Onu bu kadar severken bırakmalı mıyım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dove tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : dove
  1. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilenler vardır belki,
    benim uzun zamandır bir ilişkim var. birlikte çok zorluklara göğüs gerdik. Sevgilimin ailesi o küçükken boşanmış. Benle tanıştığında annesi ve annesinin 2. eşi ile yaşıyordu. Ama üvey babası biraz kabadayı gibi tabir edilen sert ve işlerini sertlikle halleden bir adam. Sevgılım onun şirketinde çalışıyor ama neredeyse hiç ücret alamıyordu. Ayrılmak istediğinde izin vermiyordu. Neyse bir sürü olay oldu ve en sonunda onların yanından ve o şehirden ayrılıp Türkiye'nin başka başka şehirlerinde çalıştı. Evden ayrıldığı için üvey babasıyla düşman oldular neredeyse. Seni ben yetiştirdim sen başkaları için çalışmaya gidiyorsun diye.

En sonunda benim olduğum yere, Ankara'ya geldi. Tam herşey düzelecek diye ümitlendim ama sevgilimden 2 gündür haber alamıyordum. Bu sabah öğrendim ki çalıştığı yerde kaza geçirmiş! Bir kolu kırılmış, omurlarında zedelenmeler vs. ışyeri de ailesini aramış gelip almış annesiyle üvey babası.

Sizden yardım istediğim konu şu;

Ben kendimi kötü hissetmeye başladım. Bu adam benim için Erzincan'dan Muğlaya Çorum'dan Balıkesir'e kadar başka başka yerlere gitti tek başına çalışmaya. Bir tek ben üvey babasının yanında kalmasına karşı olduğum için. Kendimi onu bir sürü zorluğa itiyormuş gibi görüyorum.
    Annesiyle beraber evlerinde yaşasa, üvey babasının yanında çalışsa (adamın sadece 2 kızı var, işlerini yürütecek biri lazım kendisine) düzenli bir hayatı evi, işi olur... Son 2 yılda yaşadığımız zorlukların tarifi yok çünkü.. Benim yüzümden artık başına bişey gelsin istemiyorum...

Ama o evde, o aileyle kaldığı sürece benim ailem de sevgilimi kabul etmiyor. Ve şimdi o eve gittiği için tekrar ayrılma şansı yok.

Kısacası sıkıştım kaldım arada. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum, birbirimizi o kadar seviyoruz ki.. 5 sene olacak ilişkimiz bi ay sonra ve hala arkadaşlarım falan imrenirler onun bana bu kadar düşkün olmasına. Ama onun iyiliği için bırakmam gerek sanki... Benimle olmasına herşey karşı gibi.. Tekrar onu tek başına, o kadar zorluğun içinde görmek istemiyorum.

Dışarıdan birilerinin yol göstermesine ihtiyacım var..

Son düzenleme: 18 Haziran 2010
  2. 18 Haziran 2010
  3. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    suanda bunlari düsünme bi dur önce sagligina kavussun bakalim ne olacak, belki de ailesiyle kalmak istemicek kendi gidicek yada ailesi degisir eskileri unutur daha yapici davranirlar ama önce bi iyilessin:hulya:

4. 18 Haziran 2010
  5. Eemerald

Eemerald Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın bırakmaaa :1hug:

6. 18 Haziran 2010
  7. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh ahh bi düşünmesem artık.. Beynim durdu valla düşünmekten.
    Kendi de ailesiyle kalmak istemez sanırım. ama kalabilir de :bbo: o zaman da benim ailem başta annem olmak üzere kıyameti koparır. Çünkü birbirlerine küsler....

8. 18 Haziran 2010
  9. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    biliyorum canim bende böyle hersey hemen olsun bitsin istiyorum
    en ufak seyleri bile kocaman dev problem yapiyorum
    ama yarin ne getirir bilinmez :teselli:
    annen keske karismasa sonucta annesi bak yine basi sIkIsinca ailesi kostu demi

10. 18 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    zamana bırakın...

ailen niye kabul etmiyor o ailedeyken

12. 18 Haziran 2010
  13. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tam olarak anlatamadığım şeyler var.. Yani annesinin eşi nasıl denir küçük çapta bir mafya gibi.
    bir de 2 sene önce, ailesiyle tartışıp evden ayrılınca annesi ve babası Benim babamı arayıp bizim ilişkimizi söyledi. beni çok zor durumda bıraktılar. özellikle annesi söylenmeyecek şeyler söyledi bana telefonda.
    o zamandan beri ailem de karşı. eğer o çevreden koparsan, ailesiyle bizi yüzyüze getirmezsen olur ancak dedi babam.... :çok üzgünüm:

14. 18 Haziran 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

öyle bir aileye kimse kızını emanet etmek istemez. ailen haklı.

umarım her şey ikiniz için en iyi olacak şekilde sonuçlanır

16. 18 Haziran 2010
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bunun ustune bırakırsan o adam senin yuzune bakmazki cok haklı senin icin bu kadar fedakarlık yapan bir insan gercekten sevdigi icin yapıyordur eger zorlansa kendi ayrılırdı zaten senin demeni beklemezdi ama sen ondan ayrılırsan bence buyuk hata yaparsın

18. 18 Haziran 2010
  19. dove

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın moon, ama böyle saplantılı düşüncelere takıldım işte. sanki başına gelen her şey benim yüzümden gibi düşünmeye başladım. ona şanssızlık mutsuzluk getiriyorum diye... ama sanırım bişey yapmıycam. sadece bekliycem.... :1closedeyes: