onu tavlamak için ne numaralar yaptınız???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yares tarafından 11 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : yares
  1. yares

yares Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    dökülün bakalım onu tavlamak için ne numaralar yaptınız belki taktik alırız sizden dökün eteklerinizdekileri jeyyar

evet kızlar bilmiyorum daha önce acıldımı bu konu ama arama yaptım çıkmadı umarım verilmemiştir a.s.

2. 11 Ağustos 2007
  3. toprak kokusu

toprak kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında hıc bır sey ama bakmam yettı gozlerıne..ayıptır soylemesı baktıgımı aşık ederımsırnaşık şey

4. 11 Ağustos 2007
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ben de bişi yapmadım eşim beni görür görmez tutuldu zaten çok çekiciyimdir ayıptır sölemesi tabi bakışlarda önemli bırak onlar seni etkilemek için bişiler yapsınlar :).

6. 11 Ağustos 2007
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    valla hiiç bişey yapmadım o sessiz sedasız yıllarca sevdi beni çok güzel kız var etrafta ama senin güzelliğin bi başka geldi bana güzel kızlar görüp güzellermiş deyip geçerdim ama seni bi türlü aklımdan atamadım falan dedi bi de daha çıkmadan senin kadar güzelini görmedim ki ben demişti şimdi 3 yıl biticek aynı soruyu sorduğumda fikrim asla değişmedi asla da değişmez diyo

ay biraz ukalalık oldu ama napiim nasıl tavladınız yazmışın şekerim güzelliğim aklını başından almış sevgülümün öyle tavlanmış yani tatlicadiarzu

8. 11 Ağustos 2007
  9. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaştık ve görebilmek için arayıp acil fotoğraf makinası bulmam gerektiğini söyleyip sonra almak için iş yerine gtmiştim ve oda bn bunu yapmadan yarım saat önce eski hattıma msj atmış sonradan itiraf ettik

10. 11 Ağustos 2007
  11. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    hiçbişe yapmadım walla o yapmış tam 2sene boyunca ama ben farkedemedim 2senenin sonunda geldiiii. sora sevgili oldukk nişanlandıkkkk:teytey::1hug:

12. 11 Ağustos 2007
  13. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bende hiçbişi yapmadım hatta teklif gelince çok şaşırdım 1 gecede karar verdim herşeyiyle kabul ettim onu

14. 11 Ağustos 2007
  15. mykids

mykids Guest

Bizim tanışma hikayemiz biraz tesadüf.Ben bir arkadaşımı tel.arayacaktım no yu yanlış çevirmişim.Tesadüfen iş yerinde eşim açtı telefonu.Yanlış oldugunu anlayınca tel.kapatmak istedim.Eşim ısrarla konuşmaya devam etti.2 ay telefonla görüştük sonrası :)16 yıllık evliyiz.Benim birşey yapmama gerek kalmadı. Sesimden çok etkilenmiş.Sesim bile onu etkilemeye yettijeyyar

16. 11 Ağustos 2007
  17. yares

yares Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    valla pes maşallah size benimde öyle bir serüvenim oldu ama sadece 2 yıl kadar sürdü evlilikten döndüm iyikide dönmüşüm hayırlısı tabi hersey jeyyar

18. 11 Ağustos 2007
  19. yares

yares Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    ya yokmu ben sunu yaptım plan yattım sengözlerimebaksanab tuzagıma düştüjeyyar agıma düşürdüm jeyyar diyen hepiniz hazıramı kondunuz anlatın hanımlar :eek:klava: