Onu unutmak icin beni kullandi ...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve yupo tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yupo
  1. yupo

yupo Guest

Film senaryosuna benzeyen bir hikayem var...
    Bundan tam bir sene önce 20 Haziran 2008 Cuma günüydü,Avrupa Sampiyonasi vardi,ve o gün Türkiye Hirvatistani yenip yari finale yükselmisti,mac bittikten sonra ben ve arkadaslarim kutlamak icin konvoya katildik arabayla.Ve birden arabama arkadan biri carpti,sasirdim,indim arabadan sinirli bi halde,bagirdim cagirdim bana carpana,ben bagiriyorum kiziyorum,o ise bana gülümseyerek bakiyor,sagirmisin arabama carptin,suclu sensin dedim.Yok sagir degilim dedi,ve bana bakarak gülümsemeye devam etti,sanirim delisin galiba dedim,tabii konusmalarimiz hollandaca gecti,hollandada yasiyorum.Arabadan arkadasim indi,ne oluyor dedi,bende türkce konustum arkadasla ya gerzek ya,carpti arabayi pismis kelle gibi siritiyor birseyde söylemiyor dedim.Sonra bana bakip cok güzelsin dedi türkce konusarak.Sastim kaldim meger türkmüs.Hemen durumu toparlamaya calistim,sende türksün bende,aramizda halledelim,polis karismasin dedim,al numarami ara dedim.Bende tabii onun plakasini aldim,ne olur ne olmaz diye.Ertesi gün aradi,masrafi karsilayacagini söyledi,bir sartla dedi,yemek yemege cikalim dedi,hayir dedim,zorladi kabul etmedim,sonunda pes etti.Ondan sonra her gün kapima güller birakildi.Disariya ciktigim zaman resmen takip ediyordu.Ve bir gün ona asik oldugumu farkettim.O günden beri her gün beraberdik.En mutlu kisi bendim.Dokuz ay bu böyle sürdü,cok efendi cok dürüst biriydi.Onsuz asla yasayamazdim.Bizi görenler kiskanirdi,cok uyumlu bir cifttik.Ben hukuk bölümünde okuyordum oda gazetecilik bölümünde,ayn üniversiteye gidiyormusuz,ve okulda birbirimizi hic farketmemisiz.Kaza bizi tanistirdi.Birbirimizi cok seviyorduk,tabi ben öyle saniyordum.Evlilik lafi bile acilmisti.Ve aylar gectikce degisti,benden uzaklasti,aramiza sogukluk girdi,nedensiz yere.Ve bir gün bana adi bir teklifte bulundu,benim ol dedi,bende zaten seninim dedim.Öyle degil benimle yat dedi.Sacmalama dedim asla böyle birsey yapmam dedim.Beni sevmiyormusun dedi,Seviyorum ama asla böyle birsey yapmam evlenmeden dedim.O zaman defol dedi.Bende yüzüne bile bakmadan uzaklastim ondan.Sonra beni aradi ve cok pisman oldugunu söyledi.Bende onu affettim.Ve bir gün onu aradim askim sinemaya gidelim mi dedim.Beni rahat birak senden biktim dedi.Tartistik.Ve sonra ögrendim ki,eski sevgilisiyle tekrar barismis,yani ikimizi birden idare etmis.Neden bunu bana yaptin diye sordugumda,bana sana asla asik olmamistim,sevgilim beni terk etmisti,siginacak bir yer ariyordum dedi,seni kullandim,seninle vakit gecirdim,bana onu unuttur diye,sana duygusal anlamda hic birsey hissetmedim,seni hep bir arkadas gibi sevdim dedi,seni kandirdim kullandim anliyormusun,defol hayatimdan dedi.Artik sevgilim bana geri döndü sana ihtiyacim kalmadi dedi...2 ay gecti aradan.Olan bana oldu,mantigim ondan nefret ediyor,ama kalbim gönlüm onu hala seviyor...Aglamaktan artik biktim,bütün günüm onu düsünmekle geciyor,gözüm hic birseyi görmüyor...Unutmak cok zor,neyi unutayim ki ben ona karsi olan sevgimimi yoksa bana oynadigi oyunumu...

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Temmuz 2009
  2. 21 Temmuz 2009
  3. zehra61

zehra61 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok kötü kandırılmışsın
    sen onun sevgilisini öğrendin peki onun sevgilisi seni öğrenmemiş mi
    aynı anda idare edildiğinizi bilmiyor mu

4. 21 Temmuz 2009
  5. yupo

yupo Guest

maalesef o kisimdan haberim yok belki biliyordur yada bilmiyordur,ama beni hic ilgilendirmiyor,biliyordur herhalde,duymustur bir yerden 9 ay sürdü bu iliski ne iliski ama...duymustur kesin ama,demekki onun icin sorun olmamis bu durum

6. 21 Temmuz 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ee yuh diyorum . 9ay bu insan 9ay nası loynar ki.:1shok:.. .
    şerefsiz ve ahlaksız biriymiş. boşverin. zararın neresinden dönseniz kardır.
    Allaha havale edin. bir gün size bu yaptıkları elbet çıkar.

8. 21 Temmuz 2009
  9. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Bana daha çok böyle eski Türk filmlerinden fırlamış replikler gibi geldi sözleri.
    Hani esas oğlan esas kıza kendinden uzaklaştırmak, nefret ettirmek için söyler ya... bana hemen o sözleri çağrıştırdı.
    Nedense hiç inanmadım ben söylediklerine....

10. 21 Temmuz 2009
  11. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    ALLAH ıslah etsin elbet bir gün bir yerden çıkar bu yaptıkları sen üzülme diyecem ama bunu söylemek faydasız biliyorum ALLAH yardımcın olsun canım:1no2:

12. 21 Temmuz 2009
  13. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    allahın belası pislik herif ne olcak
    boyle erkeklerin şeyini kesip eline vericeksin ki kullnamasın birdaha
    hiç düşünmüyor mu bunlar ya bır ınsanın duygularıyla oynamak kolay mı
    cnm zararın neresinden donersen kardır:eek:lmaz:
    allah kurtarmıs senide
    unutrsun emin ol...allaha havale et sen...

14. 21 Temmuz 2009
  15. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    bu yazı üzerine ne denir bilmiyorum, senin için tek söyleyeceğim inşallah karşına onu unutturacak biri çıkar...

16. 21 Temmuz 2009
  17. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Ayrıca seni takdir ettim, ya onunla yatsaydın?
    Bu durum çok daha kötü şeyler doğuracaktı...

18. 21 Temmuz 2009
  19. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten çok acı okurken içim acıdı
    ama o adi maşallah pek pişkinmiş
    adama bak ya
    işim bitti güle güle demek