu tüm arkdşlarımı davet ettim de:KK1:
  18. 15 Ocak 2011
  19. pisipisi

pisipisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım şehirfırsatı da çok güzel. Ben defalarca yemek, masaj ve kişisel bakım paketleri aldım. Çok çok ucuza ne bakımlar yaptırdım kendime