onu cok özlüyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ecececo tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ecececo
  1. ecececo

ecececo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onu cok özlüyorum.bundan 6ay önce ınternette biriyle tanıstım.onu tanımadan önce cok mutsuzdum sankı hayatdan hıc bı beklentım kalmamıstı ve acıkcası ıneteden böle bı ask ve sevgı yasanacana hıc ınanmasdım hep sacma gelırdı bana hıc olurmu böle sey ıneteden sevgılı derdım.ama bıgun benım basıma gelıcenı hıc dusunmemıstım.ewet ınternetten bırıne asık oldum ben ılk bastan soguk bakmıstım bu ılıskıye ama gun gectıkce onan öle bı baglanmaya basladımkı oda benden cok hoslanıyodu ve belkı ınanmassınız ama hayatında asık oldu ılk bayan bendım.bukadar uzak olmasına ragmen bırbırımıze asık olduk hemde delı gıbı.ona okadar alıstımkı bırgun gormesem sesını duymasam sankı ogun yasamamısım gıbı oluyordum onsuz hıc bıseyn anlamı yok ona cok alıstım oda bana. 6aydır msnden göruyoruz bırbırımızı tlden knsyoruz sesımızi duyuyoruz.bırbırımıze hıc dokunmadık bıle aynı sehırde yasamıyoruz.ama en kısa zamnda gelıcek yanıma onu cok özledım cok özluyorum onu ömrümün sonuna kadar bekleye bılırım yeterkı o hayatımda olsun benı sevsın onahersey deger benım canım sevgilim seni cok ama cok seviyorum.ins rabbım bızı bırgun bi araya getırır.

2. 3 Ağustos 2008
  3. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne diyim cnmm inşallah :) seviyosan beklemeye değerr

4. 3 Ağustos 2008
  5. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende nişanlımı askerden bekliyorum :) en azından beklemenin nasıl bi duygu olduğunu biliyorum

6. 4 Ağustos 2008
  7. ecececo

ecececo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkür ederim canım yorumun ıcın saol

8. 4 Ağustos 2008
  9. ecececo

ecececo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    xinya ins nişnlın allahın ıznıyle teskeresını alır bıtırır askerlını ve kavusursunuz ins canım.bır ömur mutlu olursunuz dilerim.rabbım sızı bir ömur boyu ayırmasın.

10. 4 Ağustos 2008
  11. Alice in Wonderland

Alice in Wonderland Bir bebek yuttum sanki ... Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    238
    canım rabbim tez vakitte kavuştursun inşallah dilerim en kısa zamanda kavuşursunuz bende ulucumu bekliyorum 10 gün sonra askerden gelicek allahım izin verirse...

12. 5 Ağustos 2008
  13. ecececo

ecececo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tugce and uluc.tesekkür ederım arkadasım yorumun ıcın. dilerim allah senıde kavusturur sevdıne

14. 13 Ağustos 2008
  15. bergolya

bergolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende senin yaşadığın olayın bir benzerini yaşamıştım. küçükken. bizde yıllarca nette görüştük telefonlaştık arada benim oturduğum sehre geliyordu bu şekilde bir kaç yıl geçirdik ama sonunda şunu anlıyorsun. ne kadar çok iyi tanıdığını düşünsende yanında olduğunda farklı oluyor bunu sana yazamam ama sen ileride yaşayacaksın. Benimki uzun sürmedi iyiki de sürmemiş doğrusu.Dilerim sen mutlu olursun ama şunu bilmeni isterimki uzaktan ilişki yürümez. Bunu her zaman yanında olan sevgilin olduğu zaman anlıyorsun benim için zaman öldürmek dışında hiçbirşeymiş..

16. 13 Ağustos 2008
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    mutluluklar..............:1hug:

18. 13 Ağustos 2008
  19. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Canim benim internet aşklarina güven olmaz. En yakindakini bile bazen tanimadiğini düşünüyorsun. Iyi düşün ona göre karar ver. Bence sen sadece alişmişsin ona. Sevgi aşk ancak paylaştikça olabilir. Kendini kabtirma hayal kirikliğinada uğraya bilirsin.