önümüzdeki hafta ameliyat olucam aydınlatın lütfen...

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve symgcl tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : symgcl
  1. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadşlr önmzdeki hafta meme dikleştirme artı protezle büyütme ameliyatı olucam.emzrme sonrası mememde küçülme ve haff sarkklık oldu.bu opeasyona çok ihtiyacım var.ameliyatım kas zarı altı teknikle olucak.bunun ağrısını bilenler paylaşabilirlermi.kas zarı kasüstünden dahamı ağrılı olur.bir buçuk yaşında oğlum var ondan nekadr uzak kalıcam.annem yanımda ne kadar kalsa yeterli olur.lütfen cevap yazın,heyecanlı ve stresliyim çok....eyvahedigeldismile

2. 17 Haziran 2010
  3. MUMU02

MUMU02 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam ben ameliyat olmadım büyütme yaptırıcam forumdaki arkadaşlardan tecrübem daha doğrusu yazdıkları kas zarı altı yöntemi ağrının en az olduğu yöntem dolayısıyla gözünü korkutma bence birkaç gün yani bandaşlar çıkana kadar rahatsızlığı oluyormuş bandaşlar çıktıktan sonra yeni gögüslerinle mutlu olacaksıınnn

Bu arada doktorun kim ayrıntıları yazarmısın,

4. 17 Haziran 2010
  5. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    umarım dediğin gbi olur.doktorum bayan.eser aydoğdu.bağdat cad. kliniği var.google adını yazarsan sitesi çıkıyor.sanada bol şans,sen nezamn düşünüosun varmı aklında isim...

6. 18 Haziran 2010
  7. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar okadar ameliyat olan var burda diyceğinz hiçbişe yokmu.desteğe ihtiyacı oluo insanın bunu biliyosun.bişeler paylaşın lütfen.

8. 18 Haziran 2010
  9. __nisan__

__nisan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kas zarı altı teknikle oldum,ve ameliyatım çok rahattı benim açımdan yalnız zor bi teknik olduğu için normale göre daha uzun sürüyo ben 3 saate yakın kalmıştım ama doktorum zaten aileme bu bilgiyi vermişti.ameliyattan çıktıktan sonra biraz bile ağrım olmadı muhtemelen ağrı kesici yapmışlardır ama sonrasında hiç gerek duymadım.ilk günler gerilme hissi beni rahatsız ediyodu yatış ve kalkışlarda ama onun dışında rahattım hareketlerim kısıtlıydı ilk bir hafta pek zorlamadım şimdi hemen hemen 1 ay oldu spor dahil her şeyi çok rahat yapıyorum,kas kesilmediği için 10 gün sonra bütün aktivitelere dönülüyo zaten.ilk zamanlar çok şişti patlıycak gibiydi sanki ve çok yuvarlak duruyodu gözüme aşırı büyük geliyodu şimdi o kadar alıştım ki daha büyük mü olsaymış diyorum ama tam vucuduma göre dışardan bakan biri benim göğüslerim sanır ne eksik ne fazla ama yumuşama tama tamamlanmadı henüz 3ayda ancak...ayrıca oraletin açtığı konuda kas zarı altı teknikle alakalı bilgi sahibi olabilirsin baya detaylı bende yazmıştım oraya ,şimdiden kolay gelsin zemuszemus

10. 18 Haziran 2010
  11. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım,teşekkürler paylaşımın için.rahtlattın beni.öpüyorum,oraletin yazılarını okuyacağım.umarım benmkide sennki gbi rahat geçer.

12. 18 Haziran 2010
  13. pinkozzy

pinkozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba canım benim amelyatımın üzerinde 5 hafta geçti :KK66: burda ilk kural bu amelyatı gerçekten istemek yazılanlarç ok cesaretlendiriyor fakat ne çok zor dayanılmayacak bir amelyat nede çok kolay ilk 3-4 gün agrıların baya var fakat dayanılmayacak kadar değil ben dördüncü günümde işe başladım ama çok yüklenme kendine 15 gün agır kaldıramazsın 1 ay dikkaet etmen gerekli ama sonuç beklemeye değer seni üzüyorsa çekilen zorluk çok zor değil şimdi çok mutluyum emin sende çok mutlu olucaksın bol şanslar sormak istediklerin varsa yazabilirsin:KK66:

14. 19 Haziran 2010
  15. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam pinkozzy hayrlı uğurlu olsun.senn adına sevndm :) bende çok heyecanlıyım.çok az bi süre kaldı ameliyatıma.çok istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var bu operasyona,öle olmaasa asla düşünemezdim zaten.kime oldun,ve kasaltı kasüstüü yazabilirmisin? öpüyorum..

16. 21 Haziran 2010
  17. _Sesy_

_Sesy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de geçen hafta ameliyat oldum hem dikleştirme hem de protezkaydirigubbakcemile3 Aynen nisan'ın anlatığı gibi geçti benim ameliyatım da 3 saate yakın sürdü ve ne yalan söyleyeyim hiç ağrım olmadı, hatta ertesi gün arkadaşımın yardımıyla saçımı bile yıkadım öne doğru rahatça eğilip.Sadece bandajlardan dolayı bir gerilme hissediyorum kollarımı yukarı kaldırınca ama bandajlarım çıkınca sanırım geçer bu gerilme çünkü göğüslerimde bir ağrı yok.

Ameliyat sonrası 5 gün antibiyotik kullandım ağrı kesici de vermişti doktorum ama gerek duymadım ben açıkçası.bundan sonrada umarım böyle sorunsuz devam eder:Saruboceq:

Sana da bol şans diliyorum Symgcl, çok çok zor bir ameliat değil ama sonuçta bir ameliyat yani belki biraz ağrın olur ama benim için ağrı olsa da değerdi bunu yaptırmaya.Umarım her şey istediğin gibi olur, başka sormak istediğin, aklına takılan bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırırm ben de. Şimdiden geçmiş olsun canım:nazar:

18. 21 Haziran 2010
  19. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sesycim sennde benm gbi dikleştirmede olmuş.peki izin nasıl?meme başının etrafında olucak benm sadece.yani aşağı doru inen bir iz olmıycak.sennde ölemi yapıldı.ya bende biranönce olup evime gelip burda sizin gbi yazsam yaşadıklarımı.atlatsam şu işi çok stres yaptım :KK66: hayrlı olsun yeni memişlerin gülegüle kulan darısı başıma.