Onu aldatıyor muyum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve renksizdunya tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : renksizdunya
  1. renksizdunya

renksizdunya Guest

evliyim,beni çok seven bir eşim var.ama evlenmeden önceki ilişkimi aklımdan atamıyorum. çok sevmiştim ama ayrıldık. herkese rol yaptım onu unuttuğuma dair çünkü elimden başka birşey gelmezdi kendimi bile kandırdım.
    eşimin iyi yanlarını görüp onu sevmeye çalışıyorum onu insan olarak çok seviyorum ama hepsi o kadar. keşke onun yerinde olsam diyorum aşık olduğu bir insanla evlenmek ne güzeldir diyorum

2. 23 Mart 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

bence sevmeye calısmaya devam et ...

4. 23 Mart 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Eşiniz sizi değil de eski sevgilisini düşünseydi,sizi kandırıp evlenmeye razı olsaydı aldatıldığınızı düşünür müydünüz?
    Yoksa normal mi karşılaşırdınız?:uhm:
    Bu soruların cevaplarına göre kararınızı verin.:nazar:

6. 23 Mart 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Ruhen aldatıyorsunuz.....sengözlerimebaksanab

8. 23 Mart 2009
  9. renksizdunya

renksizdunya Guest

ben kimseyi kandırmadım o benim severek birinden ayrıldığımı biliyordu ama unuttuğumu söylemiştim diyorum ya kendime bile unuttum dedim
    birazda görücü usulü ve aile içindi bu evlilik kanser hastası babamın yüzünün güldüğünü gördükçe birşey diyemedim benim mutlu olacağımı düşünüyordu düğünümde bile hep ailemi izledim fedakarlık yaptığımı düşündüm yeniden başkasını severmiydim bilmiyorum ama sevdiğim kişiyle evlenemedikten sonra....

10. 23 Mart 2009
  11. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim kavusamadigin zaman ask olur derler ya. gercekten dogru. kavustugun zaman inan bana bi halt olmuyor cunku. siradanlasiyor. simdi kavusamadiginiz icin acaba diyorsun hep. ama bence isin bu tarafini daha cok dusunmelisin sonucta akli basinda bir kadinsin. kendimen ornek vereyim.

cok sevdigim, ama kavusamadigim imkansizliklarla dolu sevgilimle nihayet sozledndik. diyordum ki hayatimda tek o olsun baskasi olmasin. desin ki baan bu bir goz oda, sen de burada oturup aksama kadar beni vbekleyeceksin dese beklerim diyordum. ilk gozumu nasil kararttiysam. ama gel zaman git zaman, vur sur kavga dgurultu, tartisma. ben ona hayatimin aski derdim. cidden. baska da kimseyi o kadar sevmedim.ama kavusamadigimiz icinmis. kavustugumuz anda isin buyusu kacti, siradanlastik ve ayrildik 1.5 sene sonunda. ohhh beee diyorum iyi ki ayrilmisim, dunya varmis.

simdi esimle cook mutluyum.

12. 23 Mart 2009
  13. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Huzursuzluk,vicdan azabı,sevmek,özlem,pişmanlık,tutku..Hepsi bir arada sanırım.
    Her zaman herkes sevdiği insanla evlenemiyor,nasip meselesi aslında..Ama sizi zorla da evlendirmemişler ,o yüzden fazla kurcalamamak gerek ..Sevdiğiniz kişi ile evlenemediyseniz,evlendiğiniz kişiyi sevmeye en azından saygı göstermeye,aile olmaya devam edin bence..Diğer herşey yolundaysa,eşiniz de size değer veriyor,evliliğinize bağlı kalıyorsa,ki AŞık olduğunu söylüyorsunuz eski defterleri açtıkçadaha çok üzülürsünüz..
    Anın güzelliklerini keşfedin derim..
    Ayrılmak ayrı olmak bu gibi durumlarda çözüm mü bilemiyorum ama gönlümden bile geçirmek istemiyorum..

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  14. 23 Mart 2009
  15. bence siz eşinizide kendinizide aldatıyorsunuz..

ayrıca aynı cümle içinde hem kimseyi kandırmadım diyorsunuz sonrada kendinize.eşinize ve sevdiklerinize yalan söylediğinizi ifade ediyorsunuz..

16. 23 Mart 2009
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Geçmiş olsun babanıza..:teselli:
    Çok açık diyeyim ben böyle bir evlilik sürdüremezdim..
    Aklımda başka biri varken hiç günahı olmayan bir adamın yanında uyuyamazdım geceleri..:nazar::nazar:
    Hakkınızda hayırlı olsun inşallah

18. 23 Mart 2009
  19. nihala

nihala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence aldatmıyorsunda! senin düşünecek baska derdin kalmamış! :1closedeyes: